Strážci
Andros
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Zhane

Zordy
Astro Megazord
Delta Megazord
Mega Vozidla
Mega Křídlo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Psycho Strážci
Monstra 

Delta Megaloď
Delta Megaloď byla vlastněna Fantom Strážcem, který měl disk k její aktivaci. Tento disk dal Červenému Strážci a Delta Megaloď se stala druhou Megalodí Červeného Strážce a slouží také jako jeho osobní Megazord. Je dalkově ovládána skrze Bojový Morfér a proto není zapotřebí pilot a chybí tak kokpit. Když se nepoužívá je umístěna v Delta Dokovací Stanici, vesmírném doku, který vypouští Delta Megaloď. Delta Megaloď byla poškozena Ecliptorem natolik, že se již nedala opravit.

Poprvé viděna v "The Delta Discovery"

Delta Megazord
Delta Megaloď se může transformovat v Delta Megazord, který je vybaven ručními rotačními blastery, které zároveň slouží jako jeho prsty. Je povoláván, když je zapotřebí extra palebná síla. Je vzdáleně ovládán Bojovým Morférem z Astro Megazordu. Byl zničen Ecliptorem při útoku na místo, kde leží Mega Vozidla.

Poprvé viděn v "The Delta Discovery"
 

Astro Delta Megazord
Astro a Delta Megazordy se mohou spojit k utvoření Astro Delta Megazordu. V tomto módu jsou jeho hlavními zbraněmi Gyro Blastery Delta Megazordu umístěné na jeho ramenou. Může také vystřelit své pěsti jako rakety, které způsobí devastující škodu. To je jeho konečným útokem aktivovaným stisknutím tlačítka na Bojovém Morféru. Když byla Delta Megaloď poškozena, nebylo již nadále možné utvořit tuto formaci.

Poprvé viděn v "The Great Evilyzer"