Strážci
Tommy
Adam
Justin
Tanya
Kat
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Fantom Strážce
Modrý Senturión

Zordy
Turbo Zordy
Robo Závodník
Záchranné Zordy
Artillatron

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Catherine "Kat" Hillard
Označení Strážce: Růžový Turbo Strážce
Zbraně: Auto Blaster, Turbo Meč, Turbo Větrná Střela
Příslušenství: Komunikátor, Turbo Morfér, Turbo Navigátor, Růžová Turbokára
Zordy: Rychlý Vítr
 
Kat, Růžová Turbo Strážkyně, původem Australanka, je rozená vůdkyně. Je důmyslná a agresivně přebírá kontrolu nad jakoukoliv situací. Zajímá se o pomáhání společnosti a životnímu prostředí s australskou vírou, že země je posvátná. Její formální taneční trénink jí dává půvabný a dynamický bojový styl. Kat je učitelkou v zácviku na Justinově škole a zjistí, že je dětský génius. Jako Růžová Turbo Strážkyně, Kat pilotuje Turbo Zord Rychlý Vítr a je vybavena Turbo Větrnou Střelou. Kat předala své Turbo Síly nové Růžové Strážkyni, Cassie.

Kat si později vzala Tommyho za muže a narodil se jim syn jménem J.J. Kat byla jedním ze Strážců, spolu s Tommym, Rockym, T.J.em, Trentem, Antoniem a Giou, unesených do pevnosti Lorda Dravena, aby byly její síly naklonovány pro armádu Robo Strážců. Když Ninja Oceloví Strážci spolu s Tommym, Wesem, Kodou a Gemmou dorazili, aby je osovobodili, všichni Strážci se spojili, aby zničilo Robo Strážce a porazili Dravena. Když boj skončil, Strážci se rozloučil a vrátili se do svých dimenzí.

Když je aktivován Protokol Bandora, je Kat povolána, aby se pomocí záložní Silo Mince, kterou vytvořili Billy a Alpha 9, znovu stala Růžovou Strážkyní, pomohla zachránit zajaté Strážce Vesmíru a zabránila Robo Ritě použít svůj stroj času, aby se setkala se svým mladším já a zabila původní Strážce dříve, než z nich Zordon udělá Strážce Vesmíru. Po úspěšném zničení Rity se Kat vrátila ke svému normálnímu rodinnému životu manželky a matky.

Když byl Tommyho a Katin syn pohřešován byla zrovna Kat na pracovním výletě na Triforii, ale vrátila, aby pomohla Tommymu a dalším S.P.D. důstojníkům při záchraně svého syna.