Strážci
Carter
Chad
Joel
Kelsey
Dana
Ryan

Zordy
Záchranné Zordy
Záchranné Vlaky
Max Solárzord
Omega Zordy
Životní Megazord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Démoni 

Pyro Záchrana 1

Pyro Záchrana je 1 je červený hasičský kamión pilotovaný Červeným Strážcem. Pyro Záchrana má dva výsuvné žebříky, pro zachraňování lidí ve výškách, manipulování s předměty. Ze svých nárazníků může vysunout stabilizátory. Tvoří ruce a tělo Světelného Megazordu.

Poprvé viděna v "Lightspeed Teamwork"
 

 
Hydro Záchrana 2
Hydro Záchrana 2 je modrý vodní tanker pilotovaný Modrým Strážcem. Hydro Záchrana 2 má dva výkonné vodní kanóny, které střílí mocné proudy vody, které dosáhnou na plameny ve vysokých budovách. Tvoří pas a horní část nohou Světelného Megazordu.

Poprvé viděna v "Lightspeed Teamwork"

 
Aero Záchrana 3
Aero Záchrana 3 je zelený tryskáč pilotovaný Zeleným Strážcem. Může střílet rakety se stlačeným vzduchem a vodní bomby a také může zdvihat ostatní Zordy do vzduchu svými magnetickými úchytnými háky. Rotační tryskové motory dávají Aero Záchraně 3 neuvěřitelnou manévrovatelnost. Tvoří hlavu a záda Světelného Megazordu.

Poprvé viděna v "Lightspeed Teamwork"
 

 
Haz Záchrana 4
Haz Záchrana 4 je žlutý hazmatický kamión pilotovaný Žlutou Strážkyní. Haz Záchrana má mocný motor a 8 obrovských kol a také lopatové prodloužení sloužící k odtraňování trosek. Tvoří levou nohu Světelného Megazordu.

Poprvé viděna v "Lightspeed Teamwork"

 
Med Záchrana 5
Med Záchrana 5 je růžová sanitka pilotovaná Růžovou Strážkyní. V nákladovém prostoru může převážet mnoho civilních aut k vyklizení silnic. Tvoří pravou nohu Světelného Megazordu.

Poprvé viděna v "Lightspeed Teamwork"

 
Hydro Mód
K hašení plamenů na nejvyšších budovách se Haz Záchrana 4, Med Záchrana 5 a Hydro Záchrana 2 mohou spojit k vytvoření Hydro Módu. Tento Mód dává vodním kanónům Hydro Záchrany extra dosah a mobilitu.

Poprvé viděn v "Lightspeed Teamwork"

 
Světelný Megazord
Záchranné Zordy jsou pět speciálně vybavených vozidel schopných utvořit Světelný Megazord, který má výsuvné ruce pro záchrany a souboje. Světelný Megazord byl zničen v souboji proti Olympiovi a Diabolicovi.

Poprvé viděn v "Lightspeed Teamwork"

 
Meč Světelného Megazordu
Meč Světelného Megazordu se materializuje z loga Rychlosti Světla. Je to primární zbraň Světelného Megazordu a může se nabít skrze ohnivý kruh a poté seknout skrze démona.

Poprvé viděn v "Trial by Fire"