Strážci
Andros
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Zhane

Zordy
Astro Megazord
Delta Megazord
Mega Vozidla
Mega Křídlo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Psycho Strážci
Monstra

Celé jméno: Andros
Označení Strážce: Červený Vesmírný Strážce, Červený Bojový Strážce
Zbraně: Astro Blaster, Spirálový Meč
Příslušenství: Komunikátor, Astro Morfér, Galaktický Kluzák, Mega Tank, Bojový Morfér a Brnění
Zordy: Astro Megaloď, Delta Megaloď, Mega V1
 
Andros je tvrdohlavý, hloubavý vůdce Strážců. Po jejich poznání, byl odmítavý přijmout jejich pomoc, ale po malém zvážení je nechal přidat se k němu na Megaloď jako Strážce Vesmíru. Andros je z planety KO-35, lidské kolonie, která byla evakuována. Je vážný a rozhodný a neoddychne si, dokud nenajde svou dlouho ztracenou sestru Karone, která je odhalena jako Astronema. Apeluje na dobro v jejím nitru a úspěšně ji přivede na stranu dobra. Jeho zbraň je Spirálový Meč a pilotuje Mega V1, robota. Použítím Bojového Morféru může ovládat Delta Megazord a povolat Bojové Brnění.

Po letech neaktivity se Andros vrátil jako Červený Vesmírný Strážce, aby pomohl Galaktickým Strážcům bojovat s Psycho Strážci.

Andros byl ještě jednou povolán do akce, aby pomohl legendárnímu Strážci Tommymu zjistit informace o plánech Strojního Impéria o vykopání Serpentery a zničení Země. S použitím jeho nové vesmírné lodi, Astro Megalodi mkII, se spojil s 9 ostatními Červenými Strážci a odcestoval na Měsíc, aby zastavil Strojní Impérium.