Strážci
Alex
Wes
Lucas
Trip
Katie
Jen
Eric

Zordy
Časoví Letci
Stín Času
K-Rex
Transwarp

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Mutanti 

Tryskara
Tryskara kyborgský mutantní zločinec, první, kterého Ransik oživil. Je poslán zničit Stříbrné Kopce a předtím, než se utká se Strážci, se ujme několika moderních policistů. Poté, co je jeho mutantní náplast odhalena Chrono Meči Červeného Strážce, stane se obřím a způsobí velké škody ve městě, dokud Síla Času nepošle Časové Letce, přičemž ho zničí Časový Megazord v Červeném Módu.

"Something to Fight For"

 
Strachoba
Strachoba je zmutovaný zločinec, kterého Ransik oživil jako pomocnou sílu, zatímco Ransik oznamuje svůj příjezd obyvatelům Stříbrných Kopců poté, co převezme televizní studio. Používá ho také k tomu, aby ukázal občanům města, čeho je schopen, než dostane rozkaz zničit Strážce. Poté, co je zasažen kombinovaným paprsekm Chrono Blasterů, utrhne svou mutantní náplast, aby vyrostl v obra, ale je zničen Časovým Megazordem v Červeném Módu.

"Ransik Lives"

 
Rejnomobil
Rejnomobil je zmutovaný zločinec, kterého Nadira oživila, aby jí pomohl získat peníze pomocí své síly k vylepšení dvou únikových aut a zastavení náklaďáku plného peněz. Je však zastaven, když Strážci objeví své Vektorcykly, čímž zastaví dvě úniková auta. Nadira mu poté nařídí zničit Strážce a bojuje s Červeným a Modrým Strážcem, než je sestřelen Vortex Blasterem. Poté si odtrhne svou mutantní záplatu, narůstá obří a rostoucí brnění, ale je uchvácen Časovým Megazordem Módu Červený.

"A Blue Streak"

 
Plamenokon
Plamenokon je zmutovaný zločinec, který je kryogenně zmrazen Sílou Času předtím, než Ransik převezme Kryovězení. Později je rozmražen, aby zaútočil na Stříbrné Kopce a bojuje s Červeným Strážcem, než roztrhne jeho mutantní náplast, aby se stal obrem. Je však zničen Časovým Megazordem v Červeném Módu.

"A Force From the Future, část 1" & "A Parting of Ways"

 
Chapadlodráp
Chapadlodráp je zmutovaný zločinec, který byl původně zmrazen poté, co unesl starostu města Milénium. Později je Nadirou oživen, aby unesl několik dětí a vyměnil je za peníze. Poté, co Nadira získá tyto peníze od Červeného Strážce, Chapadlodráp dostane rozkaz zabít děti, ale je zastaven čtyřmi dalšími Strážci, kteří děti během toho zachraňují. Poté bojuje se Strážci, přičemž jeho hlava je zmražena Vortex Blasterem a jeho tělo vyroste poté, co je stržena jeho mutantní náplast. Jeho tělo je však zadrženo Časovým Megazordem v Modrém Módu.

"A Parting of Ways"


 
Králíkokon
Králíkokon je mutantní zločinec, který bojoval se Strážci, zatímco se Nadira pokoušela získat Obvoda. Poté, co byl zasažen Časovým Úderem Zeleného Strážce, utrhl si svou mutantní náplast, stal se obrem, ale byl zadržen Časovým Megazordem v Červeném Módu.

"Short-Circuited"
 

 
Medikon
Medikon je kyborgský mutantní zločinec a chirurg, kterého Nadira oživila, aby narušil kabeláž Obvoda, takže není schopen přivolat Časové Letce. Poté je poslán, aby zaútočil na Stříbrné Kopce, bojoval se Strážci a přežil útok Chrono Mečů Žluté Strážkyně, než utrhne svou mutantní náplast, aby se stal obrem. Snadno útočí na Stříbrné Kopce a Strážce, dokud Zelený Strážce není schopen najít a opravit Obvoda, přivolá Časového Letce, aby bojoval s Medikonem a zadrželi ho Časovým Megazordem v Červeném Módu.

"Short-Circuited"

Tlustosumec
Tlustosumec je zmutovaný zločinec, kterého se původně ujali Alex, původní Červený Strážce a Jen. Je oživen Ransikem a vyplaceno velkou sumu v hotovosti, aby zničil Strážce. Tyto peníze se však vyčerpají ve snaze uchvátit Nadiru, přičemž on ve svém hněvu zničil auto. Poté bojuje se Strážci, Jen si na něj vzpomene, což ji také přiměje k záchvatu vzteku poté, co se Tlustosumec posmívá Alexově smrti. Pak se ho pokusí zničit, místo aby ho zatkla, ale je schopen ustoupit poté, co jeden z jejích útoků minul. Poté, znovu bojuje s Růžovou  Strážkyní, přičemž ho málem zničí, dokud ji její kolegové nepřemluví, aby to nedělala. Růžová Strážkyně to pak udělá podle pravidel a pokouší se ho zatknout seknutím z jejího Chrono Meče, ale Tlustosumec utrhne svou mutantní náplast, vyroste, ale je zadržen Časovým Megazordem v Červeném Módu.

"Jen's Revenge"