Strážci
Leo
Kai
Damon
Maya
Kendrix
Magna Obránce
Mike
Karone

Zordy
Galaktické Šelmy
Galaktické Zordy
Torozord
Kentaur Megazord
Stratosférický Megazord
Zenit

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Škorpius
Kapitán Vzpoura
Monstra 

Brunt
Škorpiův generál, který unesl Galaktické Šelmy. Byl poražen Mayou a Škorpius ho potrestal, že ho zklamal. Už nebyl nikdy jindy viděn.

"Race to the Rescue"

 
Radster
Radster konfrontoval Strážce, když se Brunt stáhnul a poté se stáhnul sám, když Strážci vypustili Galaktické Šelmy. Později se vrátil s Furiem na Terra Venturu a byl zničen Lví Galaktickou Šelmou.

"Race to the Rescue"

 
Roháč
Furio přivedl Roháče, který měl ve svém držení Transdýky. Jeho cílem bylo vzít Strážcům Kvasarové Meče. On a Žihadlouni rozpustili zbraně. Byl poražen Lví Galaktickou Šelmou. Byl oživen Hexubou v jeskyni ve Ztracené Galaxii.

"Rookie in Red" & "Hexuba's Graveyard"

 
Plynáč
Plynáč byl vypuštěn Furiem, aby uvrhl celou kolonii Terra Venturu v hluboký spánek svými plyny. Změnil Galaktické Šelmy v kámen. Byl zničen Galaktickým Megazordem. Později byl oživen Hexubou.

"Homesick" & "Hexuba's Graveyard"

 
Mutantrum
Mutantrum se zamaskoval jako Mike a získal Světlo Orionu. Byl zničen Galaktickým Megazordem.

"The Lights of Orion" & "Hexuba's Graveyard"

 
Chytroděj
Chytroděj byl poslán Furiem, aby našel Světlo Orionu a věřil, že je schované v kamerách. Napadl Kendrix na focení Carolyn Picketové. Měl poznámkový blok, ze kterého trhal papíry, které explodovaly na jeho obětích. Chytroděj byl zničen Galaktickým Megazordem.

"Double Duty"
 

 
Zemětřas
Furio věřil, že Světlo je někde pod zemí na Terra Ventuře a poslal Zemětřasa, který zahrabal střely ze svých úst do země a nechal ji třást. Furio brzy zavedl Zemětřasa, aby umístil další střely. Na Furiův rozkaz se všude začala třást země. Ale ani po otřesech se Světlo neobjevilo. Zemětřas byl zničen Galaktickým Megazordem a poté oživen Hexubou.

"The Blue Crush" & "Hexuba's Graveyard"

 
Ruptor
Ruptor napadl Kendrix, která údajně měla Světlo Orionu, Magna Obránce ho zastavil. Ale stejně se mu podařilo dostat ke kamenu, ve kterém bylo Světlo Orionu. Trakeena navedla Ruptora, aby se postaral o Strážce a vyrostl v obra, jen aby byl zničen Galaktickým Megazordem.

"The Magna Defender"
Samuron
Samuron ukradl další kámen, který měl obsahovat Světlo Orionu. Mlátil do kamene zvětšující se silou, ale při třetím úderu zlomil své kladivo. Prý nic nevydrží úder jeho kladiva. Magna Obránce zničil Samurona.

"The Magna Defender"