Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios
Kodansha

 


 


 

 

 

 

Mighty Morphin Power Rangers
1995 - 1996 | 7 Komiksů
Série Strážců Vesmíru popisující zápolení proti Lordu Zeddovi a jaho intrikám na ovládnutí Země.


 

 

Mighty Morphin Power Rangers: Ninja Rangers
1995 - 1996 | 5 Komiksů
Série příběhů zaměřená výhradně na Ninja Strážce a ne plně morfovné Strážce Vesmíru. Komiks vycházel jako oboustranný komiks, kdy z druhé strany začínal příběh VR Vojáků. Na poslední díl této série přímo navazuje komiks o Maskovaném Jezdci.


 

 

VR Troopers
1995 - 1996 | 5 Komiksů
Obrněné trio skládající se z Ryana
Steela, Kaitlin Star a J.B. Reese, VR Vojáci byli rekrutování a vytvořeni profesorem Horatiem Hartem, aby bojovali s Grimlordovými jednotkami, který chce přivést své zlé jednotky z virtuálního svět do skutečného, aby ho mohl ovládnout.


 

 

Ultraman: The Rise of Ultraman
2020 - 2021 | 5 Komiksů
Když děsiví Kaiju, nevyzpytatelná monstra z dob temnoty, ohrožují veškerý život, jak ho známe, jediná věc, která jim stojí v cestě je Spojenecká Vědecká Hlídka! Kdo jsou tito záhadní obránci a jak provádějí své zázraky? Shin Hayata a Kiki Fuji strávili půl života snahou to zjistit a jejich pátrání je přivede k desítky let starému temnému tajemství a postaví je do kolize s tajemným válečníkem zpoza hvězd!
 


 

 

Ultraman: The Trials of Ultraman
2021 | 5 Komiksů
Nová série pokračuje po epickém závěru The Rise of Ultraman. Ultraman jen o vlásek odvrátil katastrofu, která se připravovala desítky let. Svět byl zachráněn, ale také navždy změněn. Teď přijdou důsledky. Velká část populace pohlíží na své obránce s podezřením. Nepřátelé se skrývají na očích a dokonce ani ti nejbližší Shin Hayatovi nemusejí nutně věřit Obrovi světla. Ale konečně se záhadně vrátil dlouho ztracený přítel!
 


 

 

Ultraman: The Mystery of Ultraseven
2022 - 2023 | 5 Komiksů
Obří Kaiju se toulají. Zlověstné spiknutí upevňuje moc. A už není nikdo, kdo by to zastavil, protože Ultraman je pryč! Jak se situace tak pokazila? A jak se může Spojenecká Vědecká Hlídka prodrat zpátky z propasti? Odpovědi leží v objevení záhadného nového Ultra a tajemství, které zůstalo skryto po celá desetiletí. Od vzdálených hvězd po ztracené dimenze, rozmotání této pokroucené sítě bude vyžadovat, aby Shin Hayata zašel ještě dál a bojoval tvrději než kdy předtím!
 


 

 

MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS THE MOVIE (24.11.1995)
Komiksová adaptace filmového zpracování Strážců Vesmíru, která za svou předlohu bere první film Strážců Vesmíru až na pár drobnějších vyjímek a změn.


 

MASKED RIDER #1 (01.04.1996)
Hrabě Dregon umístí planety požírající monstrum na Edenoi a zároveň pošle monstrum jménem Nosorožcosaur na Zemi. Dex je nucen vybrat si, kterou planetu chránit, ale pomůžou mu Ninja Strážci, kteří jsou na výletě v Leawoodu. Ninja Strážci porazí Nosorožcosaura, zatímco Dex zachrání Edenoi. Příběh končí tím, jak Dex vezme Strážce, aby se seznámili s jeho pozemskou rodinou, Stewartovými.