Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios
Kodansha

 


 


 

 

 

Power Rangers Magazín
2008 - 2010 | 26 Komiksů
Strážci Vesmíru jsou hrdinové legendárního televizního seriálu, s nimiž se seznamuje již druhá generace diváků. Akcí nabitý časopis nabízí zábavu a množství aktivit nejen fanouškům světa Strážců Vesmíru, ale všem energickým chlapcům a dívkám, kteří mají rádi dobrodružství a fascinuje je moderní technika, nebo fantasy příběhy. V každém čísle najdou 2 komiksy vztahující se k těmto prostředím a spoustu her, hádanek a úkolů, jež pomáhají rozvíjet postřeh i představivost.
 


 

Power Rangers
2020 - 2021 | 5 Komiksů
Pět dospívajících čelí této výzvě jako superhrdinové, když zjistí, že svět je na pokraji zkázy. Hrozba pochází z nejvzdálenějších částí vesmíru a pouze někdo s nadlidskými schopnostmi se proti nim může postavit. Hrdinové vybraní osudem musí překonat své obavy a slabosti, aby stáli bok po boku. Mladí čtenáři zde najdou spoustu zajímavých úkolů včetně hádanek různých úrovní obtížnosti, her, zábavy a originálního komiksu Strážců Vesmíru.
 


 

 

POWER RANGERS JUNGLE FURY - KNÍŽKA NA ROK 2010
Poznejte Zuřivost Džungle, další generaci Strážců! Nová čtveřice se Vám poprvé představí právě v této úžasné knížce a přinese vám plno komiksů, hádanek a zasvěcených informací. 

POWER RANGERS BEAST MORPHERS - STICKER BOOK
Fanoušci Strážců Vesmíru si zamilují tuto interaktivní samolepkovou knihu! Plná aktivit, informací a samolepkových scén, kde můžete bojovat s Evoxem, jeho zlými generály, setkat se se Šelmoboty, povolat Vaše Zordy a mnohem víc... Strážci Vesmíru!