Strážci
Andros
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Zhane

Zordy
Astro Megazord
Delta Megazord
Mega Vozidla
Mega Křídlo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Psycho Strážci
Monstra

Celé jméno: Theodore J. "T.J." Jarvis Johnson
Označení Strážce: Modrý Vesmírný Strážce
Zbraně: Astro Blaster, Astro Sekera
Příslušenství: Komunikátor, Astro Morfér, Modrý Galaktický Kluzák
Zordy: Mega V3
 
T.J. je odvážný a nebojácný druhý ve velení. Poté, co Turbo Strážci ztratili své síly, vedl tým úspěšně do vesmíru, kde našli Androse a Megaloď. Při boji s Darkondou dostal T.J. vážný zásah do hlavy a ztratil svou paměť. Vzpomínáním na jeho přátele a na to, co všechno pro něho znamenají, byl schopen znovu získat svou paměť právě včas, aby pomohl Androsovi a zachránil své zajaté přátele. Jeho zbraň je Astro Sekera a pilotuje Mega V3, raketu.

Po letech neaktivity se T.J. vrátil jako Modrý Vesmírný Strážce, aby pomohl Galaktickým Strážcům bojovat s Psycho Strážci.

Když Strojní Impérium vykopalo Serpenteru, aby zničilo Zemi, T.J. získal zpět své Turbo Síly, aby se spojil s 9 ostatními Červenými Strážci a odcestoval na Měsíc, aby zastavil Strojní Impérium. Naposledy byl viděn, když opět jako Modrý Vesmírný Strážce pomáhal spojeným silám všech Strážců Vesmíru zastavit invazi Armády na Zemi.

T.J. později znovu použil síly Modrého Vesmírného Strážce, když byl jedním ze Strážců, spolu s Tommym, Kat, Rockym, Trentem, Antoniem a Giou, unesených do pevnosti Lorda Dravena, aby byly jeho síly naklonovány pro armádu Robo Strážců. Když Ninja Oceloví Strážci spolu s Tommym, Wesem, Kodou a Gemmou dorazili, aby je osovobodili, všichni Strážci se spojili, aby zničili Robo Strážce a porazili Dravena. Když boj skončil, Strážci se rozloučili a vrátili se do svých dimenzí.