Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios
Kodansha

 

NÁVOD NA STAHOVÁNÍ KOMIKSŮ
Pro zobrazení komiksů použijte jednu z nabízených aplikací:


 

 

 

Hamilton Comics
1994-1995 | 13 Komiksů
Hamilton Comics také známí jako The Bruce Hamilton Company byli nezávislý vydavatelé komiksů založený zesnulým Brucem Hamiltonem. Jako první vydali komiksy o Strážcích Vesmíru. Jejich komiksy pokrývají příběhy původních Strážců Vesmíru a také ve třech vydáních rekapitulují jejich TV historii.


 

Marvel Comics
1995-202? | 34 Komiksů
Marvel Comics je americká společnost, která vydává komiksy a jim přidružená média nejznámějších hrdinů jako jsou Spiderman, Iron Man, Kapitán Amerika, Hulk, Wolverine a Thor a také týmy jako Avengers, X-Men a Fantastická Čtyřka. U Strážců Vesmíru pokrývají příběhy původních Strážců Vesmíru, Ninja Strážců, v jednom čísle popisují děj filmu a vydali také komiksy o Maskovaném Jezdci a VR Vojácích.
 


 

 

Image Comics
1996 | 1 Komiks
Image Comics je americké vydavatelství založeno v roce 1992. Jejich nejznámějším komiksem je Spawn. Ze začátku používali extrémní styl kresby, který šel proti konvenci. Masivní svaly, špičaté nohy a nadměrné použití zbraní a násilí. Tento styl byl použit k vytvoření komiksu Strážců Vesmíru Zeo v roce 1996. Bylo plánováno víc komiksů, ale z neznámých důdovů ztratili licenci ke Strážců Vesmíru a další knihy byly zrušeny.


 

Acclaim/Valiant Comics
1997 | 3 Komiksy
Saban Powerhouse byl magazín vydávaný Acclaim/Valiant Comics. Představoval antologii komiksových příběhů, které se točily kolem Sabanových postav, včetně Strážců Vesmíru Turbo, kteří se v jednom z komiksů spojili s Broukoborgy Metallix. Magazín byl zrušen po pouhých třech číslech.
 


 

 

DS Sticker Collections
1998 | 1 Sběratelské Album
DS Sticker Collections se zabývají výrobou samolepkových alb. V roce 1998 vytvořili i oficiální sběratelské album pro Power Rangers Turbo, které mapuje první a poslední epizody této série.
 


 

 

Jiri Models
2007 | 1 Omalovánky
Jiri Models se věnuje nakladatelské činnosti a merchandisingu zboží s oblíbenými dětskými motivy. Dbají na to, aby veškeré produkty byly kvalitní, účelné, zábavné a graficky hezké. Při jejich vývoji pracují s odborníky. Již řadu let spolupracují jak s domácími, tak i s předními zahraničními licensory a v době, kdy Strážce Vesmíru vlastnilo Disney vydali Omalovánky s tématikou Strážců Vesmíru.
 


 

 

DK Readers
2008 | 1 Kniha
DK Readers je britská nadnárodní vydavatelská společnost specializující se na ilustrované knihy převážně pro děti. V roce 2008 vydali ilustrovanou knihu o Power Rangers Jungle Fury.


 

 

Bandai
2008 | 1 Komiks
Bandai nechal publikovat propagační komiks založený na Power Rangers Jungle Fury. Byl zahrnut jako bonus přibalený k vybraným hračkám z řady hraček Power Rangers Jungle Fury.


 

 

Egmont ČR
2008 - 2021 | 34 Komiksů
Jediný český zástupce, který vydával kdy komiksy se Strážci Vesmíru pod názvem Power Rangers Magazín, ve kterých kromě příběhů Strážců Vesmíru ze sérií Mystická Síla, Operace Overdrive a Zuřivost Džungle obsahovaly také soutěže, dárky, hádanky a spoustu dalšího...
 


 

Papercutz
2012 - 2014 | 7 Komiksů
Od roku 2012 do roku 2014 Papercutz vydávali komiksy Strážců Vesmíru ze sérií Super Samurajové, Megasíla, ale také původních Strážců Vesmíru. Krátký život těchto komiksů skončil, když licenci na komiksy Strážců Vesmíru získali Boom! Studios, jeden z největších konkurentů Papercutz.
 


 

Boom! Studios
2016 - 20?? | ?? Komiksů
Boom! je vydavatelem kriticky přijaté komiksové série Mighty Morphin Power Rangers, která se stala jejich nejprodávanějším komiksem roku 2016. Po dosažení 100 000 prodaných kopií Boom! dali fanoušků sérii o Kimberly, Růžové Strážkyni. DC Comics a Boom! pak spolupracovali na šestidílné minisérii s Ligou Spravedlnosti a Strážci Vesmíru. Jako čtvrtou sérii vydai Boom! s názvem Go Go Power Rangers. Narozdíl od akčně orientované hlavní linie, se tyto soustředí na Strážce a jejich každodenní sociální život, jak se vyrovnávají s tím, že jsou Strážci Vesmíru a události, které je vyvíjejí jako postavy.
 


 

 

Kodansha
2022 - 20?? | ?? Komiksů
Kodansha je japonská soukromá vydavatelská společnost se sídlem v Bunkyō v Tokiu. Kodansha vydává manga časopisy, literárnější časopisy japonský slovník Nihongo Daijiten. Go! Go! Loser Ranger! je japonská superhrdinská manga série, kterou napsal a ilustroval Negi Haruba. Od února 2021 se objevuje v seriálu Kodansha's Weekly Shōnen Magazine, přičemž jeho kapitoly jsou shromážděny do svazků tankōbon.