Strážci
Tommy
Adam
Justin
Tanya
Kat
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Fantom Strážce
Modrý Senturión

Zordy
Turbo Zordy
Robo Závodník
Záchranné Zordy
Artillatron

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Amphibitor
Toto obojživelné monstrum bylo Divatox posláno, aby aktivovalo přístroj k uzavření červí díry a zastavení Zordona. Amphibitor vypadal, že má velký apetit a chtěl sníst Turbo Strážce. V boji nosí obří nůž a vidličku. Byl poražen Turbo Megazordem.

"Shift Into Turbo, část 3"

 
Stínový Chromit
Stínový Chromit ukradl síly Strážců a použil je k vytvoření Stínových Strážců. Stínoví Strážci byli vytvořeni z odraženého světla. Tommymu se je podařilo porazit, když je vlákal do stínu. Jelikož byl vytvořen jako jeho Stínoví Strážci, Turbo Megazord zničil Chromita zablokováním zdroje světla. Jak zmizel Chromit, zmizel také detonátor, který měl.

"Shadow Rangers"

 
Visceron
Dimitriin spojenec z Inquiris byl deformován a byl mu vymyt mozek, aby se stal Divatoxiným služebníkem, když ho Porto postříkal transformačním sprejem. Divatox ho poté použila, aby umístil detonátor u studia KAGV Rádia. Byl vrácen do normálu, když detonátor vybuchl v jeho ruce během boje. Brzy na to byl oživen, aby doručil Dimitrii svou zprávu. Vymytý Visceron mohl střílet laser ze svého velkého oka.

"Transmission Impossible"

 
Démonický Závodník 1
První Démonický Závodník vyzval Adama k závodu. Pokud by Adam vyhrál, Démonický Závodník by odhalil, kde je detonátor. Démonický Závodník zkoušel všechny možné triky, ale zbytečně. Adam vyhrál závod, zatímco Démonický Závodník naboural své vozidlo. Extrémně oslabený se dostal z vozidla a řekl Adamovi, že mu nikdy neřekne, kde je detonátor, spadl a explodoval.

"Built for Speed"

 
Démonický Závodník 2
Druhý Démonický Závodník byl naklonován Portem, který předpověděl neúspěch prvního. Tento Démonický Závodník terorizoval město svým rychlým řízením a zamýšlel přejet cokoliv a kohokoliv. Když Strážci dorazili, aby ho konfrontovali, Divatox rozkázala vypálit torpéda, aby nechala monstrum vyrůst. Adam ho zmátl použitím své Turbokáry, když všude jezdil, aby zmátl Démonického Závodníka a dokonce ho srazil raketou vystřelenou z vozidla. Poté Strážci povolali sílu Turbo Megazordu, aby to byl fér boj. Turbo Megazord ho zničil svým rotujícím pohybem.

"Built For Speed"

 
Velká Krkanice
Velká Krkanice je říhající na kole jezdící dáma, která očarovala Justinovo kolo jako "narozeninový dárek". Když nasedl, kouzlo způsobilo, že nemohl sesednout a kolo nekontrolovaně jelo provozem. Tachometr, který počítal pozpátku signalizoval, že kolo je detonátor. Když zbývala poslední míle, Tommy a ostatní Strážci osvobodili Justina z kola právě včas a Justin se připojil k útoku proti Velké Krkanici. Byla zničena rotujícím pohybem Turbo Megazordu.

"Bicycle Built for the Blues"
 

 
Huboun
Huboun bylo monstrum říkající lži, které nechávalo své oběti nekontrolovaně lhát a za každou řečenou lež se objevil Piraňatron. Jeho první obětí byl Justin, což způsobilo, že Piraňatroni vtrhli na Dobrovolné Mytí Aut v Centrum Mládeže. Později měli Strážci bojovat s Hubounem, ale naneštěstí je všechny očaroval. Justin byl schopen zlomit kouzlo připuštěním, že nemůže přestat lhát, což byla pravda. Přidal se do boje a zlomil jejich kouzla a všichni Piraňatroni zmizeli. Strážci zasáhli Hubouna Turbo R.A.M.em, ale on vyrostl a byl zničen Turbo Megazordem.

"The Whole Lie"
Faraón
Faraón je egyptské monstrum, které bylo bývalým snoubencem Divatox, pravděpodobně před tisícem let. Byl povolán Portem na Divatoxinu žádost, aby zničil Strážce, vyhrožovala mu, že ho hodí do hromady odpadků, když to neudělá. Jeho hůl byla schopna měnit normální anglické nápisy na hieroglyfy a bez ní neměl žádnou moc. Protože vypadala jako hůl, kterou Adam navrhl pro egyptskou kaskadérskou šou, kde pracoval, Adam si ji vzal a všechny nápisy okolo změnil na hieroglyfy. Když Piraňatroni získali jeho hůl, Faraón plánoval zastavit Strážce osobně, ale očekával, že ho Divatox pošle domů. Divatox ho přinutila, aby pokračoval v boji. Když vyrostl, rozhodl se nepracovat pro Divatox, ale pro sebe. Neštěstí pro něj byl Turbo Megazord.

"Glyph Hanger"