Strážci
Tommy
Adam
Justin
Tanya
Kat
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Fantom Strážce
Modrý Senturión

Zordy
Turbo Zordy
Robo Závodník
Záchranné Zordy
Artillatron

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Divatox vede svou válku proti Strážcům z ponorky, která má periskop, který se může vynořit kdekoliv, kde chce. Ponorka je schopna mezihvězdného letu a je vybavena torpédy, která nechávají růst monstra. Divatoxina ponorka opustila Zemi a spojila se s Vesmírnou Základnou Generála Paseky.

poprvé viděna v "Strážci Vesmíru"
 


 
Divatox
Divatox je vesmírná pirátka, která cestuje na Zemi, aby ji dobyla jako pomstu Turbo Strážcům poré, co zhatili její plány vzít si Maligora. Její původní plán byl umístit detonároty zamaskované jako různé objekty a poslat monstra, aby rozptýlili Strážce, dokud detonátor nevybuchne. Nakonec se tohoto plánu vzdala a začala spřádat preciznější a vypočítanější plány. Při testování teleportačního paprsku krátce ztratila paměť. Když dorazil její bratr, Generál Pasek, aby jí doručil vesmírnou základnu, kterou si poručila, její ponorka se stala součástí základny. Divatox pilotovala Orlí Divazord poté, co byly Divazordy vytvořené Portem, ale byla nucena se stáhnout kvůli poruchám. Když zjistila polohu Silo Komory, naplánovala Divatox ohromný útok a úspěšně zničila Komoru jednou provždy. Než byla schopna převzít planetu, byla povolána Temným Přízrakem, aby se zúčastnila konference na planetě Cimmerian se zbytkem Spojené Aliance Zla.

poprvé viděna v "Strážci Vesmíru"
 


 
Rygog
Rygog je Divatoxin nejdůvěryhodnější poradce a má na starost navigaci ponorky. Také vede Piraňatrony do boje proti Strážcům, když je třeba a pilotuje Kočičí Divazord a zbylé Divazordy ovládá dálkovým ovládáním. Rygog nalezl polohu Silo Komory a doprovodil Divatox, aby byl svědkem jejího zničení. Doprovází Divatox i na konferenci konanou Temným Přízrakem.

poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"


 
Elgar
Elgar je brblající synovec Divatox, který přežil vhození do lávy jako oběť pro Maligora. Přidal se k její posádce, když se zaměřila na Zemi a jsou mu dávány menší úkoly jako umístění detonátorů a vedení skupin Piraňatronů. Elgar byl dán Terorzord, aby bojoval se Záchranným Megazordem, ale byl nucen se stáhnout. Elgar je zodpovědný za nalezení polohy Silo Komory s Rygogem a vede armádu Piraňatronů. Je také zodpovědný za zničení plazmové tuby a umístění bomb, které nakonec zničí Silo Komoru. Elgar poté doprovází Divatox na konferenci konanou Temným Přízrakem.

poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"
 


 
Porto
Porto je Divatoxin technický poradce a má na starost najímání, nebo vytváření monster pro Divatox. Porto se cítil nedoceněný a zkusil porazit Strážce sám, ale když to nevyšlo, vrátil se zpět. Po získání designů po zajetí Turbo Megazordu, byl Porto schopen vytvořit Zordy pro Divatoxi a sám pilotoval Žraločí Divazord. Po výbuchu Silo Komory Porto doprovází Divatox na konferenci konanou Temným Přízrakem.

poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"


 
Mama D
Mama D je vesmírná pirátka a matka Divatox a Generála Paseky, která se své dceři objeví přes holografické vysílání, aby ji seřvala, že není schopná porazit Strážce a dělá ostudu jejich rodině. Pomůže své dceři návrhem, aby odstranila vůdce Strážců, což naruší jejich dynamiku. Když se jí to povedlo, Mama D vytvořila Vír Věčné Záhuby a Utrpení, aby do něho uvrhla Tommyho, ale selhala, když ho zachránili T.J. a Cassie. Když tento plán selhal, zavolala své dceři, že je neschopná a zmizela.

Poprvé viděna v "Passing the Torch, part 1"
 


 
Generál Paseka
Generál Paseka je bratr Divatox, který dorazil na Zemi, aby jí doručil vesmírnou základnu, kterou si Divatox objednala před stoletím. Chcíli pomáhá Divatox v útoku na Andělský Háj se svým Kovosaurem a zajme Turbo Megazord Strážců a Silo Rubín Fantom Strážce. Po zničení druhého Kovosaura se Generál Paseka rozhodne opustit vesmírnou základnu a vytvořit lepšího Kovosaura.

Poprvé viděn v "The Darkest Day"


 
Stínoví Strážci
Stínoví Strážci jsou zlé kopie Turbo Strážců vytvořené Stínovým Chromitem a jsou vytvořeni z čistého světla. Úspěšně zajmou své předlohy a uvězní je v jeskyni. Když Tommy přijde na to, že jejich slabina je absence světla, jsou všichni zničeni.

Poprvé viděn v "Shadow Rangers"


 
Piraňatroni
Divatoxiny rybí válečníci. Můžou řídít motocykly a držet palice. Hordy těchto bojovníků zavinily destrukci Silo Komory.

poprvé viděni v "Strážci Vesmíru"


 
Putrové
Putrové jsou fialová ještěří stvoření, které může Divatox nechat vylíhnout, když je zapotřebí extra síla.

poprvé viděni v "Strážci Vesmíru"


 
Chromiti
Chromiti jsou multibarevná stvoření použivaná jako osobní armáda Generála Paseky. Starají se také o chod vesmírné základny.

Poprvé viděni v "The Darkest Day"


 
Orlí Divazord
Orlí Divazord je Zord vytvořený Portem a je pilotován Divatox, aby bojoval se Záchranným Megazordem. Téměř ho porazí, ale porouchá se, když Elgar pracuje kontrolním panelu. Orlí Divazord je později dálkově ovládán Rygogem spolu se Žraločím Divazordem, ale je zničen Turbo Megazordem.

Poprvé viděn v "Little Strong Man"
 


 
Žraločí Divazord
Žraločí Divazord je Zord vytvořený a pilotovaný Portem a bojuje se Záchranným Megazordem pod vodou. Poté, co se Turbo Megazordu povede vystřelit Porta z kokpitu, je poražen. Žraločí Divazord je později dálkově ovládán Rygogem spolu s Orlím Divazordem, ale je zničen Záchranným Megazordem.

Poprvé viděn v "Little Strong Man"
 

Kočičí Divazord
Kočičí Divazord je Zord vytvořený Portem a pilotovaný Rygogem, který také na dálku ovládá zbylé dva Divazordy. Nicméně je zničen spojenými silami Turbo Megazordu a Záchranného Megazordu.

Poprvé viděn v "Little Strong Man"