Epizody
Filmy
Bonusy
Komiksy
 - Hamilton Comics
 - Marvel Comics
 - Image Comics
 - Valiant Comics
 - Egmont ČR
 - Papercutz

 - Boom! Studios
Hudba
Hry
Facebook Galerie
YouTube Videa
Fan Filmy

 

 


 

 

Mighty Morphin Power Rangers
2016 - 20?? | ?? Komiksů
Morfujeme! Mighty Morphin Power Rangers začíná tam, kde Tommy Oliver, Zelený Strážce, unikne z Ritina mysl ovládajícího kouzla a přidá se k ostatním Strážcům Vesmíru v boji proti jejím nikdy nekončícím zlým plánů. Jakákoliv podoba normálního života je teď pro Tommyho pryč, ale v jeho nově nalezené rodině leží naděje na lepší zítřky.
 


 

Mighty Morphin Power Rangers: Pink
2016 - 2017 | 6 Komiksů
Po opuštění života Strážce Vesmíru se Kimberly Hartová ocitne vtažena zpět do bitvy. Se zmizelými rodiči a vesnicí okupovanou monstry, musí znovu uchopit svůj osud a objevit sílu, která v něm leží. Bude muset povolat některé staré přátele, jestli má rozluštit tuto záhadu a zachránit tuto spící vesnici.


 

Justice League/Power Rangers
2017 | 6 Komiksů
Lord Zedd zaútočí na Velín armádou Formelínů a Zack ho jde bránit. Při pokusu teleportovat je pryč, je teleportér poškozen. To způsobí že Zack, Lord Zedd a Formelíni skončí v jiné dimenzi. Strážci se teleportují na stejné souřadnice a objeví se světě, kde supermocní bohové a opláštění mstitelé spravedlnosti jsou každodenní záležitostí a nepřátelé jsou ještě hroznější než, co kdy dokázali Zedd, nebo Rita vytvořit.

Power Rangers: Aftershock
2017 | 1 Komiks
Originální zbrusu nový, explozivní příběh pokračuje tam, kde skončil film. Podívejte se na film, poté se ponořte hluboko do dalších dobrodružství Jasona, Kimberly, Trini, Zacka a Billyho!
 

Go Go Power Rangers
2017 - 20?? | ?? Komiksů
Nikdy předtím nevyřčený osobní příběh toho, co se stalo
Jasonovi, Kim, Trini, Zackovi a Billymu dny poté, co se poprvé stali Strážci Vesmíru. Bojovat se zlem je těžké, ale přežít střední školu může být ještě těžší - vítejte ve skutečném životě v Andělském Háji.