Strážci
Carter
Chad
Joel
Kelsey
Dana
Ryan

Zordy
Záchranné Zordy
Záchranné Vlaky
Max Solárzord
Omega Zordy
Životní Megazord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Démoni 

Záchranný Vlak 1

Záchranný Vlak 1 Červeného Strážce je navržen podle parní lokomotivy a převáží Pyro Záchranu 1 a Omega Zord 1. Záchranný Vlak 1 tvoří pravou ruku Supervlak Megazordu.

Poprvé viděn v "Lightspeed Teamwork"
 

 
Záchranný Vlak 2
Záchranný Vlak 2 Modrého Strážce je navržen podle vagonu metra a převáží Hydro Záchranu 2 a Omega Zord 2. Záchranný Vlak 2 tvoří levou ruku Supervlak Megazordu.

Poprvé viděn v "Lightspeed Teamwork"
 

 
Záchranný Vlak 3
Záchranný Vlak 3 Zeleného Strážce je navržen podle obrněného nákladního vozu a převáží Aero Záchranu 3 a Omega Zord 3. Záchranný Vlak 3 tvoří hlavu, tělo a horní část nohou Supervlak Megazordu.

Poprvé viděn v "Lightspeed Teamwork"
 

 
Záchranný Vlak 4
Záchranný Vlak 4 Žluté Strážkyně je navržen podle autokaru a převáží Haz Záchranu 4 a Omega Zord 4. Záchranný Vlak 4 tvoří levou nohu Supervlak Megazordu.

Poprvé viděn v "Lightspeed Teamwork"
 

 
Záchranný Vlak 5
Záchranný Vlak 5 Růžové Strážkyně je navržen podle rychlovlaku a převáží Med Záchranu 5 a Omega Zord 5. Záchranný Vlak 5 tvoří pravou nohu Supervlak Megazordu.

Poprvé viděn v "Lightspeed Teamwork"
 

 
Supervlak Megazord
Vyjetím z kolejové sekce se Záchranné Vlaky mohou spojit v mocný Supervlak Megazord. Jak jsou Záchranné Vlaky dost velké na to, aby převážely Záchranné Zordy, Supervlak Megazord je podstatně větší než ostatní Megazordy. Má k dispozici rakety a ionizační turbínu. Poprvé byl téměř dvakrát větší než nepřítel, ale nějaká monstra byla zvětšována ještě víc, aby mohla bojovat se Supervlak Megazordem.

Poprvé viděn v "Rising from Ashes"