Strážci
Carter
Chad
Joel
Kelsey
Dana
Ryan

Zordy
Záchranné Zordy
Záchranné Vlaky
Max Solárzord
Omega Zordy
Životní Megazord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Démoni


Max Solárzord
Max Solárzord je osobním Zordem Titanového Strážce. Má tři módy, vlaku, raketoplánu a robota. Je vypouštěn ze šestého vlakového depa z Aquazákladny a jede po stejných kolejích jako Záchranné Vlaky. Může se transformovat v raketoplán a vzlétnout do vesmíru, kde se může nabít solární energií použitím solárním panelů. Tyto solární panely jsou jeho hlavním zdrojem energie, takže byl Zord nepoužitelný v noci. V raketoplánovém módu může střílet energetické paprsky. Když Titanový Strážce na chvíli opustil tým, byl Max Solárzord ovládán ostatními Strážci skrze Bojové Posilovače.

Poprvé viděn v
"Strength of the Sun"
 


 
Max Solárzord - Mód Válečníka
Max Solárzord se také transformuje v úžasně pohyblivého robota, který dokáže vykonat několik bojových pohybů. Robotí mód je vybaven blasterem, který má na přední části upevněný štít a může střílet paprsky schopné zničit monstra.

Poprvé viděn v "Strength of the Sun"
 

 
Světelný Solárzord
Max Solárzord se může rozložit na několik komponent, které se spojí se Světelným Megazordem, aby utvořili ochranné brnění, které používá solární panely k absorbování útoků. Tento mód je nazván Světelný Solárzord. Světelný Solárzord má dva výsuvné kanóny upevněné k jeho bokům.

Poprvé viděn v "The Cobra Strikes"