Strážci
Andros
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Zhane

Zordy
Astro Megazord
Delta Megazord
Mega Vozidla
Mega Křídlo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Psycho Strážci
Monstra 

Astro Mega Raketoplán

Astro Mega Raketoplán byl součástí programu NASADA postavený na Zemi. Strážci použili Raketoplán. Slouží k přepravě Strážců na Zemi a na Astro Megaloď. Tvoří hlavu Astro Megazordu a jeho pomocné rakety potřebné k opuštění atmosféry Země se mohou transformovat v Blaster Astro Megazordu.

Poprvé viděn v "Chase Into Space, část 1"

Astro Megaloď
Astro Megaloď je vesmírná loď postavená Zordonem a Alphou 5 na Eltaru a slouží jako základna Strážců a hlavní transportní prostředek. Astro Megaship se skládá ze šesti palub, na kterých jsou ubytovací kajuty, Syntetrony k vytvoření jídla, hangár obsahující Megatank a vše řídí umělá inteligence jménem D.E.C.A. Astro Megaloď je schopná nadsvětelné rychlosti, což ji umožňuje cestovat mezi solárními systémy. Můstek je na Megapalubě 1 v přední části Megalodi. Simupaluba umístěná na Megapalubě 5 slouží jako tréninková místnost Strážců. Pokročilé holografické a robotické technologie Simupaluby umožňují Strážcům cvičit své schopnosti v realistickém, ale bezpečném prostředí. Simupaluba může být naprogramována, aby zobrazila jakékoliv prostředí a proto je využívána i jako rekreační místnost. Astro Megaloď se efektivně dokázala bránit svými štíty, tlustým trupem a dvěma dvouhlavňovými laserovými kanóny, které ovládá D.E.C.A., ale mohou být ovládány i z Můstku. Megaloď je také vybavena dvěma iontovými kanóny upevněnými na spodní části. Tvoří celé tělo Astro Megazordu. Astro Megaloď byla zničena, když Galaktičtí Strážci aktivovali sebedestrukci, aby zničili Žihadlo Škorpióna.

Poprvé viděna v "From Out of Nowhere, část 1"
 

Astro Megazord
Když přijde čas bojovat s monstry, Astro Megaloď je schopna spojit se s Astro Mega Raketoplánem a transformovat se v Astro Megazord, který se může vybavit blasterem, mečem a štítem je-li potřeba.

Poprvé viděn v "From Out of Nowhere, část 2"
 


 
Blaster Astro Megazordu
Blaster Astro Megazordu je transformovaný posilující motor Mega Raketoplánu sloužící k opuštění atmosféry Země. Méně používaný konečný útok zahrnoval nabití Blasteru na maximální výkon a vypuštění ničivého spirálového paprsku, dostatečně silného na to, aby zničil monstra.

Poprvé viděn v "From Out of Nowhere, část 2"
 


 
Meč Astro Megazordu
Meč Astro Megazordu může být nabit energií k doručení několika seknutí. Konečný útok nabije Meč žlutou energií a poté vypustí devastující energetický sek.

Poprvé viděn v "From Out of Nowhere, část 2"
 


 
Štít Astro Megazordu
Štít Astro Megazordu slouží jako ochranná pomůcka Astro Megazordu před nepřátelskými útoky. Normálně je přichycen ke spodní části Astro Megalodi.

Poprvé viděn v "From Out of Nowhere, část 2"