Strážci
Tommy
Adam
Justin
Tanya
Kat
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Fantom Strážce
Modrý Senturión

Zordy
Turbo Zordy
Robo Závodník
Záchranné Zordy
Artillatron

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra


Záchranné Zordy
Záchranné Zordy jsou druhou a poslední sadou Zordů Turbo Strážců. Není známé, kdo je vytvořil, ale byly dány druhému týmu Turbo Strážců Fantom Strážcem poté, co Divatoxiny jednotky ukradly Turbo Megazord. Záchranné Zordy jsou přepravovány do boje Artilatronem.
 

 
Bleskový Hasič
Hasičské auto pilotované Červeným Turbo Strážcem. Bylo schopné střílet mocné paprsky vody. Robotí forma je hasič. V této formě nosil hasicí přístroj. Tvoří hlavu a horní část hrudníku Záchranného Megazordu.

Poprvé viděn v "One Final Hope"

 
Sirénové Dělo
Policejní auto pilotované Modrým Turbo Strážcem. Robotí forma je policista. Tvoří břicho a hodní část nohou Záchranného Megazordu.

Poprvé viděn v "One Final Hope"

 
Hromový Nakladač
Nákladní kamion pilotovaný Zeleným Turbo Strážcem. Je schopný vypouštět náklad železných koulí. Robotí forma je dělník. Tvoří pravou nohu Záchranného Megazordu, také použitou ve formaci Záchranného Turbo Megazordu.

Poprvé viděn v "One Final Hope"
 

 
Hvězdný Závodník
Závodní buldozer pilotovaný Žlutou Turbo Strážkyní. Robotí forma je závodník. Tvoří levou nohu Záchranného Megazordu, také použitou ve formaci Záchranného Turbo Megazordu.

Poprvé viděn v "One Final Hope"

 
Větrná Záchranka
Ambulance pilotovaná Růžovou Turbo Strážkyní. Je schopná vypouštět obří injekce na útočníky. Robotí forma je sestra. Rozdělí se a tvoří ruce Záchranného Megazordu a formace Záchranného Turbo Megazordu.

Poprvé viděn v "One Final Hope"

 
Záchranný Megazord
Záchranný Megazord je druhým Megazordem Turbo Strážců. Hromový Nakladač a Hvězdný Závodník tvoří nohy, Sirénové Dělo spodní část těla, Větrná Záchranka ruce a Bleskový Hasič tělo a hlavu. Jeho hlavními zbraněmi jsou Artilatronovy kanóny známé jako Síla Artilérie. Jeden kanón byl masivní plamenomet a druhý rotační kulomet. Byl sebezničen při pokusu odpálit Zlatiče.

Poprvé viděn v "One Final Hope


 
Záchranný Turbo Megazord
Záchranný Turbo Megazord byl vytvořen, když byly ruce a nohy Turbo Megazordu a tělo Záchranného Megazordu příliš poškozeny během boje. Byl schopen používat Meč Turbo Megazordu i dvojitá děla Artilatrona. Červený Blesk tvoří hlavu a tělo, Horský Vichr hrudník, Větrná Záchranka ruce, Hromový Nakladač a Hvězdný Závodník nohy.

Poprvé viděn v "Carlos and the Count"