Mighty Morphin
Zeo
in Space
Lost Galaxy
Lightspeed Rescue
Ninja Storm
Dino Thunder
S.P.D.
Mystic Force
Operation Overdrive
Samurai
Megaforce
Ninja Steel
Cosmic Fury

Saban's Power Rangers
Once & Always
Ostatní

VR Troopers
Masked Rider
Mystic Knights
White Dragon

 

 

NÁVOD NA STAHOVÁNÍ BONUSŮ
Vestavěný přehrávač uložiště Google Disku nepodporuje titulky,
bonusy nepouštějte online, stahujte je 
Once A Ranger, Always A Ranger
Jason David Frank 1973-2022

Truchlíme společně. Oslavujeme srdce, sílu a surový talent, které Jason David Frank přinesl do Strážců Vesmíru jako Tommy Oliver. Jsme inspirováni všemi krásnými poctami pro Jasona, které byly sdíleny v posledních několika dnech. Byl mezi námi skutečně legendou a bude nám chybět. Ať ho Síla vždy ochraňuje.

Délka: 01:32 min.
Jazyk: EN+CZ titulky
Formát: mkv
Velikost: 20 MB


 


 

 
POWER RANGERS MISSION TRAINING
POWER RANGERS MISSION TRAINING CZ titulky

Trénuj, aby ses stal příštím Červeným Strážcem! Síly zla se znovu objevily! Přidej se k Rex Strážci a jeho týmu Strážců Vesmíru a postavte se Lordu Mortarovi a jeho zlým Zomboidům! Osud světa leží ve Vašich rukou!

Délka: 29:47 min.
Jazyk: EN+CZ titulky
Formát: mkv
Velikost: 151,2 MB


 


 

 
POWER RANGERS SUPER LEGENDS - PŘÍBĚH CZ dabing
Dlouho se myslelo, že byl očištěn Zordonovou energetickou vlnou na konci Power Rangers in Space, ale Lord Zedd se znovu objevil ve své staré podobě. Skrytý ve skryté dimenzi zasahuje do proudu času a snaží se změnit běh historie, aby zničil každého Strážce Vesmíru v průběhu času. Nový, budoucí Omega Strážce operující ze Síně legend musí shromáždit sílu Strážců Vesmíru a artefakty napříč časem, aby prorazil do Zeddovy skryté dimenze a obnovil časovou osu.

Délka: 14:41 min.
Jazyk: CZ
Formát: mp4
Velikost: 460 MB


 


 
POWER RANGERS ORIGINS - TRAILER
POWER RANGERS ORIGINS - TRAILER CZ titulky

Power Rangers Origins, také známý jako Power Rangers 3D byl plánovaný animanový superhrdinský akční film založený podle Mighty Morphin Power Rangers od Saban Entertainment. Film měl být produkován Saban Brands, ZAG Inc. a Onyx Films. Nikdy nebyl oficiálně oznámen, ale produkce byla zastavena v roce 2012, aby se všichni plně soustředili na nadcházející film, který vyšel v roce 2017. Existence animovaného filmu vyšla najevo, když byl objeven tento trailer v roce 2015. Fanoušci byli podezřívaví jestli se jedná o oficiální video, ale video bylo nahráno na Vimeo 5. září 2013 režisérem pracujícím pro francouzské animační studio ZAG. SAMG Animation, korejské studio, se kterým se ZAG několikrát v minulosti spojilo, mělo uvedené, že v roce 2011 spolupracovali se ZAG na projektu s názvem Power Rangers 3D. Krátce po objevení Saban Brands a Onyx Films nechali stáhnout téměř všechny kopie tohoto traileru. Originální video bylo nahráno v 1080p, ale jen tato verze s nízkým rozlišením přežila až dodnes.

Délka: 01:48 min.
Jazyk: EN+CZ titulky
Formát: mkv
Velikost: 2,8 MB


 


 
1News NZ - POWER RANGERS ENDING
1News NZ - POWER RANGERS ENDING CZ titulky

Mezinárodní hit, Strážci Vesmíru, opouští Nový Zéland poté, co se na jeho březích natáčel více než 20 let. Reportáž 1News.

Délka: 02:05 min.
Jazyk: EN+CZ titulky
Formát: mkv
Velikost: 41,4 MB


 


 

THE TOYS THAT MADE US S03E02 - POWER RANGERS
HRAČKY NAŠEHO DĚTSTVÍ - STRÁŽCI VESMÍRU CZ titulky

The Toys That Made Us je dokumentární série Netflixu, která popisuje detaily milovaných hraček, včetně interview s designéry, bývalými a současnými zaměstnanci, fanoušky a historiky. Ve třetí sérii se dokument zaměřil na Strážce Vesmíru a jejich původ v Super Sentai.

Délka: 46:25 min.
Jazyk: EN+CZ titulky
Formát: mkv
Velikost: 1,3 GB


 


 
RUMBLE OF THE RANGERS
RUMBLE OF THE RANGERS CZ titulky

MMA souboj mezi Blakem Fosterem (Justin z Power Rangers Turbo) a Mikem O'Laskeym (mladý Rocky z Mighty Morphin Alien Rangers). Komentář zápasu není přeložen.

Délka: 13:17 min.
Jazyk: EN+CZ titulky
Formát: mkv
Velikost: 675 MB


 


 

BROKEN PATH - JACK/HIROKI VS. YOSHI
BROKEN PATH - JACK/HIROKI VS. YOSHI CZ titulky

Zajímá Vás, jak by asi vypadal souboj Adama/Černého Strážce a Erica/Kvantového Strážce? Herci Johny Yong Bosch a Dan Southworth se spolu utkali na život a na smrt ve filmu Broken Path. Zde je jejich konečný souboj.

Broken Path: Jack Ellis žije na venkově spokojeně bez starostí se svojí ženou Lisou a dcerkou Maddy. Noční můra, která jedné noci Jacka probudí ze spaní, je předtuchou následujících událostí. Do bytu vtrhne pět ozbrojených vojáků v maskách s cílem popravit Jacka i celou jeho rodinu. Lisa ovšem netuší, že ozbrojení vojáci a Jack mají něco společného. V minulosti totiž otec Jacka prodal jedné organizaci, kde se učil zabíjet. To byl důvod, proč se rozhodl pro útěk. Minulost ho však dohnala. Jack, dříve zvaný Hiroki, ale nezapomněl na svoje bojové schopnosti, kterými ho obdařila tatáž organizace, která nyní stojí proti němu.

Délka: 06:02 min.
Jazyk: EN+CZ titulky
Formát: mkv
Velikost: 311,9 MB


 


 

ORČATA NA ÚTĚKU - PLANETA PRASAT
Písnička Planeta Prasat aneb Konec Řezníků v Čechách od brněnské rock metalové hudební skupiny Morčata na Útěku

Délka: 04:05 min.
Jazyk: CZ
Formát: mp4
Velikost: 11,3 MB