Strážci
Jason
Zack
Trini
Kimberly
Billy
Tommy
Rocky
Adam
Aisha
Kat
Ninjor

Zordy
Dinozordy
Dračí Zord
Titanus
Bleskozordy
Tygří Zord
Tor
Ninja Zordy
Shogun Zordy
Sokolí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra

 

Dračí Zord
Aby zničil Strážce Vesmíru, dostal Zelený Strážce od Rity Repulsy Dračí Zord, který kontroloval hraním muziky na svou Dračí Dýku. Když bylo kouzlo zlomeno, on a Dračí Zord se přidali ke Strážcům Vesmíru. Dračí Zord se může spojit s ostatními pěti Dinozordy a utvořit Mega Dračí Zord. Dračí Zord má na konci ocasu vrták, kterým se může ohánět při útoku protivníka. Může také střílet rakety z konečků prstů. V jednom módu tvoří Dračí Zord hlavu a tělo Mega Dračího Zordu a v druhém tvoří jeho ramena. Dračí Zord nyní leží spící na Zemi.

Poprvé viděn v "Zelený Strážce, část 5"
 

Dračí Zord v Bojovém Módu
Dračí Zord Zeleného Strážce se může spojit s Mastodontem, Šavlozubým Tygrem a Triceratopsem a utvořit tak Dračí Zord v bojovém módu. Hrudník a ocas Dračího Zordu se stanou zbraní, tyčí s vrtákem na svém konci, který může odrážet útoky a stejně tak vrtat díry do monster. V bojovém módu Šavlozubý Tygr a Triceratops tvoří nohy, Mastodont ruce a Dračí Zord hlavu a tělo.

Poprvé viděn v "Zelený Strážce, část 5"
 

Mega Dračí Zord
Dračí Zord se může také spojit se všemi pěti Dinozordy a utvořit Mega Dračí Zord, kde tvoří jeho ramena, která můžou střílet kombinovanou sílu všech Zordů.

Poprvé viděn v "Ostrov Iluzí, část 2"