Strážci
Carter
Chad
Joel
Kelsey
Dana
Ryan

Zordy
Záchranné Zordy
Záchranné Vlaky
Max Solárzord
Omega Zordy
Životní Megazord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Démoni 

Omega Zord 1

Omega Zord 1 je červený raketoplán pilotovaný Červeným Strážcem. Omega Zord 1 je vyzbrojený postraními raketomety pro překonávání překážek. Během kombinace tvoří hlavu a tělo Omega Plazivce, které potom vytvoří hlavu a tělo Omega Megazordu.

Poprvé viděn v "The Omega Project"
 

 
Omega Zord 2
Omega Zord 2 je modrý raketoplán pilotovaný Modrým Strážcem. Omega Zord 2 je vybaven zbraněmi, které střílí lepidlo k zalepení trhlin v trupu poškozených vesmírných lodí. Během kombinace se rozdělí na půl a tvoří zadní nohy Omega Plazivce, které potom vytvoří ruce Omega Megazordu.

Poprvé viděn v "The Omega Project"
 

 
Omega Zord 3
Omega Zord 3 je zelený raketoplán pilotovaný Zeleným Strážcem. Omega Zord 3 je nejmanévrovatelnější ze všech Omega Zordů. Během kombinace tvoří břicho Omega Plazivce, které potom tvoří i břicho Omega Megazordu.

Poprvé viděn v "The Omega Project"
 

 
Omega Zord 4
Omega Zord 4 je žlutý raketoplán pilotovaný Žlutou Strážkyní. Omega Zord 4 je nejvíce obrněný Omega Zord a je vybaven zasunovatelným manipulačním drápem v zadní části trupu. Během kombinace tvoří levou přední nohu Omega Plazivce, která potom tvoří i levou nohu Omega Megazordu.

Poprvé viděn v "The Omega Project"
 

 
Omega Zord 5
Omega Zord 5 je růžový raketoplán pilotovaný Růžovou Strážkyní. Omega Zord 5 stejně jako Omega Zord 4 má v zadní části trupu zasunovatelnou ruku, která má extra funkci v roztočení svých manipulátorů a slouží tak jako vrták. Je také vybaven medicínským vybavením pro léčení zranění během vesmírných záchran. Během kombinace tvoří pravou přední nohu Omega Plazivce, která potom tvoří i pravou nohu Omega Megazordu.

Poprvé viděn v "The Omega Project"
 

 
Omega Plazivec
Omega Plazivec je spojení Omega Zordů. Poprvé byl použit k zastavení asteroidu mířícího na Námořníkův Záliv. Omega Kopí se připojí na jeho vršek k vytvoření velkého kanónu.

Poprvé viděn v "The Omega Project"
 

 
Omega Megazord
Postavením Omega Plazivce se z kombinace Omega Zordů stane Omega Megazord. Omega Megazord používá v boji Omega Kopí, ale může využít i Meč Světelného Megazordu.

Poprvé viděn v "The Omega Project"
 

Omega Kopí
Omega Kopí je primární zbraní Omega Megazordu. Omega Kopí vypouští Omega Raketový paprsek a většinou uštědří dva energetické seknutí malou zlatou čepelí.

Poprvé viděno v
"The Omega Project"
 


 
Omega Megazord - Posílený Mód
Když byl Galaktický Megazord poražen démonickou monstrózní verzí Trakeeny, Omega Megazord zdvihl Galaktické Strážce a byl naplněn silou Světla Orionu, které ho vybavilo brněním stejným jako měl Galaktický Megazord se silou Světla Orionu. Získal i jeho meč.

Poprvé viděn v "Trakeena's Revenge, část 2"
 

Meč Galaktického Megazordu - Posílený Mód
Když je Omega Megazord posílen Světlem Orionu, získá Meč Galaktického Megazordu. V tomto módu získá delší bodce u rukojeti a je schopen zasadit super nabitý zničující úder.

Poprvé viděn v
"Orion Returns"