Strážci
Andros
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Zhane

Zordy
Astro Megazord
Delta Megazord
Mega Vozidla
Mega Křídlo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Psycho Strážci
Monstra 

Elektrolampa
Astronema poslala Elektrolampa, aby vysál energii z turbíny v elektrárně v Andělském Háji a Strážci byli zachráněni Ninja Želvama. Venus de Milo kopla Elektrolampovi zpět jeho elektrický útok a zničila ho.

"Shell Shocked"

 
Klepetokladivo
Obří monstrum, kterým Astronema vyhrožovala Elgarovi. Strážci svázáni řetězem byli určeni pro jeho potravu. Strážci unikli a zničili monstrum jejich Astro Megazordem. Klepetokladivo se objevil znova povolaný, aby pomohl Destruktonožce.

"Satellite Search" & "The Great Evilyzer"

 
Voltovepř
Voltovepř šel do elektrické rozvodny, aby sežral elektřinu a nabil plné síly. Byl zničen Astro Megazordem.

"A Ranger Among Thieves"

 
Slontitán
Slontitán narážel hlavou do budov a ničil je, aby překlopil profesorovo plutóniové palivo, které bylo v laboratoři. Ohrozil také Cassie a chlapce v budově. Byl zničen Astro Megazordem.

"When Push Comes to Shove"

 
Kráteriti
Počítačová chyba po zasažení Astro Megalodi bleskem způsobila, že simulovaní protivníci známí jako Kráteriti unikli ze Simupaluby, tréninkové simulace, a napadli Zemi zamaskovaní jako lidé, které nemohli ani Strážci Vesmíru odhalit. Malý kluk byl schopen upozornit Strážce poté, co mu nikdo nevěřil.

"The Craterite Invasion"

 
Kráterití Monstrum
Kráteriti se spojili a stalo se z nich monstrum. Když se do něj udělala díra, Kráteriti ji zase vyplnili, to ho činilo nezničitelným. Ale nakonec byli zničeni.

"The Craterite Invasion"
 

 
Vosopadouch
Sladké monstrum, které bylo neustále přesvědčováno Králem Žihadlem, aby bylo zlé, ale i když se snažilo jak mohlo, nešlo to. Spřátelil se s Cassie a ta se cítila smutná, když si uvědomila, že zranila jeho city. Když byl nucen zničit Cassie, vystřelil po Kvantronovi místo ní. Vosopadouch miloval květiny a vrátil balónky malému děvčeti.

"The Wasp with A Heart"

 
Král Žihadlo
Král Žihadlo řešil Vosopadouchův případ, že není zlý. Napadl Cassie a Vosopadouch ji bránil. Král Žihadlo byl zničen Astro Megazordem. Král Žihadlo se objevil znovu povolaný, aby pomohl Destruktonožce.

"The Wasp with A Heart" & "The Great Evilyzer"
Krokohava
Vyšel z jezera v Andělském Háji, aby přilákal Strážce zpátky na Zemi. Astro Megazord nemohl zvládnout jeho ani jeho partnera. Objevil se Delta Megazord a zničil jeho i jeho partnera.

"The Delta Discovery"