Strážci
Conner
Ethan
Kira
Tommy
Trent

Zordy
Bio Zordy
Dino Zordy
Hromosaurus Megazord
Dino Stegazord
Mezodon Megazord
Triceramax Megazord
Valkasaurus Megazord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Ptačí Mozek
Ptačí Mozek je první z Mesogogových náhodných mutantů. Bojuje proti Strážcům, dokud není zničen Z-Rex Blasterem, poté Hromosaurus Megazordem.

"Wave Goodbye"

 


 

Polinátor
Polinátor je poslán s Elsou a Zeltraxem, aby se utkal s Dino Strážci, když vtrhnou do Mesogogovy Ostrovní Pevnosti. Je zničen Z-Rex Blasterem, poté ještě jednou Cephala Silo Úderem Hromosaurus Megazordu.

"Back in Black"

 


 
Oslosak
Oslosak je poslán, aby ukradl mládí obavatelům Reefside pro Mesogoga k přeměně v energii. Ukradne energii od slavné popstar Kylee Stylesové a také od Devina a Cassidy. Je zničen Z-Rex Blasterem a poté znovu Hromosaurus Megazordem.

"Diva in Distress"
 


 


 
Demagnetron
Demagnetron vcucne Ethana do video hry, kde musí vyhledat pomoc mocného kouzelníka. Pošle také Devina a Cassidy do hry a Kiru také. Jeho energie nehodou přivede Triptoidy do skutečného světa. Je poražen Z-Rex Blasterem a poté znovu Hromosaurus Megazordem.

"Game On"
 


 


 
Dysotron
Dysotron napadne Reefside, když je konfrontován Hromosaurus Megazordem, použije svou sílu a transportuje Megazord kamsi na Antarktidu. Strážci ho přechytračí a je zničen Hromosaurus Megazordem.

"Golden Boy"
 


 


 

Zlatotrn
Zlatotrn je nehodou vytvořen ze Zeltraxovy DNA při pokusu stát se silnějším. Zeltrax pošle Zlatotrna, aby zničil Dr. Olivera, ale je neúspěšný. Když se stane silnějším, vyroste a porazí dokonce Hromosaurus Megazord. To je, než se objeví Černý Strážce a zničí ho svou Brachio Tyčí.

"Golden Boy"


 


 

Škorpex
Škorpex je vypuštěn Zeltraxem, poté, co je vypuštěn Dimetro Zord. Je schopen utkat se s Hromosaurus Megazordem, ale když Tommy zkrotí Dimetro Zord, Hromosaurus Megazord použije Dimetro Pilu k jeho zničení.

"Beneath the Surface"

 

Megaládor
Megaládor je spojení žraloka, květiny a automobilových náhradních dílů. Je poslán, aby unesl Nikki Valentinu, supermodelku/herečku z Pobřežní Hlídky. Nakazí Ethana a Connera svými květinovými paprsky způsobující alergickou reakci. Je zničen Z-Rex Blasterem. Megaládor vytvoří vlnu k zatopení města, ale Hromosaurus Megazord ho zničí Stega Surfovým Prknem.

"Ocean Alert"