Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti


S.W.A.T. Letec 1
S.W.A.T. Letec 1 je vzdušný útočný Zord Červeného Strážce. Je nejrychlejší ze všech S.W.A.T. Letců a má také velkou manévrovatelnost. Tvoří hlavu a tělo S.W.A.T. Megazordu a horní část S.W.A.T. Leteckého Kanónu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"
 

S.W.A.T. Letec 2
S.W.A.T. Letec 2 je vzdušný útočný Zord Modrého Strážce. S vysokou stabilitou je schopný vznášedlového letu. Je vybaven blastery na křídly. Tvoří ruce S.W.A.T. Megazordu a rukojeť S.W.A.T. Leteckého Kanónu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"
 

S.W.A.T. Letec 3
S.W.A.T. Letec 3 je vzdušný útočný Zord Zeleného Strážce. S vysokou důvěryhodností je vhodný pro přepravu nebezpečných věcí. Převáží zásobník a kumuluje energii S.W.A.T. Leteckého Kanónu. Tvoří nohy S.W.A.T. Megazordu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"
 

S.W.A.T. Letec 4
S.W.A.T. Letec 4 je vzdušný útočný Zord Žlutého Strážce. Je schopen neviditelného letu a má nejsilnější plášť ze všech pěti S.W.A.T. Letců. Vybaven speciálními zbraněmi jako světlicemi, nebo bombami se slzným plynem. Tvoří pravé chodidlo S.W.A.T. Megazordu a pravé ústí S.W.A.T. Leteckého Kanónu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"
 

S.W.A.T. Letec 5
S.W.A.T. Letec 5 je vzdušný útočný Zord Růžového Strážce. Vybaven obřím reproduktorem je schopen vysílat varování monstrům a instruovat obyvatele. Je také schopen hašení požárů. Tvoří levé chodidlo S.W.A.T. Megazordu a levé ústí S.W.A.T. Leteckého Kanónu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"
 


 
S.W.A.T. Megazord
S.W.A.T. Megazord je nový S.P.D. Megazord, který je tvořen spojením pěti S.W.A.T. Letců. Jeho zbraněmi jsou duální blastery. S.W.A.T. Letec 1 tvoří hlavu a tělo, S.W.A.T. Letec 2 tvoří ruce, S.W.A.T. Letec 3 tvoří nohy a S.W.A.T. Letci 4 a 5 tvoří chodidla. Je neuvěřitelně odolný.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"


 
S.W.A.T. Letecký Kanón
S.W.A.T. Letecký Kanón je zbraň transformovaná ze S.W.A.T. Megazordu, používaná ke zničení nepřátel uvnitř jejich robotů. Kvůli své velikosti a síle, musí být nejdřív nepřítel vynesen na orbitu Země, aby mohl být zasažen.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"