Strážci
Jason
Zack
Trini
Kimberly
Billy
Tommy
Rocky
Adam
Aisha
Kat
Ninjor

Zordy
Dinozordy
Dračí Zord
Titanus
Bleskozordy
Tygří Zord
Tor
Ninja Zordy
Shogun Zordy
Sokolí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Aisha Campbell
Označení Strážce: Žlutý Strážce, Žlutý Ninja Strážce
Zbraně: Silo Dýky, Silo Pal
Příslušenství: Komunikátor, Morfér se Silo Mincí, Silo Krystal, Metalické Brnění, Žlutý Žralocykl
Zordy: Bleskozord Grifa, Medvědí Ninja Zord, Žlutý Shogun Zord
 
Duševní a plna energie Aisha byla vždycky výzvou jako Strážce Vesmíru. Se Strážci se setkala na cestě do Andělského Háje, kde společně s Rockym a Adamem soutěžila v soutěži ninjů. Aisha a její přátelé pomohli Strážcům při záchraně dítěte v nebezpečí. Pokračovala v pomoci Strážcům, když byla potřeba a ukázala se tak být vhodným nástupcem Trini jako Žlutého Strážce. Trini použila Meč světla, aby přenesla své síly na Aishu. Zbraně Žlutého Strážce jsou Silo Dýky, mocné zbraně určené na obranu a házení. Ve spojení s ostatními zbraněmi utvoří Silo Blaster. Jako Žlutá Strážkyně Aisha získala větší sílu, rychlost a odolnost. Po útoku Rita Revolta na Andělský Háj, Aisha ztratila svou sílu a získala novou sílu z Medvědí Silo Mince, která ji byla dána Ninjorem na jejich cestě do Chrámu Síly. Medvědí Silo Mince byla později zničena Ritou a Zeddem, když Mistr Ohava vrátil čas a změnil Strážce na děti. Po nalezení Zeo Krystalu poslala Tanyu zpět k týmu, aby zaujala její místo a sama zůstala v Africe, aby pomohla zvířatům.

Když Ritin bratr, Rito Revolto, přišel na Zemi, uspěl ve zničení Bleskozordů a sil Strážců. Šest teenagerů muselo cestovat do Chrámu Síly, kde jim všem legendární válečník, Ninjor, dal sílu ninjů. S použitím této síly se všichni mohou transformovat do Ninja Strážců, poté morfovat a řídit Ninja Zordy. Žlutý Ninja Strážce má zvýšenou rychlost, sílu a odolnost. Má také sílu zemního plavání, teleportace, fázování, multiplikace, projekce energie, hypnotického přesvědčování a mnoho dalších jiných ninja kouzel. Každý Ninja Strážce má stejné schopnosti ale ne všichni provozují všechny.

Mistr Ohava jednou použil Orb zkázy, aby změnil Strážce na bezmocné děti. Aby obnovili svůj věk a získali novou sílu, každé dítě muselo získat Zeo Krystal.

Aisha získala svůj Krystal v Africe, ale namísto aby se s ním vrátila ke Strážcům, poslala mladou dívku jménem Tanya namísto sebe. Aisha zůstala v Africe, aby pomohla umírajícím zvířatům.

Aisha dlouho poté začala pracovat pro S.P.A. v systému Sirius, kde bojuje s Troobianským Impériem s pomocí maskovací technologie, kterou navrhl Billy. Po aktivaci Protokolu Bandora informuje Strážce, že let ze systému Sirius bude trvat 6 hodin. Dorazí poté, co Strážci porazí Robo Ritu a vezme zachráněné Strážce na Aquitar, aby je tam vrátili do původní podoby.