Strážci
Conner
Ethan
Kira
Tommy
Trent

Zordy
Bio Zordy
Dino Zordy
Hromosaurus Megazord
Dino Stegazord
Mezodon Megazord
Triceramax Megazord
Valkasaurus Megazord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra


Raptor Jezdci
Jeden z Tommyho experimentů nechal vylíhnout tyto velociraptory z vajec a vypustil na svět Raptor Jezdce. Tito dinosauři přenesou Strážce v jakémkoliv terénu.

Poprvé viděni v "Wave Goodbye"
 


 
Raptorcykly
Hayley dala Strážcům Raptorcykly, které mají kromě jejich mohutného vzhledu mají také lasery, které střílí z předních světel. Jsou velmi rychlé a kvůli vylepšené rychlosti a zbraním rychle nahradily Raptor Jezdce.

Poprvé viděny v "Legacy of Power"


 
Černá Dino ATV
Černá Dino ATV je motorizované vozidlo, které používá Černý Strážce. Dostal ho od Trenta, který mu zatajil, že se nedá ovládat, ale díky Hayley byl Tommy schopen získat nad ní kontrolu. Má brnění v designu Brachio Zordu a má mocnou artilérii.

Poprvé viděna v "Burning at both Ends"


 
Bílá Dino ATV
Bílá Dino ATV je motorizované vozidlo, které používá Bílý Strážce. Dostal ho podvodem od Mesogoga. Má brnění v designu Drago Zordu a má mocnou artilérii.

Poprvé viděna v "Burning at both Ends"


 
Vznášedlocykl
Vznášedlocykl je nejrychlejší motocykl, jaký kdy Hayley postavila. Byl vybaven také leteckým módem, aby mohl Modrý Strážce porazit Tutenhawkena.

Poprvé viděn v "Tutenhawken's Curse"

Triceramax Velitelský Kamión
Triceramax Velitelský Kamión byl navržen Hayley, aby cestoval k Mesogogově Ostrovní Pevnosti. Byl vybaven velmi silnými lasery.

Poprvé viděn v "Thunder Struck, část 1"