Strážci
Cole
Max
Danny
Taylor
Alyssa
Merrick

Zordy
Zvířecí Krystaly
Divoké Zordy
Divoký Megazord
Kongazord
Predazord
Isis Megazord
Animus Megazord
Pegasus Megazord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Orgové

Celé jméno: por. Taylor Earhardt
Označení Strážce: Žlutý Orlí Divoký Strážce
Zbraně: Krystalový Meč, Zlatý Orlí Meč, Vznášející Šipky, Pásovcový Puk, Drápy
Příslušenství: Vrčící Telefon, Žlutý Divocykl
Zordy: Žlutý Orlí Zord, Polární Medvědí Zord, Černý Medvědí Zord
 
Jako malé dítě Taylor koukala z okýnka v letadle a zahlédla Animárii. Tenkrát ani netušila, že se jednou stane jednou z jejích šampiónů. Taylor byla vždy fascinována letadly a létáním obecně. Tento zájem z ní udělal zkušeného bojového pilota u armády, kde získala hodnost poručíka. Když jednou letěla se svou jednotkou, naskytl se jí úžasný pohled - Divoký Zord Žlutého Orla, vznášející se vedle ní. Následovala Orla na Animárii, kde nouzově přistála. Poté našla Princeznu Shaylu v chrámu a byla požádána stát se Žlutou Strážkyní.

Armádní výcvik dělá z Taylor tvrdého vůdce, trochu chladným a necitlivým v některých případech. Přijala velení a soustředí se pouze na svůj úkol. Jako vůdce Síly Divočiny před Colem, napsala knihu pravidel Strážců, kterou Cole rychle zrušil, když se přidal k týmu. Nejprve odmítala Cola, že jí přebral místo, ale později ho přijala jako dobrého vůdce.

Po posledním boji proti Mistru Orgovi se Taylor vzdala svých sil a vrátila se do armády, kde byla novými členy přivítána jako legenda. Často se setkává se svým přítelem Žlutým Orlem na nebi.

Křídla připojená k jejím rukoum umožňují Taylor létat jako Vznáčející se Orel, když morfuje ve Žlutou Strážkyni.