Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios
Kodansha

 


 


 

 

 

 

RANGER ACADEMY #01 (04.10.2023)
Kdybyste měli možnost připojit se k Strážcům Vesmíru, udělali byste to? 13-ti letá Sage žije na izolované lunární kolonii se svým adoptivním otcem. Své dny tráví farmařením, studiem a chovem dobytka. To se ale všechno změní, když během měsíční bouře narazí na trosky raketoplánu se zraněnými pasažéry z akademie založené slavným Zordonem, kde trénují nejchytřejší teenageři, aby chránili vesmír před zlem.


 


 

ranger academy #02 (01.11.2023)
První rok pro Sage začíná prvním dnem ve Strážcovské Akademii! Ale pro dívku tak zvyklou na izolaci je těžké najít si přátele mezi červenými, černými, modrými, žlutými a růžovými kampusy. I se svou novou spolužačkou Lindy. Ale vzhledem k tomu, že tohle není obyčejná akademie, Sage bude muset odhalit svůj pořádný díl tajemství. A jaké spojení má její paranoidní otec se záhadami školy?


 


 

ranger academy #03 (06.12.2023)
Přestože je to vzrušující, Strážcovská Akademie je pro Sage výzvou. Sage má problém zapadnout a hledá odpovědi v knihovně Akademie a v archivu knihovny objevuje spojení s minulostí svého adoptivního otce. Ve snaze dozvědět se více o škole a jejím místě v ní ji její zvědavost zavede do opuštěné části kampusu, jen aby objevila něco více šokujícího, než si kdy uvědomila...


 


 

RANGER ACADEMY #04 (03.01.2024)
Je to tady. Velký test. Sage bude muset úspěšně provést své první morfování, ale nebojte se, bude to vyžadovat pouze všechny její dovednosti, aby přežila na nepřátelské planetě známé pouze jako Chromia! Bude to ale vyžadovat víc než jen její dovednosti, přičemž k dosažení vrcholu a získání prostředků k morfování je nezbytná týmová práce. Ale když se třídní tyran po cestě dostane do problémů, riskne Sage výsledky svých testů, aby ho zachránila, nebo ho nechá za sebou?


 


 

ranger academy #05 (06.03.2024)
Sage konečně dostane, co chce, a úspěšně morfuje, ale výsledky jsou nečekané a před svými přáteli a zbytkem Akademie skrývá tajemství! Mezitím se Sage cítí špatně s blížícím se rodičovským víkendem a při sparringu s Tulou učiní šokující přiznání, které Tula nikdy nečekala...


 


 

ranger academy #06 (03.04.2024)
Tohle není jen tak ledajaký rodičovský víkend na Strážcovské Akademii. Každý myslí na hrozící hrozbu Temného Přízraku. Ani její chybějící otec však nemůže odvést pozornost Sage od její fixace na Zelený kampus a je jen otázkou času, kdy se dozví další šokující tajemství!


 


 

ranger academy #07 (01.05.2024)
Ponuré zjištění odhaluje informace o posledním Zeleném Strážci na Akademii a je příliš blízko, než aby Sage opustila svou posedlost! Jak se hrozba Temného Přízraku blíží Strážcovké Akademii, Sage bude muset věřit v sebe sama a nárokovat si moc, která je její, pokud chce chránit své milované...


 

ranger academy #08 (05.06.2024)
Korupce Temného Přízraku dorazila do Akademie Strážců a Sage se bude muset poprvé plně proměnit ve Strážce, pokud doufá, že bude bránit své přátele. Ale povaha Saginy transformace a její spojení s jednou z temných minulostí kampusu bude mít vážné důsledky... ale ne pro ty, pro které by čtenáři očekávali.

 

   
   
   
   

 

ranger academy 2023 fcbd special (06.05.2023)
Je čas přihlásit se k odvážnému novému pojetí mytologie Strážců Vesmíru v tomto bezplatném speciálu! Začátek epické ságy, která jistě potěší dlouholeté fanoušky Strážců a poskytne vynikající naskočení zbrusu novým čtenářům.