Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios
Kodansha

 


 


 

 


 


 

vol. 1 MEMORY SHORT (25.06.2012)
Nejnovější série Strážců Vesmíru přichází v první grafické novele od! Při vzácném dni volna Strážci Vesmíru navštíví rockový koncert jako civilisti, aby splynuli s ostatními návštěvníky. Co ale nevědí je, že je zlý Mistr Xandred pozorně sleduje a plánuje je uvěznit tím, že proti nim obrátí celé davy. Dokáží Strážci zastavit plán Misrtra Xandreda aniž by zranili nevinné návštěvníky?


 


 

vol. 2 TERRIBLE TOYS (28.11.2012)
Co kdyby zlý nepřítel použil hračky k ovládnutí světa? Zlý Lord Xandred má nový plán k převzetí Země. Plánuje použít své malé nohsledy jako hračky, aby infiltrovali domovy dětí. Strážci vystopují zdroj plánu k opuštěnému skladišti na kraji města a odhalí spiknutí větší než si dokážete představit. Musí závodit s časem, aby porazili zlé Nighloky a zachránili lidstvo.


 


 

 


 


 

 

vol. 3 PANIC IN THE PARADE/GAME ON! (21.08.2013)
Růžová Strážkyně bojuje sama s Vrakem, zatímco její přátelé soupeří s toxickým Odpadarem, nepřítelem vyrobeným z odpadků! Využívá Vrak nejnevinnějšího Strážce jako součást ještě zlověstnějšího plánu? Podívejte se také na Vraka proti Černému Strážci v příběhu "Game On!" Dva příběhy v jedné epické grafické novele!


 


 

vol. 4 BROKEN WORLD (04.12.2013)
Strážci Vesmíru musí bojovat se zatím nejmocnějším nepřítelem, Fokionem, monstrózním vojákem pod přímým velením Creepoxe se schopností absorbovat, shromažďovat a šířit radiaci. Když je aktivován nukleárně poháněný částicový urychlovač, Strážci musí zastavit dredatého Fokiona, než jim situace vybouchne do obličeje!


 


 

 


 


 

 

BY BUG... BETRAYED (03.05.2014)
Strážci Vesmíru se vrací z úspešné bitvy, bitvy, která byla Tommyho první jako Bílý Strážce. Vrací se v Silo Broukovi do Velína s Ritou, ale Zedd je jiného názoru. Dokáží Strážci zastavit svého pomocníka?


 


 

vol. 1 RITA REPULSA'S ATTITUDE ADJUSTMENT (11.06.2014)
Strážci Vesmíru se vrací ve zbrusu novém epickém dobrodružství. Starodávná socha byla přivedena k životu Ritou Repulsou a zničí Zordy Strážců Vesmíru. Nyní se musí spojit, aby porazili nepřítele a hordu Formelínů, kterých je víc, než kdy viděli.


 

vol. 2 GOING GREEN (26.11.2014)
Poprvé v historii příběh Tommyho Olivera a šesté Silo Mince je konečně odhalen. Toto je příběh původu Strážců Vesmíru, na který fanoušci čekali desetiletí.