Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios
Kodansha

 


 


 

 
ČTECÍ POŘÁDEK DLE PŘÍBĚHU
 

 

Mighty Morphin Power Rangers
2016 - 2020 | 61 Komiksů
Morfujeme! Mighty Morphin Power Rangers začíná tam, kde Tommy Oliver, Zelený Strážce, unikne z Ritina mysl ovládajícího kouzla a přidá se k ostatním Strážcům Vesmíru v boji proti jejím nikdy nekončícím zlým plánů. Jakákoliv podoba normálního života je teď pro Tommyho pryč, ale v jeho nově nalezené rodině leží naděje na lepší zítřky.
 


 

 

Mighty Morphin Power Rangers: Pink
2016 - 2017 | 6 Komiksů
Po opuštění života Strážce Vesmíru se Kimberly Hartová ocitne vtažena zpět do bitvy. Se zmizelými rodiči a vesnicí okupovanou monstry, musí znovu uchopit svůj osud a objevit sílu, která v něm leží. Bude muset povolat některé staré přátele, jestli má rozluštit tuto záhadu a zachránit tuto spící vesnici.


 

 

Justice League/Power Rangers
2017 | 6 Komiksů
Lord Zedd zaútočí na Velín armádou Formelínů a Zack ho jde bránit. Při pokusu teleportovat je pryč, je teleportér poškozen. To způsobí že Zack, Lord Zedd a Formelíni skončí v jiné dimenzi. Strážci se teleportují na stejné souřadnice a objeví se světě, kde supermocní bohové a opláštění mstitelé spravedlnosti jsou každodenní záležitostí a nepřátelé jsou ještě hroznější než, co kdy dokázali Zedd, nebo Rita vytvořit.


 

Go Go Power Rangers
2017 - 2020 | 34 Komiksů
Nikdy předtím nevyřčený osobní příběh toho, co se stalo
Jasonovi, Kim, Trini, Zackovi a Billymu dny poté, co se poprvé stali Strážci Vesmíru. Bojovat se zlem je těžké, ale přežít střední školu může být ještě těžší - vítejte ve skutečném životě v Andělském Háji.
 


 

 

Power Rangers/Ninja Turtles
2019 - 2020 | 5 Komiksů
Strážci Vesmíru přiletí do New Yorku, aby našli Tommyho Olivera/Zeleného Strážce, ale brzy zjistí, že spojil síly se zločinným Trhačem a klanem Foot! Strážci jsou konfrontováni dalšími (ne)přátely - Želvami Ninja! Dokáží tito hrdinové najít způsob, jak spolupracovat a porazit zlosyny a zachránit svět před totální destrukcí?!


 

Mighty Morphin/Power Rangers
2020 - 2022 | 44 Komiksů
Komiksy navazují na Mighty Morphin Power Rangers, ale jsou rozdělné do dvou příběhů, kde se Strážci musí připravit, aby čelili masivní kosmické hrozbě schopné vyhladit celé solární systémy.
 


 

Power Rangers: Drakkon New Dawn
2020 | 3 Komiksy
Strážcobijec, verze Kimberly Hartové z alternativního vesmíru, se vrací do své domovské dimenze, aby posbírala kousky zanecháné po vládě Lord Drakkona a stala se věcí, kterou nejvíc nesnáší, novou vládkyní světa sedící na Drakkonově trůnu. Ale ještě smrtelnější hrozba zaměřila svůj zrak na Zemi a Kim nebude schopna porazit ji sama!
 


 

Power Rangers Unlimited
2021 - 20?? | ?? Komiksů
Power Rangers Unlimited jsou sbírka jednorázových příběhů často rozšiřující příbehy ostatních komiksů, světů, původu Strážců Vesmíru a jejich nepřátel.
 


 

Power Rangers Universe
2021 - 2022 | 6 Komiksů
Jaký je skutečný původ Fantom Strážce? A jaké je jeho spojení s Morfovací Sítí? Od chvíle, kdy se poprvé před 24 lety objevil, fanoušky zajímal původ mocného a záhadného Fantom Strážce a jak je navázán na vesmír Strážců Vesmíru. Toto jsou otázky, které nebyly zodpovězeny, až dosud!
 


 

 

Godzilla vs. the Mighty Morphin Power Rangers
2022 | 5 Komiksů
Když Rita Repulsa použije starodávný artefakt, aby se transportovala do vesmíru bez Strážců Vesmíru, objeví se ve vesmíru s mimozemšťany, kaiju a... Godzillou! V naději, že zničí tohoto nového nepřítele, Rita vrhne svá hrozná stvoření do boje. Ale nikdy nečekala, že ji Strážci následovali do této alternativní reality a Dinozordy se tak ocitly tváří v tvář Králi Monster!
 


 

 

Mighty Morphin Power Rangers
2022 - 20?? | ?? Komiksů
Odkaz, který začal v Go Go Power Rangers se konečně blíží ke 100. číslu a opět spojuje komiksy Mighty Morphin a Power Rangers a zahajuje zbrusu nový začátek!
 


 

Power Rangers/Ninja Turtles II
2022 - 2023 | 6 Komiksů
Zbrusu nové dobrodružství se dvěmi nejikoničtějšími teenagerovskými se zlem bojujícími týmy, které se znovu spojí, aby zachránili svět před vyvstávajícím nebezpečím, které hrozí, že přivede oba týmy až na pokraj sil!
 


 

Ranger Academy
2023 - 2024 | 12 Komiksů
Kdybyste měli možnost připojit se k Strážcům Vesmíru, udělali byste to? 13-ti letá Sage žije na izolované lunární kolonii se svým adoptivním otcem. Své dny tráví farmařením, studiem a chovem dobytka. To se ale všechno změní, když během měsíční bouře narazí na trosky raketoplánu se zraněnými pasažéry z akademie založené slavným Zordonem, kde trénují nejchytřejší teenageři, aby chránili vesmír před zlem.
 


 

Mighty Morphin Power Rangers: The Return
2023 - 2024 | 4 Komiksy
V alternativním vesmíru Strážci Vesmíru porazili Ritu Repulsu a Lorda Zedda, ale za hroznou cenu. A po této tragédii se tým vydal každý svou cestou. O 22 let později se dávno rozpadlý tým znovu schází, aby truchlil nad ztrátami svých milovaných přátel, ale Zack a Billy mají několik neočekávaných informací, o které se mohou podělit. Jason, Červený Strážce, který dlouho fungoval jako osamělý mstitel, zmizel. Podaří se ho zbývajícím Strážcům vystopovat, zvláště když je pronásleduje tajemná postava?
 


 

Godzilla vs. the Mighty Morphin Power Rangers II
2024 | 5 Komiksů
Světy se podruhé srazí, když se všemi oblíbený kaiju znovu setká s nejmocnějšími válečníky Země, aby se utkali s těmi nejděsivějšími monstry z obou stran multivesmíru, přičemž Rita Repulsa je přitahuje! Ale co přesně zamýšlí Rita udělat s jejich kolektivní silou a jak její tajemní noví spojenci, Astronema a Aliance Zla, dali větší dosah napříč světy? Strážci Vesmíru jsou na misi to zjistit, ale nejprve všechny cesty vedou zpět ke Godzille!
 


 

 

POWER RANGERS: AFTERSHOCK (28.03.2017)
Originální zbrusu nový, explozivní příběh pokračuje tam, kde skončil film. Podívejte se na film, poté se ponořte hluboko do dalších dobrodružství Jasona, Kimberly, Trini, Zacka a Billyho! 


 

POWER RANGERS: ARTIST TRIBUTE (03.04.2018)
Oslavte 25 let Strážců Vesmíru s touto knihou, která sbírá výtvarné práce od nejlepších komiksových talentů. Obsahuje přes 60 kusů originálního umění a zahrnuje strážcovské týmy napříč celých 25 let od Mighty Morphin Power Rangers po Power Rangers Ninja Steel. 


 

POWER RANGERS: SOUL OF THE DRAGON (05.12.2018)
Po Dimenzích v nebezpečí se Tommy Oliver odprostil od role Strážce Vesmíru a nechal S.P.D. Strážce bránit svět. Naneštěstí pro něj se pohřešuje jeho syn a on musí objevit věci ze své minulosti a spojit se s překvapivými spojenci, aby ho našel a přivedl v pořádku domů.


 


 

POWER RANGERS: THE PSYCHO PATH (09.10.2019)
Zlověstní Psycho Strážci jsou znovu oživeni s ještě lepšími schopnostmi, když konfrontují sourozence Androse, bývalého Červeného Vesmírného Strážce, a Karone, bývalou Růžovou Galaktickou Strážkyni, v boji, který by mohl rozhodnout osud vesmíru.


 


 

POWER RANGERS:
THE ROAD TO RANGER SLAYER
(15.07.2020)
Seznamte se Strážcobijcem, Kimberly Hartovou, Růžovou Strážkyní z alternativního vesmíru, kterému vládne Lord Drakkon! Objevte úplný příběh o jejím vzniku a exkluzivní krátký příběh z vyprodané Deluxe Edice Roztříštěné Sítě.


 


 

POWER RANGERS: RANGER SLAYER (22.07.2020)
Svět je rozdělen mezi mnoho zlotřilých frakcí a Kimberly Hartové nikdo nevěří. Nicméně musí sjednotit Bezmincové a Impérium Lorda Drakkona, když se vrátí z mrtvých starý nepřítel a plánuje přetvořit planetu k obrazu svému.


 

POWER RANGERS: SINS OF THE FUTURE (03.11.2020)
Po poražení zlotřilého Ransika chtějí Růžová Strážkyně, Jen Scotts, a Červený Strážce, Wes Collins, vyzkoušet skutečný vztah. Ale bez obětování svých povinností k Stříbrných Ochráncům a Síle Času, dokáží, aby ultimátní vztah na dálku fungoval?