Strážci
Nick
Xander
Chip
Madison
Vida
Daggeron
Udonna
Leanbow

Zordy
Mystičtí Titáni
Katastros
Solaris Rytíř Megazord
Mystické Legendy
Jasná Hvězda

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Deset Stvůr
Monstra

Celé jméno: Leanbow
Označení Strážce: Vlčí Válečník, Rytíř Vlk
Zbraně: Rytířský Meč, Vlčí Štít, Mystický Meč
Příslušenství: Vlčí Morfér
Zordy: Katastros
 
Leanbow a Udonna kdysi žili v poklidu se svým synem Bowenem. Když Podsvětí zaútočilo, Mystičtí Kouzelníci s nimi bojovali, ale byli přemoženi Morticonem a jeho armádou. Leanbow se setkal s Daggeronem a Niellou a vymýšleli plán. Přidal se k nim také Calindor, který se nakonec přidal na stranu zla. Udonna svěřila Bowena Daggeronovi. Leanbow vedl boj v Podsvětí. Vstoupil do brány, aby za ní udržel jednotky zla a instruoval Niellu, aby zapečetila bránu, což také vedlo k její zkáze. Pokračoval v boji sám, dostal se k Nejvyššímu a byl téměř úspěšný v jeho svržení do hlubin. Naneštěstí byl Leanbow transformován v Koragga posledními zbytky sil Nejvyššího. Jako Koragg byla jeho paměť vymazána a sloužil Nejvyššímu pro boj s dobrem. Při boji s těmi, které dříve miloval jako například Udonna (ukradením její Sněhové Hole ji znemožnil morfovat v Bílou Strážkyni), Daggeron (kterého kdysi trénoval) se jeho paměť rychle vracela. Má mentální spojení ke svému synovi.

Když Impérius vyzval Koragga, který byl úctyhodným kouzelníkem, aby se vzdal svých kouzelných sil, aby dokázal své kvality jako válečník. Impérius transformoval Koraggovy síly v temný Mystický Morfér, kterým Necrolai rozpoutala peklo. Později si své kouzlo vzal zpět násilím. Když Koragg unesl Strážce do Podsvětí, Udonně se podařilo infiltrovat do základny, ale byla napadena a téměř zničena. Lenabowovi se vrátily vzpomínky a zachránil Udonnu. Leanbow transportoval sebe, Udonnu a Strážce do jiné dimenze, kde jim vysvětlil, co se stalo. Síla Nejvyššího ho změnila v Koragga. Znovu bojoval s Nickem a témeř ho zabil, kdyby mu Udonna neřekla, že jsou jeho rodiče. S tímto odhalením byl konečně Leanbow schopen vymanit se Nejvyššímu. Přesně poté se Nejvyšší dostal na povrch, Leanbow se změnil do Mystického Módu, zatlačil Nejvyššího zpět do hlubin. I když všichni věřili, že je pryč, Udonna neztratila naději, že je venku a vydala se ho najít doprovázená Clare.

Leanbow se později objevil v Jezeře Nářků v Podsvětí, kde ho Šupin požádal o vydání Nejvyššího, on odmítl. Ačkoliv vypadal jako Koragg, nyní bojuje za dobro. Když Leanbow viděl svého syna a ostatní Strážce v nebezpečí, vrátil se na povrch s Katastrosem, aby utvořil Kentaurus Vlk Megazord za použití dobrého kouzla proti Blacklancovi. Později vzal Blacklance sebou do Podsvětí. Necrolai díky Šupinově šupině našla jeho úkryt a zavedla k němu Šupina. Oslabili ho natolik, že propustil Nejvyššího. Leanbow v Mystickém Módu padl k zemi. Udonna ho nalezla a oživila ho silou své Sněhové Hole. Pomohla mu také na povrch. Leanbow se transformoval Vlčím Morférem ve Vlčího Válečníka a zachránil Strážce před Gekkorem. Když byl Nick pod vlivem Nejvyššího a získal Koraggovo brnění, byl to Leanbow, který ho přivedl zpátky, když mu ukázal svou lásku. On a Daggeron se vydali do paláce Mystické Matky a našli ho v troskách. Bojovali s Nejvyšším, ale prohráli a byli vhozeni před Strážce. Byl oživen Necrolai a porazil Nejvyššího spolu se svou ženou, synem, Daggeronem a ostatními Strážci. Po konečné bitvě  Leanbow opustil Briarwood na motorce spolu s Udonnou a Nickem a odjeli navštívit Nickovy adoptivní rodiče.