Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti 

Delta Jezdec 1
Delta Jezdec 1 je šestikolové policejní auto pilotované Červeným Strážcem. Delta Jezdec 1 je extrémně rychlý a manévrovatelný.

Poprvé viděn v "Confronted"


 
Delta Jezdec 2
Delta Jezdec 2 je futuristický gyrokoptéra pilotovaná Modrým Strážcem. Má k dispozici spoustu laserů a záchranný kabel k záchraně dne a poražení nepřátel. Tvoří levou nohu a pouta Delta Jednotkového Megazordu.

Poprvé viděn v "Confronted"


 
Delta Jezdec 3
Delta Jezdec 3 je kamión pilotovaný Zeleným Strážcem. Jeho destikolový přívěs má v sobě uložený Mega Blaster a Delta Meč. Mega Blaster může být také použit jako hlavní zbraň tohoto Zordu. Může také střílet Super Pásku Místa Činu. Tvoří pravou nohu Delta Jednotkového Megazordu.

Poprvé viděn v "Confronted"


 
Delta Jezdec 4
Delta Jezdec 4 je obrněné vozidlo pilotované Žlutým Strážcem. Světlomety na střeše mohou oslepit nepřátele, ale můžou se také stát madlem pro Delta Meč. Tvoří pravou ruku Delta Jednotkového Megazordu.

Poprvé viděn v "Confronted"


 
Delta Jezdec 5
Delta Jezdec 5 je malá bugyna pilotovaná Růžovým Strážcem. Používá elektronickou ceduli na střeše k řízení dopravy a vynášení rozsudků. Tvoří levou ruku Delta Jednotového Megazordu.

Poprvé viděn v "Confronted"


 
Delta Jednotkový Megazord
Delta Jednotkový Megazord je primárním Megazordem S.P.D. Je vytvořen spojením všech pěti Delta Jezdců. Delta Jezdec 1 se stane hlavou a tělem, Delta Jezdci 4 a 5 slouží jako ruce a nakonec Delta Jezdci 2 a 3 se stanou nohama. Jeho zbraněmi jsou Mega Blaster a Delta Meč. Je vybaven obří verzí skeneru viny zabudovaného do jeho levé ruky. Může být aktivován Delta Morférem Strážců. Megazord byl zničen Megazordem A-Jednotky.

Poprvé viděn v "Beginnings, část 2"