Strážci
Jason
Zack
Trini
Kimberly
Billy
Tommy
Rocky
Adam
Aisha
Kat
Ninjor

Zordy
Dinozordy
Dračí Zord
Titanus
Bleskozordy
Tygří Zord
Tor
Ninja Zordy
Shogun Zordy
Sokolí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Zordon
Starý a moudrý mudrc, který kdysi bojoval se zlem po celé galaxii, nakonec založil operační základnu na Zemi. V posledním boji s Ritou Repulsou byl Zordon chycen v časové snmyčce, jeho jediným oknem do naší reality je obří tuba ve Velíně. V Power Rangers In Space byl Zordon zničen, když použil svou energii, aby se zbavil všech zlých jednotek.

Poprvé viděn v "Den Zrození"
 


 
Zoltar
Zoltar je interdimenzionální bytost chycená v časoprostoru Ritou Repulsou. Zoltar dal Strážcům Vesmíru jejich sílu a Zordy.

Poprvé viděn v "Day of Dumpster: Pilot Episode"
 


 
Alpha 5
Plně vnímající automaton, nebo robot je loajálním asistentem Zordona ve Velíně. Byl postaven na Edenoi Králem Lexianem a najat Zordonem, aby mu asistoval v založení základny na Zemi. Alpha byl naposledy viděn na cestě na Eltar spolu se Zordonem ve Strážcích Vesmíru Turbo.

Poprvé viděn v "Den Zrození"


 
Alpha 5
Plně vnímající multifunkční automaton slouží jako Zoltarův věrný asistent ve Velíně na Zemi.

Poprvé viděn v "Day of Dumpster: Pilot Episode"


 
Strážci Divokého Západu
Kimberly dala Silo Mince Williamovi, Rockovi, Abrahamovi a slečně Alicii, aby se transformovali ve Strážce Divokého Západu. S jejich pomocí a pomocí Bílého Cizince Kimberly zahnala jednotky Lorda Zedda.

Poprvé viděni v "Strážci Divokého Západu, část 2"


 
Bílý Cizinec
Bílý Cizines je Tommyho prapředek, který asistoval Strážcům Divokého Západu tak, jak jen mohl.

Poprvé viděn v "Strážci Divokého Západu, část 1"


 


 
Bulk a Skull
Bulk a Skull jsou místní pankáči na Střední Škole v Andělském Háji tyranizující ty, kteří jsou menší než oni. Vždycky přijdou s plánem k získání štěstí nebo slávy, jako zjištění identity Strážců Vesmíru. Po letech se ale rozdělili když Bulk odletěl s vesmírnou stanicí Terra Venturou. Později spolu provozovali bar, ale jejich cesty se znovu rozdělili a Bulk vychovával Skullova syna Spika v umění Samurajů.

Poprvé viděni v "Den Zrození"


 
Ernie
Ernie je majitelem Centra Mládeže v Andělském Háji, nejoblíbenějšího místa, kde mohou teenageři z Andělského Háje trávit svůj volný čas. Ernie je velkorysý a dobrosrdečný, často dává pití na účet podniku při ojedinělých událostech a rád pomáhá svým zákazníkům. Ve Strážcích Vesmíru Turbo opustil Centrum Mládeže a odjel do Jižní Ameriky jako dobrovolná pomoc.

Poprvé viděn v "Den Zrození"


 
Slečna Applebyová
Slečna Applebyová je jedna z nejvíc obětavých a tolerantních učitelů v Andělském Háji. Pravidelně se potýká s šílenými šaškovinami Bulka a Skulla a vypadá to, že je má v každém předmětu, který učí.

Poprvé viděna v "Komu Zvoní Hrana"


 
Pan Caplan
Pan Caplan věří ve tři věci - poškolu, nošení příčesku a poškolu. Jako přísný pedant pan Caplan nikdy neváhá v udělení poškoly těm, kteří si to zaslouží. Má rád, když studenti dělají něco pro dobrou věc nebo pro přírodu a děla vše pro to, aby jim dodal odvahu dělat to.

Poprvé viděn v "Týmová Práce"


 
Angela
Angela byla láskou Zacka. Jeho pokusy ji okouzlit často selhávaly a několikrát ho odmítla, než souhlasila, že s ním půjde na rande. To bylo překaženo monstrem, ale Zack se nevzdal a nakonec si zasloužil pusu.

Poprvé viděna v "Nečistá Hra na Obloze"


 
Richie
Richie se nedávno přistěhoval do Andělského Háje a šel pracovat pro Ernieho v Centru Mládeže. Richie byl zkušený v karate a rychle se spřátelil s ostatními. Bryz se také spřátelil s dalším novým obyvatelem Curtisem.

Poprvé viděn v "Invaze Brouků"


 
Curtis
Curtis je Zackův bratranec, který se přistěhoval do Andělského Háje ze St. Louis. Curtis je zkušený tanečník a trumpetista. Začal chodit na střední školu v Andělském Háji a brzy se spřátelil s Richiem.

Poprvé viděn v "Konec Zeleného Strážce, část 1"

Poručík Jerome Stone
Poručík Stone je členem policejního sboru Andělského Háje a trenérem v juniorské policejní akademii. Je nadřízeným Bulka a Skulla.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 3"