Strážci
Alex
Wes
Lucas
Trip
Katie
Jen
Eric

Zordy
Časoví Letci
Stín Času
K-Rex
Transwarp

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Mutanti

Celé jméno: Trip
Označení Strážce: Zelený Časový Strážce
Zbraně: Chrono Meče, Chrono Blaster, V3
Příslušenství: Chrono Morfér, Odznak Síly Času, Vizuální Skener, Zelený Vektorcykl
Zordy: Časový Letec 3
 
Kromě toho, že je z budoucnosti, Trip je také mimozemšťan z planety Xybria. Jako Xybrian má na svém čele drahokam, který mu dává psychické síly, jako je telepatie, empatie, předvídání a superlidské porozumění. Nemá plnou kontrolu nad těmito schopnostmi a není vždy schopen je použít, když je potřeba. Přichází nepravidelně v určitých momentech.

Pochází ze společnosti, kde nikdo nemá tajemství, Trip je extrémně důvěřivý a jednou dokonce pomohl Nadiře, která ho podvedla, aby mohla unést Obvoda. Jeho dětská nevinnost a smysl pro zázraky ho často dostává do problémů. Vzhlíží k ostatním Strážcům jako k modelům a dělá vše pro to, aby byl jako oni.

Tripův stálý společník je Obvod, robotická sova, která pomáhá Strážcům povoláváním zbraní a Zordů. Trip je technologický génius. Vytvořil Elektro Posilovač a spravuje také ostatní Strážcovské zbraně a vozidla.

Trip hrál roli v Nadiřině změně. Když žena začala rodit při boji v butiku, Trip donutil Nadiru, aby pomohla ženě porodit dítě. Krása a nevinnost novorozeněte přinutila Nadiru rozmyslet si svůj vztek na lidi.

Trip se nakrátko vrátil do roku 2002, aby pomohl Strážcům Divočiny, porazit Mutorgy.