Strážci
Carter
Chad
Joel
Kelsey
Dana
Ryan

Zordy
Záchranné Zordy
Záchranné Vlaky
Max Solárzord
Omega Zordy
Životní Megazord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Démoni 

Lebeční Jeskyně
Po vypuštění se démoni usídlili v podzemní Lebeční Jeskyni, jedním z přežitků jejich impéria. Lebeční Jeskyně se rozpadla poté, co byla poražena Královna Bansheera Světelnými Strážci.

Poprvé viděna v "Operation Lightspeed"
 


 
Diabolico
Diabolico byl jedním ze čtyř démonů propuštěných z kobky. Při Královnině absenci se Diabolico ujímá vedení zlých jednotek. Jeho plán je zničit Námořníkův Záliv a znovu nastolit to, v co věří, že je právem jeho - palác, na kterém byl postaven Námořníkův Záliv. Diabolicův čas vypršel a on nebyl schopen zničit Námořníkův Záliv před královniným návratem. V zuřivosti bojoval se Strážci sám a byl zničen Světelným Solárzordem. Když byli zrazeni Olympiem, Vypra a Loki oživili Diabolica. Znovu se spojil s týmem a plánoval podrazení Olympia a získání své hvězdné síly. Diabolico se obrátil proti královně, když zabila jeho přitele Lokiho a byl sám zabit, když Olympius ovládl jeho mysl, aby bojoval se Strážci. Diabolico se ještě jednou vrátil jako duch, aby strhl Královnu Bansheeru do démonského stínového světa.

Poprvé viděn v "Operation Lightspeed"
 


 
Loki
Loki je nejvíce vášnivý v posádce v obnovení jejich bývalého města zničením toho, co postavil člověk. Tento silný démon se nezastaví před ničím, aby asistoval Diabolicovi v jeho misi. Loki byl zničen Bansheerou, která přinutila Diabolica, aby ho střelil a zničil tak Strážce.

Poprvé viděn v "Operation Lightspeed"
 


 
Vypra
Tato zlá ďáblice hrála roli matky pro malého Impa, když chyběla Královna Bansheera. Druhá z démonů vypuštěných z kobky. Vypra bojuje se Strážci ve své vysokorychlostní bugyně, Vyprari. Vypra byla zabita Královnou Bansheerou, která absorbovala její energii, aby získala tělesnou podobu. Později byla záhadně obnovena a plánovala vytvořit super-démona, který by zničil Strážce. Její mise ji zavedla do Stříbrných Kopců, kde se utkala s Časovými Strážci a také znovu spojenými Světelnými Strážci, kteří spojili své síly, aby ji zničili.

Poprvé viděna v "Operation Lightspeed"


 
Jinxer
Jinxer povolává monstra, aby asistovali Diabolicovi ve zničení Námořníkova Zálivu. Jinxer byl velmi loajální Olympiovi a pomohl, když už nikdo jiný nechtěl. Jinxer byl zabit, když byl zničen Omega Megazord, který právě pilotoval.

Poprvé viděn v "Operation Lightspeed"


 
Impus
Když není Impova matka okolo, musí se o něj starat trio démonů, které ji následuje. Když byl Diabolico zničen, Impus dostal jeho hvězdnou sílu a transformoval se v Olympia.

Poprvé viděn v "Operation Lightspeed"


 
Olympius
Poté, co byl Diabolico zničen, jeho hvězdná síla byla dána Impovi, která ho změnila v dospělého. Jako Olympius se ujal velení démonů a pokračoval v úsilí zničit Námořníkův Záliv. Byl zničen Strážci v Životním Megazordu.

Poprvé viděn v "Olympius Ascends"


 
Královna Bansheera
Královna Bansheera byla z neznámých důvodů pryč, když byli Diabolico a démoni propuštěni a vrátili se, aby zničili Námořníkův Záliv. Po chvíli se vrátila jako energetická bytost a později ve své fyzické podstatě. Radí nově dospělému Olympiovi v jeho útocích na Strážce Vesmíru. Královna Bansheera byla tak posedlá poražením Strážců, že zradila své vlastní následovatele. Absorbovala Vypru, aby získala svou kompletní tělesnou podobu, zanechala Olympia ve stínovém světě a způsobila zničení Lokiho v boji se Strážci. Konečně zmizela, když ji Strážci vhodili zpět do kobky a uvěznili ji ve stínovém světě.

Poprvé viděna v "Go Volcanic"
 


 
Netopýrové
Tito černé hrůzostrašné stvoření mají velké oči a malá křídla na svých zádech. V boji nosí krátké meče.

Poprvé viděni v "Operation Lightspeed"


 
Trakeena
Trakena přežila boj proti Galaktickým Strážcům na Terra Ventuře a našla si cestu na Zemi, aby zničila jejich domovský svět. Nosí masku zakrývající jizvu z bitvy. Její plán je získat svou sílu absorbováním lidské energie byl narušen kombinovanými silami Světelných a Galaktických Strážců.

Poprvé viděna v "Race to the Rescue"


 
Démoni
S vyplácanými Žihadlouny, Trakeena použila novou jednotku vojáků - Démony. Démoni nosí meče a mohou střílet energii ze svých očí. Před zničením zmizí a zanechají po sobě pouze plášť a náhrdelník.

Poprvé viděni v "Trakeena's Revenge, část 1"