Strážci
Zayto
Ollie
Amelia
Izzy
Javi
Aiyon
Tarrick

Zordy
Dino Zuřivý Megazord
Dimetro Ohnivý Zord
Mosa Břitvový Zord
Raptor Kosmický Zord
Pacha Drtivý Zord
Ptera Mrazivý Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Dino Zuřivé Klíče
Módy Strážců
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Rodina Prázdnoty
Lord Zedd
Sporixové Šelmy


Ptera Mrazivý Zord
Ptera Mrazivý Zord připomíná mechanického Pterodaktyla. Má na křídlech umístěné kanóny a ledové schopnosti, které mu pomáhají na bojovém poli a je vybaven ocasním drápem. Ptera Mrazivý Zord může střílet ledový paprsek ze svého zobáku.

Poprvé viděn v "Jam Session"
 

Ptera Mrazivý Zord - Bojový Mód
Ptera Mrazivý Zord v Bojovém Módu má ledovou drápovou zbraň a má schopnost létat. Může dočasně zmrazit své okolí pro získání výhody v boji. Jeho konečným útokem je Mrazivý Úder, kde obalí svou zbraň ledem a super rychlostí nalétne na protivníka a zničí ho.

Poprvé viděn v "Jam Session"
 

Ptera Rex Zord
Ptera Rex Zord vznikne spojením T-Rex Šampión Zord a Ptera Mrazivého Zordu. V boji používá křídla Ptera Mrazivého Zordu k sekání, zejména Spirálového Seku. Může také používat ocas T-Rex Šampión Zordu k bičujícím útokům.

Poprvé viděn v "New Leaf"
 

Ptera Drtivý Ultrazord
Ptera Drtivý Ultrazord je spojením T-Rex Šampión Zordu, Pacha Zordů, Ptera Mrazivého Zordu a T-Rex Dino Klíče. Má boxerské rukavice tvořené Pacha Zordy a má boxerské schopnosti a možnost létat. Jeho útoky zahrnují údery, kopy a Dino Vrták. Jeho konečným útokem je Fúzní Ultra Úder, kde zmrazí pravou ruku a zažehne levou a udeří několika ledovými a ohnivými údery následovanými údery Pacha Baby Zordu ke zničení nepřítele.

Poprvé viděn v "New Leaf"
 

Primální Ultrazord
Primální Ultrazord je spojením T-Rex Šampión Zordu, Mosa Břitvového Zordu, Ptera Mrazivého Zordu a T-Rex Dino Klíče. Stejně jako Fúzní Ultrazord má T-Rex Pěst na levé ruce a Mosa Pěst na pravé ruce a má ohnivé, vodní a ledové schopnosti. Má schopnost pohybovat se supersonickou rychlostí a jeho primárním útokem je elektrický vzdušný kop. Má také Primální Trojitý Paprsek, kdy Ultrazord vystřelí paprsky ohně, ledu a elektřiny ve stejnou chvíli. Konečným útokem Primálního Ultrazordu je Primální Ultra Paprsek, kdy Ultrazord povolá všechny Zordy a vystřelí palbu laserových paprsků na nepřítele.

Poprvé viděn v "Loosers Weepers"