Strážci
Andros
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Zhane

Zordy
Astro Megazord
Delta Megazord
Mega Vozidla
Mega Křídlo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Psycho Strážci
Monstra



 

Temná Pevnost
Astronema a její jednotky operují z Temné Pevnosti, která je vybavena satelaserama, aby zvětšovala monstra. Temná Pevnost byla naposledy viděna na Zemi pod velením Červeného Vesmírného Strážce, Androse.

Poprvé viděna v "Out of Nowhere, část 1"
 


 
Astronema
Korunovaná Princezna Zla, Astronema byla vychovávána od mládí Ecliptorem, aby z ní byl silný a hrozivý válečník hodný svého titulu. Byl jí dán úkol ovládnout Zemi a zničit Vesmírné Strážce samotným Temným Přízrakem. Později je odhaleno, že Astronema je Androsova dlouho ztracená sestra Karone, která byla unesena nájemným lovcem Darkondou. Když se to dozví, odvrátí se na stranu dobra, dokud jí nejsou dány kybernetické implantáty a Astronema je ještě více krutá než kdy dříve. Poté, co je Temný Přízrak zničen, stane se Astronema Královnou Zla dokud není nechtěně zabita svým bratrem v boji. Nakonec je oživena a očištěna díky Zordonově energetické vlně.

Poprvé viděna v "Out of Nowhere, část 1"
 


 

Temný Přízrak
Samozvaný Vládce Zla, Temný Přízrak uspěl v ovládnutí Eltaru a unesení Zordona. Je zodpovědný za sjednocení všeho zla a pověřením Astronemy ke zničení Vesmírných Strážců. Ve finále rozkáže všem svým zlým jednotkám, aby ovládly jednotlivé části vesmíru. Darkonda ho zničí raketou, ale ne než ho sní zaživa a imploduje.

Poprvé viděn v "From Out of Nowhere, část 1"


 
Ecliptor
Ecliptor je Astronemin nelítostný a mocný válečník. Jeho expertní ovládání meče a děsivá palebná síla z něj činí jednoho z nejnebezpečnějších protivníků Strážců. Pomohl Strážcům, když se Astronema přidala na jejich stranu, ale byl změněn ve zlého Temným Přízrakem, aby byl později zničen Zordonovou vlnou.

Poprvé viděn v "From Out of Nowhere, část 1"


 
Darkonda
Tento zrádný lovec odměn asistoval Astronemě v bojích proti Strážcům, ale jen, aby sám získal, co potřebuje. Andros zjistil, že to byl Darkonda, kdo unesl jeho sestru před lety z KO-35. Darkonda zemřel, když napadl Temného Přízraka, který ho zabil těsně před tím, než sám padl.

Poprvé viděn v "The Barillian Sting"


 
Darkliptor
Darkliptor je zlá bytost vzniklá sloučením Darkondy a Ecliptora. V této podobě je vždy dominantní Darkonda, ačkoliv je Ecliptor schopen se z tohoto spojení vymanit.

Poprvé viděn v "T.J.'s Identity Crisis"


 
Elgar
Nepříjemný a zabedněný trouba byl převeden Temným Přízrakem z Divatoxina velení, aby pracoval s Astronemou, k její nevoli. Byl zničen Zordonovou vlnou.

Poprvé viděn v "Turbo: a Power Rangers Movie"

Kvantroni
Kvantroni slouží jako vojáci v Astronemině armádě.

Poprvé viděni v "Out of Nowhere, část 1"