Strážci
Andros
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Zhane

Zordy
Astro Megazord
Delta Megazord
Mega Vozidla
Mega Křídlo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Psycho Strážci
Monstra


Psycho Strážci
Psycho Strážci jsou zlé, vraždící protějšky Strážců Vesmíru. Astronema je vytvořila, aby vysávala životní energii z Temného Přízraku. Byli navrženi, aby lovili Strážce stopováním jejich energie, hlasu a zvuku Komunikátoru. Každý Psycho Strážce měl specifický bojový styl neporazitený Strážcem, jehož byli protivníkem. Mají také své monstrózní podoby.
  
Červený Psycho Strážce
Červený Psycho Strážce je zlým protějškem Červeného Strážce, kterého vytvořila Astronema poté, co dostala kybernetické implantáty. Červený Psycho Strážce je nejhorkokrevnější ze skupiny, touží zničit Červeného Strážce, i kdyby to znamenalo vzdorovat Astronemě. Poté, co jsou Psycho Růžová a Modrý zničeni, spojí se s Psycho Černým a Žlutou, aby zničili Strážce Vesmíru a vzali na sebe lidskou podobu, aby se rozhlédli po Andělském Háji, než Strážci přijdou na jejich plán. Poté se přemění do monstrózní podoby s motivem ohně, vyroste a úspěšně zajme Mega Cestovatele, který je použit k nalákání Strážců do pasti, kde osobně bojuje s Červeným Strážcem. Poté, co se dostal do hádky s Ecliptorem, spojí se se svými kolegy Psycho Strážci v jejich monstrózních formách, aby přemohli Vesmírné Strážce, ale je zničen silným útokem Astro Delta Megazordu, Mega Křídla a Mega Cestovatele. Jeho duch setrvává na světě kvůli jeho touze zničit Červeného Strážce, dokud nebude schopen získat tělesnou podobu poté, co jeho duch vstoupí do stroje používaného Astronemou v Tajném městě. Poté se pokusí zničit Červeného Strážce tak, že se promění do podoby monstra, dokud není oklamán a přeměněn na Datovou Kartu. Jeho datová karta je pravděpodobně ztracena při zničení Tajného města, ale později je spatřena v držení Astronemy.

Poprvé viděn v "Rangers Gone Psycho"
 


 

Modrý Psycho Strážce
Modrý Psycho Strážce je zlým protějškem Modrého Strážce, kterého vytvořila Astronema poté, co dostala kybernetické implantáty. Modrý Psycho Strážce skočil na plán Modrého Strážce, když je podveden, aby si myslel, že existuje několik Modrých Strážců a pokusil se je zničit všechny sám, když řekl ostatním Psycho Strážcům, aby opustili boj. Poté se všemi Strážci bojuje sám a je poražen společným útokem Modrého a Stříbrného Strážce. Poté vyroste díky Satelaserům v obra a promění se v ledové monstrum, které se pokusí zmrazit Mega Cesovatele. Nicméně je sám zničen Mega Cestovatelem. Jeho duch setrvává na světě kvůli jeho touze zničit Modrého Strážce, dokud nebude schopen získat tělesnou podobu poté, co jeho duch vstoupí do stroje používaného Astronemou v Tajném městě. Poté se pokusí zničit Modrého Strážce tak, že se promění do podoby monstra, dokud není oklamán a přeměněn na Datovou Kartu. Jeho datová karta je pravděpodobně ztracena při zničení Tajného města, ale později je spatřena v držení Astronemy.

Poprvé viděn v "Rangers Gone Psycho"
 
Černý Psycho Strážce
Černý Psycho Strážce je zlým protějškem Černého Strážce, kterého vytvořila Astronema poté, co dostala kybernetické implantáty. Černý Psycho Strážce je nejostražitější ze skupiny a pochybuje, že by Červený Psycho Strážce měl zpochybňovat rozkazy Astronemy. Poté, co jsou Psycho Růžová a Modrý zničeni, spojí se s Psycho Červeným a Žlutou, aby zničili Strážce Vesmíru a vzali na sebe lidskou podobu, aby se rozhlédli po Andělském Háji, než Strážci přijdou na jejich plán. Poté se přemění do monstrózní kamenné podoby, vyroste a úspěšně zajme Mega Cestovatele, který je použit k nalákání Strážců do pasti. Spojí se se svými kolegy Psycho Strážci v jejich monstrózních formách, aby přemohli Vesmírné Strážce, ale je zničen silným útokem Astro Delta Megazordu, Mega Křídla a Mega Cestovatele. Jeho duch setrvává na světě kvůli jeho touze zničit Černého Strážce, dokud nebude schopen získat tělesnou podobu poté, co jeho duch vstoupí do stroje používaného Astronemou v Tajném městě. Poté se pokusí zničit Černého Strážce tak, že se promění do podoby monstra, dokud není oklamán a přeměněn na Datovou Kartu. Jeho datová karta je pravděpodobně ztracena při zničení Tajného města, ale později je spatřena v držení Astronemy.

Poprvé viděn v "Rangers Gone Psycho"
 
Žlutá Psycho Strážkyně
Žlutá Psycho Strážkyně je zlým protějškem Žluté Strážkyně, kterou vytvořila Astronema poté, co dostala kybernetické implantáty. Žlutá Psycho Strážkyně je odhodlaná zničit Žlutou Strážkyni a podvedla Psycho Růžovou, aby ji zajala, což vedlo k destrukci Psycho Růžové. Poté, co jsou Psycho Růžová a Modrý zničeni, spojí se s Psycho Červeným a Černým, aby zničili Strážce Vesmíru a vzali na sebe lidskou podobu, aby se rozhlédli po Andělském Háji, než Strážci přijdou na jejich plán. Poté se přemění do monstrózní bleskové podoby, vyroste a úspěšně zajme Mega Cestovatele, který je použit k nalákání Strážců do pasti. Spojí se se svými kolegy Psycho Strážci v jejich monstrózních formách, aby přemohli Vesmírné Strážce, ale je zničen silným útokem Astro Delta Megazordu, Mega Křídla a Mega Cestovatele. Její duch setrvává na světě kvůli jeho touze zničit Žlutou Strážkyni, dokud nebude schopna získat tělesnou podobu poté, co její duch vstoupí do stroje používaného Astronemou v Tajném městě. Poté se pokusí zničit Žlutou Strážkyni tak, že se promění do podoby monstra, dokud není oklamána a přeměněna na Datovou Kartu. Její datová Karta je pravděpodobně ztracena při zničení Tajného města, ale později je spatřena v držení Astronemy.

Poprvé viděna v "Rangers Gone Psycho"


 


 
Růžová Psycho Strážkyně
Růžová Psycho Strážkyně je zlým protějškem Růžové Strážkyně, kterou vytvořila Astronema poté, co dostala kybernetické implantáty. Růžová Psycho Strážkyně je první, která má bojovat se Strážci sama, spojí se s Psycho Žlutou, aby zajala Růžovou Strážkyni, ale je zrazena poté, co zajme Žlutou Strážkyni. Pokusí se bojovat s Psycho Žlutou, ale je natolik oslabena, že je zničena společným útokem Žluté a Růžové Strážkyně. Poté vyroste  a promění se v květinové monstrum, které použije své šlahouny k ukradení Křídlového Blasteru, ale je zničena Mega Cestovatelem. Její duch setrvává na světě kvůli jeho touze zničit Růžovou Strážkyni, dokud nebude schopna získat tělesnou podobu poté, co její duch vstoupí do stroje používaného Astronemou v Tajném městě. Poté se pokusí zničit Růžovou Strážkyni tak, že se promění do podoby monstra, dokud není oklamána a přeměněna na Datovou Kartu. Její datová karta je pravděpodobně ztracena při zničení Tajného města, ale později je spatřena v držení Astronemy.

Poprvé viděna v "Rangers Gone Psycho"

Stříbrný Psycho Strážce
Zhane na sebe vzal podobu Stříbrného Psycho Strážce, aby pomohl Strážcům zmást Psycho Strážce. V boji používal upravený Super Stříbřizér nazvaný Psycho Stříbřizér. Později na sebe vzal i podobu Červeného Psycho Strážce, aby si vystřelil z Androse.

Poprvé viděn v "Five of a Kind"