Strážci
Andros
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Zhane

Zordy
Astro Megazord
Delta Megazord
Mega Vozidla
Mega Křídlo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Psycho Strážci
Monstra


Psycho Strážci
Vytvořeni Princeznou Zla, aby vysávali sílu z jejího pána, Temného Přízraku. Byly navrženi, aby lovili Strážce Vesmíru sledováním jejich energií, hlasů, zvuků. Každý Psycho Strážce měl specifický bojový styl neporazitený Strážcem, jehož byli protivníkem. Psycho Strážci se skládali z Červeného, Modrého, Černého, Žlutého a Růžového Psycho Strážce, kde Červený Psycho Strážce byl jejich vůdce.

Poprvé viděni v "Rangers Gone Psycho"
 


 
Červený Psycho Strážce
Červený Psycho Strážce je vůdce Psycho Strážců a zlý klon Červeného Vesmírného Strážce. Psycho Červený je ukázán jako nejvíc odhodlaný zničit svého protivníka i za cenu zrady svých vlastních spojenců. V boji používá Psycho Meč. Psycho Červený je zničen po boku Černého a Žlutého Psycho Strážce kombinovaným zásahem Megazordů. Později se se svými kolegy vrátí, nicméně je se svým týmem uvězněn na Datových Kartách.

Poprvé viděn v "Rangers Gone Psycho"
 


 

Modrý Psycho Strážce
Modrý Psycho Strážce je zlým protivníkem Modrého Vesmírného Strážce. V boji používá zbraň jménem Psycho Sekera. Je poražen silou zmatení, poté, co se všichni Vesmírní Strážci obarví na modro, aby ho zmátli. Po oslabení z kombinovaného útoku Modrého a Stříbrného Strážce, vyroste a je zničen Mega Cestovatelem Později se se svými kolegy vrátí, nicméně je se svým týmem uvězněn na Datových Kartách.

Poprvé viděn v "Rangers Gone Psycho"


 

Černý Psycho Strážce
Černý Psycho Strážce je zlým protivníkem Černého Vesmírného Strážce. V boji používá zbraň jménem Psycho Hůl. Je nejopatrnější z Psycho Strážců a napadl Červeného Psycho Strážce, když neuposlechl Astronemin rozkaz. Psycho Černý je zničen po boku Červeného a Žlutého Psycho Strážce kombinovaným zásahem Megazordů. Později se se svými kolegy vrátí, nicméně je se svým týmem uvězněn na Datových Kartách.

Poprvé viděn v "Rangers Gone Psycho"


 
Žlutý Psycho Strážce
Žlutý Psycho Strážce je zlým protivníkem Žlutého Vesmírného Strážce. Je odhodlána ji zničit i za cenu toho, že ostatní Psycho Strážci budou zničeni Vesmírnými Strážci. V boji využívá Psycho Praku. Poté, co uspěje v zajmutí Mega Cestovatele, nahraje se do jeho řídících systémů, aby ho použila proti Strážcům. Když ji dostanou ven, je zničena po boku Černého a Červeného Psycho Strážce kombinovaným zásahem Megazordů. Později se se svými kolegy vrátí, nicméně je se svým týmem uvězněn na Datových Kartách.

Poprvé viděn v "Rangers Gone Psycho"
 


 
Růžový Psycho Strážce
Růžový Psycho Strážce je zlým protivníkem Růžového Vesmírného Strážce. Je mistryní ve střelbě z Psycho Luku. Spojí se se Žlutou Psycho Strážkyni k zajetí Růžového Strážce, ale je jí zrazena a zanechána, aby bojova se Strážci sama. Po jejím oslabení je zničena Mega Cestovatelem. Později se se svými kolegy vrátí, nicméně je se svým týmem uvězněn na Datových Kartách.

Poprvé viděn v "Rangers Gone Psycho"

Stříbrný Psycho Strážce
Zhane na sebe vzal podobu Stříbrného Psycho Strážce, aby pomohl Strážcům zmást Psycho Strážce. V boji používal upravený Super Stříbřizér nazvaný Psycho Stříbřizér.

Poprvé viděn v "Five of a Kind"