Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti 

Delta Základna
Delta Základna je velitelské středisko S.P.D. Akademie a Strážců přiřazených k obraně Země. Je používána k uvěznění mimozemšťanů, kteří by ovládli, nebo zničili Zemi pro Troobian Impérium..

Poprvé viděna v "Beginnings, část 1"


 
Delta Velitelský Pásovec
Delta Základna se může transformovat v Delta Velitelský Pásovec, pásové vozidlo, které se v minutách může pohybovat po celé Zemi a je první fází obranného systému Delta Základny. Slouží jako osobní Zord Stínového Strážce. Toto vozidlo je vybaveno dvě mocnými laserovými kanóny. Delta Velitelský Pásovec je také přepravní Zord a má schopnost vypustit Delta Jezdce kdekoliv jsou potřeba.

Poprvé viděn v "Wired, část 1"

Delta Velitelský Megazord
Delta Velitelský Megazord je druhá a konečná fáze obranného systému Delta Základny a je to jeden z největších existujících Megazordů. Je dvakrát tak větší než Delta Jednotkový Megazord. Megazord může střílet mocné lasery stejně tak jako Super Pásku Místa Čina ze svých prstů, spolu s mocnými energetickými paprsky ze svých kolenou. Jeho konečný útok je destruktivní energetická vlna střílená z hrudi. Většinou je pilotován Stínovým Strážcem, ale má také ovládací poanely pro ostatní Strážce.

Poprvé viděn v "Wired, část 2"