Strážci
Conner
Ethan
Kira
Tommy
Trent

Zordy
Bio Zordy
Dino Zordy
Hromosaurus Megazord
Dino Stegazord
Mezodon Megazord
Triceramax Megazord
Valkasaurus Megazord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Conner McKnight
Označení Strážce: Červený Dino Strážce, Triasový Strážce, Triasový Bojový Strážce
Zbraně: Hromomax Meč, Tyrano Hůl, Štít Triumfu, Dračí Jojo
Příslušenství: Dino Krystal, Dino a Triasový Morfér, Raptor Jezdec a Raptorcykl, Bojové Brnění
Zordy: Tyrano Zord, Mezodon Rover, Cephala Zord, Dimetro Zord, Parasaur Zord, Ankylo Zord
 
Conner je hvězda ve fotbalovém týmu Reefsidské Střední. Když se poprvé stane Červeným Strážcem, myslí pouze na sebe, ale brzy pozná hodnotu být tu pro druhé. Connerův Dino Krystal mu dává schopnost super rychlosti a Tyrano Zord k boji po jeho boku.

Jednou je Conner schopen věřit sám sobě a věří mu i ostatní. Se silou všech pěti Dino Krystalů použije Štít Triumfu, aby se stal Triasovým Strážcem a řídil Mezodon Rover. Po zjištění své touhy ochraňování ostatních je Conner schopen odhalit plný potenciál odemknutím Bojového Brnění.

Conner vypotřeboval zbývající energii svého Dino Krystalu v posledním boji proti Mesogogovi. Poté založil svůj vlastní fotbalový kemp. Za 20 let se stal slavným kvůli svým kempům všude po zemi.
Po ročním shledání na Střední Škole je Conner přenesen do budoucnosti Broodwingem, kde se on, Ethan a Kira setkají s S.P.D. Strážci. I když jsou jejich boje legendární, musí dokázat veliteli Crugerovi a ostatním S.P.D. Strážcům jejich skutečnou odvahu. Conner zkoušel zapůsobit na Syd, ale nebyl nijak úspěšný.