Strážci
Zayto
Ollie
Amelia
Izzy
Javi
Aiyon
Tarrick

Zordy
Dino Zuřivý Megazord
Dimetro Ohnivý Zord
Mosa Břitvový Zord
Raptor Kosmický Zord
Pacha Drtivý Zord
Ptera Mrazivý Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Dino Zuřivé Klíče
Módy Strážců
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Rodina Prázdnoty
Lord Zedd
Sporixové Šelmy


Raptor Stínový Zord
Raptor Stínový Zord má element temnoty a tvoří polovinu Raptor Kosmického Zordu. Raptor Stínový Zord je vyzbrojen ocasní zbraní.

Poprvé viděn v "Waking Nightmares"
 

Mosa Stínový Megazord
Mosa Stínový Megazord je spojením Mosa Břitvového Zordu v Bojovém Módu, Raptor Stínového Zordu a Stínového Dino Klíče, který tvoří jeho hlavu. Nosí ocasní zbraň Raptor Stínového Zordu, která střílí červené energetické paprsky a může používat schopnosti temnoty. Jeho konečným útokem je Stínový Mega Paprsek, který vygeneruje temnotu z jeho zbraně k vypálení energetického paprsku, který projde Sporixovou Šelmou, než se promění v černou díru, která ji pohltí.

Poprvé viděn v "Waking Nightmares"
 

Raptor Světelný Zord
Raptor Světelný Zord má element světla a tvoří druhou polovinu Raptor Kosmického Zordu. Raptor Světelný Zord je vyzbrojen ocasním mečem.

Poprvé viděn v "Waking Nightmares"
 

Raptor Kosmický Zord
Raptor Kosmický Zord je spojením Raptor Stínového Zordu a Raptor Světelného Zordu.

Poprvé viděn v "Void Trap"
 


 
T-Rex Kosmický Megazord
T-Rex Kosmický Megazord je spojením T-Rex Šampion Zordu, Raptor Kosmického Zordu a Kosmického Dino Klíče, který tvoří jeho hlavu. Jako své zbraně používá ocasní meč Raptor Světelného Zordu a ocasní zbraň Raptor Stínového Zordu a má kosmické schopnosti. Jeho útoky jsou Kosmická Brána, portál vystřelený z jeho zbraně, Světelný Paprsek, energetický sek čistého světla a Stínový Paprsek, energetický paprsek vystřelený z jeho zbraně. Jeho konečným útokem je Kosmický Bránový Úder, kdy nasbírá kosmickou energii do své zbraně, vystřelí černou díru následovanou světelným energetickým seknutím, které pohltí Sporixovou Šelmu.

Poprvé viděn v "Void Trap"

 


 
Mosa Kosmický Megazord
Mosa Kosmický Megazord je je spojením Mosa Břitvového Zordu, Raptor Kosmického Zordu a Kosmického Dino Klíče, který tvoří jeho hlavu. Jako své zbraně používá ocasní meč Raptor Světelného Zordu a ocasní zbraň Raptor Stínového Zordu a má kosmické schopnosti. Jeho konečným útokem je Kosmický Bránový Úder, kdy nasbírá kosmickou energii do své zbraně, vystřelí černou díru následovanou světelným energetickým seknutím, které pohltí Sporixovou Šelmu. V poslední bitvě proti Nemesis Šelmě se spojil s DImetro Ohnivým Zordem, získal jeho ocas jako meč a získal také ohnivé schopnosti.

Poprvé viděn v "Guilt Trip"