Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios
Kodansha

 


 

POZOR!

Číst zprava doleva!
 

 


 

 

 

 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 1 (08.11.2022)
Kdo je hrdina a kdo je nepřítel? Když Armáda monster před třinácti lety napadla Zemi, Božští Dračí Strážci povstali, aby je zastavili! S pokračující válkou jsou tito velcí hrdinové poslední nadějí lidstva! Ale jsou? Ve skutečnosti byli vetřelci do jednoho roku poraženi a nuceni pokračovat ve vysílání monstra každý týden, aby ho Strážci rozdrtili před svými zbožňujícími fanoušky! Ale jedno monstrum toho už má dost. Něco se musí změnit! Vzbouří se proti síle Dračích Strážců a všechny je zničí! zevnitř!


 


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 2 (13.12.2022)
Před třinácti lety vtrhla na Zemi Podlá Armáda Monster, ale velcí ochránci lidstva, Ochránci Draka, je porazili během jediného roku! Od té doby jsou monstra každou neděli nucena před nic netušící veřejností předvádět potupnou porážku za porážkou. Odhodlán to změnit, D infiltroval Jednotky Strážců. S pomocí tajemné Strážkyně Yumeko Suzukiri se D podařilo zmocnit se jednoho z Božských Artefaktů, jediné zbraně schopné trvale zabít nesmrtelná těla monster! Následné setkání D s Ochránci Draka však vedlo k jeho nešťastnému konci, takže kdo je teď zastaví?


 


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 3 (21.02.2023)
D, monstrum, a Hibiki Sakurama, Strážce, našli společný cíl v ukončení války! Hibiki je odhodlán reformovat Jednotky Strážců zvenčí a D přísahá, že je rozdrtí zevnitř. Za tímto účelem znovu infiltroval Jednotky Strážců tím, že si vyměnil místa s Hibikim, ale skutečné útrapy teprve začínají. Pokud chce šanci u Ochránců Draka, musí D nejprve projít výcvikem Strážců, aby se posunul na vyšší příčky. Jak se však D podaří udržet svou identitu skrytou, když se náhle objeví Hibikiho sestra a objeví v jeho skříni záhadné monstrum? V srdci Jednotek Strážců bude tento objev znamenat jistou smrt!


 


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 4 (18.04.2023)
Poté, co D infiltroval Jednotky Strážců v převleku Hibikiho Sakuramy, musí D složit závěrečnou zkoušku pro povýšení do skutečné Eskadry, jinak nikdy nezíská přístup ke svému skutečnému cíli, Ochráncům Draka. Test se však zdá být nemožný. Kandidáti musí získat klíč od svého přiděleného zkoušejícího, ale moc zkoušejících je ohromující! Pokud by dokázali spolupracovat, mohli by mít šanci, ale brzy zjistí, že na tým je pouze jeden klíč a rychle se obrátí proti sobě! Mezitím, hluboko ve stínech, se objeví Velitel monster, o kterém se myslelo, že byl dávno zničen. Bude D schopen přežít tuto velkou bitvu?


 


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 5 (20.06.2023)
Je poslední den zkoušek na povýšení Strážců. Poté, co se prvních pět elitních rekrutů spojilo se zbytkem, D shromáždil ty, kteří zůstali pozadu, aby vytvořili svůj vlastní tým a mají tajnou zbraň, která by mohla vyrovnat skóre, Výbušnou Formu! O klíče, které určí, kterých pět kandidátů postoupí, se rozpoutá divoká bitva a jsou podrobeni zkoušce přesvědčení. Bude D konečně povýšen na plnohodnotného člena Jednotek Strážců a udělá své první kroky k poražení Ochránců Draka?


 


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 6 (20.06.2023)
Poslední den závěrečné zkoušky, která rozhodne o osudu rekrutů Strážců, nabral temný směr, když se neočekávaně objevil Velitel monster, Peltrola. S náhlým zásahem Modrého Ochránce se D nyní ocitá uvízlý mezi Ochráncem Draka, kterým pohrdá, a jedním z Velitelů, který ho zradil! Právě to, za co D bojuje. Za koho nakonec bude bojovat? A kdo přežije závěrečnou zkoušku?


 


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 7 (24.10.2023)
D uspěl v závěrečné zkoušce a dosáhl svého konečného cíle, povýšení na Strážce na plný úvazek. Ještě lépe, porazil Modrého Ochránce a ukradl jeho Božský Artefakt. Jen kdyby se nemusel dělit o zásluhy s Velitelem monter, Peltrolou. Nyní, když D vstupuje do Zelené Eskadry se svým kolegou rekrutem Usukubo, připravuje se sundat nový cíl, Zeleného Ochránce! A co víc, zdá se, že v okolí číhá další Velitel monster. Je čas na zbrusu novou tajnou operaci. Pokud bude D objeven, je po všem. A co je to za sérii záhadných zmizení ve městě?


 


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 8 (16.01.2024)
Při honbě za stopou po záhadných zmizeních se Zelené Eskadře podařilo proniknout do Akademie snů. Přestože Usukubo a Hisui oba podlehli kouzlu Velitele monster, Magatiovi, kvůli své neznalosti školního života se D držel zdravého rozumu. Ale nechal se vyhodit! Nebyl tak snadno odrazen, vplížil se zpět, odhodlaný rozbít iluzorní svět. Podaří se mu porazit Magatiu a donutit ty, kteří se stáhli do falešné utopie, čelit realitě?


 


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 9 (12.03.2024)
Zelená Eskadra porazila Velitele Magatiu. Během tohoto procesu byla odhalena identita Zeleného Ochránce, tajemný informátor Chidori! D se nyní zaměřil na nový cíl a brzy se naskytne příležitost ho zavraždit tím, že se spojí se Suzukiri. Nicméně poté, co sledoval Chidori celou cestu do jeho domova, našel šťastnou rodinu, která na něj čeká. Zůstane odhodlání D silné?


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 10 (21.05.2024)
D se nakonec podařilo zavraždit Červeného Ochránce, ale proč nepřišla žádná odpověď od Jednotek Strážců? A proč se Nedělní Souboj odehrává jako obvykle? Všechno se může zdát v pořádku, ale Strážci se snaží vypořádat s nepolapitelným kaiju a nedůvěra občanů roste. Podpora společnosti na ochranu před monstry je na vzestupu a situace se brzy vymkne kontrole, když se veřejnost v rostoucím konfliktu začne stavět na jednu stranu. Kam válka s jedním monstrem zavede D příště? A na čí stranu se postaví?


 

GO! GO! LOSER RANGER! VOLUME 11 (27.08.2024)