Strážci
Alex
Wes
Lucas
Trip
Katie
Jen
Eric

Zordy
Časoví Letci
Stín Času
K-Rex
Transwarp

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Mutanti 

Obvod
Tato malá robotická sova je technickým poradcem Strážců. Informuje je o zbraních k dispozici a přidává diagnostiky k jejich vybavení. Když zrovna nepracuje, vetšinu času tráví v Tripově batohu.

Poprvé viděn v "Force from the Future, část 1"
 


 
Kapitán Logan
Kapitán Síly Času, který vyhodil Strážce, když nechali Ransika uprchnout. Později je opět přijal do jednotky a zásobuje je zbraněmi a Zordy z budoucnosti.

Poprvé viděn v "Force from the Future, část 1"


 
Světelní Strážci
Když se Vypra vrátila ze záhrobí a vypustila super démona Quargenona, Světelní Strážci cestovali do Stříbrných Kopců, aby pomohli Časovým Strážcům porazit je.

Poprvé viděni v "Operation Lightspeed"
 


 


 
Pan Collins
Pan Collins je Wesův zámožný otec, vlastník Bio-Labu a zakladatel Stříbrných Ochránců. Wes opustil svého otce, aby si udělal své vlastní jméno, ale pan Collins to viděl jako zklamání. Poté zaměřil své jmění na vývoj technologie Bio-Labu při zkoumání Kvantového Morféru a výrobou Trixyriových Krystalů.

Když pan Collins zjistil, že jeho syn je Červený Strážce, věci se změnily. Začal být hrdý na svého syna, že se od něho odloučil a buduje si vlastní budoucnost. Dokonce se postavil Ransikovi, který ho poslal do nemocnice. Blízko smrti byl pan Collins zachráněn Alexem, který se inspiroval Wesem o tvoření vlastní budoucnosti. Pan Collins a Wes nyní pracují společně s Wesem jako spoluvelitelem Stříbrných Ochránců.

Poprvé viděn v "Force from the Future, část 2"
 


 
Dr. Michael Zaskin
Dr. Zaskin je vědec, který pracuje pro Bio-Lab. Prováděl výzkum na duplikování Kvantových Sil, ale byl neúspěšný. Byl svědkem Ransikova útoku na pana Collinse a byl to on, kdo poprvé řekl Wesovi, že jeho otec je na něho hrdý.

Poprvé viděn v "Worlds Apart"

Stříbrní Ochránci
Stříbrní Ochránci jsou elitní tým vojáků zaměstnaných v Bio-Labu. Kromě ochrany komplexu Bio-Labu Stříbrní Ochránci také nabízí ochranu k najmutí pro kohokoliv, kdo si to může dovolit. Eric se stal vůdcem Stříbrných Ochránců, když se stal Kvantovým Strážcem a získal K-Rexe.

Wes se stal spoluvelitelem, když jeho přátelé ze Síly Času odletěli zpět do roku 3000, když jejich mise skončila. Od tohoto okamžiku Stříbrní Ochránci neochraňují pouze platící klienty. Stali se strážci zákona pro celé město.

Poprvé viděni v "Worlds Apart"