Mighty Morphin
Zeo
in Space
Lost Galaxy
Lightspeed Rescue
Ninja Storm
Dino Thunder
S.P.D.
Mystic Force
Operation Overdrive
Samurai
Megaforce
Ninja Steel
Cosmic Fury

Saban's Power Rangers
Once & Always
Ostatní

VR Troopers
Mystic Knights

 

 

NÁVOD NA STAHOVÁNÍ BONUSŮ
Vestavěný přehrávač uložiště Google Disku nepodporuje titulky,
bonusy nepouštějte online, stahujte je 
TV SUPERMAX - STRÁŽCI VESMÍRU UPOUTÁVKA
Upoutávka na Strážce Vesmíru z televizní stanice Supermax

Délka: 00:30 min.
Jazyk: CZ
Formát: mp4
Velikost: 2,2 MB


 


 

 
GALAXY RANGERS PRESENTATION
GALAXY RANGERS PRESENTATION CZ titulky

Tato prezentace z května 1992 byla osobně poslána Haimem Sabanem do Bandai America, hračkářské společnosti, která měla později ohromný úspěch se Strážci Vesmíru. Od té doby byla schována v jejich trezoru. Až doteď.

Délka: 02:24 min.
Jazyk: EN+CZ titulky
Formát: mkv
Velikost: 115,5 MB


 


 

 
POWER RANGERS THE LOST EPISODE
POWER RANGERS THE LOST EPISODE CZ titulky

Ztracená epizoda byla speciální epizoda odehrávající se po Power Rangers in Space a provázeli jí Austin St. John a Walter Emanuel Jones, kteří ztvárnili Jasona Lee Scotta a Zacka Taylora. Speciální epizoda se vysílala jen jednou spolu s klipy z předcházejících sérií a scény s Jonesem a St. Johnem. Epizoda také odvysílala originální pilotní verzi Dne Zrození. Když se baví o původu šou, jsou ukázány i scény z Kyoryu Sentai Zyuranger.

Délka: 22:12 min.
Jazyk: EN+CZ titulky
Formát: mkv
Velikost: 380,2 MB


 


 

 
AND NOW MESSAGE FROM THE POWER RANGERS
Strážci Vesmíru učí důležité hodnoty, které by měl každý znát.

 

 
ALPHA'S MAGICAL CHRISTMAS
Na Štědrý Den v Andělském Háji je malý Alpha 5 smutný, protože je sám ve Velíně. Proč? Strážci pomáhají Santa Clausovi v přípravách na jeho cestu kolem světa. Aby povzbudil Alphu, dá mu Zordon vánoční stromek a poté teleportuje několik dětí, aby s ním trávili čas. Po mnoha hodinách děti zmizí záhadným portálem a Tommy, Kim a Billy se teleportují, aby popřáli svému malému robotímu příteli šťastné a veselé Vánoce a on jako speciální překvapení pro své nejlepší přátele zařídí, aby uvnitř Velína sněžilo.

 

 
FAN CLUB VIDEO
Jason, Zack, Kimberly, Billy, Trini a Tommy informují držitele VHS o dalších bonusech, které přicházejí s členstvím ve fanklubu. Kazeta také obsahuje rozhovory, scény ze zákulisí a diváci se také dozví, jak se stát juniorskými Strážci Vesmíru.

 

 
KARATE CLUB
Tommy, Zelený Strážce Vesmíru, demonstruje karate pohyby bezpečným způsobem, aby se děti naučili akci, kterou jejich hrdinové používají k poražení zloduchů. Zahrnuje klipy z televizní série.

 

 
KARATE CLUB THE WHITE RANGER KATA
Naučte se tajemství Kata Bílého Strážce! V tomto instruktážním videu Jason David Frank také známý jako Tommy, Bílý Strážce, inspiruje děti, aby se naučili síle, vědomostem, bezpečnosti a disciplíně.

 

 
LORD ZEDD'S MONSTER HEADS
Lord Zedd sleduje Halloweenskou párty na Zemi, které se účastní Strážci a je jí zaujatý. Goldar navrhuje, aby dolů poslali Formelíny, ale Zedd nesouhlasí. Pro tentokrát jim dají pokoj a nechají lidi ze Země užít si míru. Místo toho pořádají svou vlastní Halloweenskou párty. Dříve zničená monstra jsou oživena, aby sloužila jako hosté na párty. Všichni se baví a uživají si dne, kdy nejsou poraženi Strážci Vesmíru.

 

 
THE GOOD, THE BAD AND THE STUPID
Poté, co jsou uvězněni v jeskyni, vzpomínají Bulk a Skull na různé situace, ve kterých skončili. Na konci se objeví Stone a zajímá se, kde celou dobu byli.
 

 

 
THE LIVE TOUR
Živá šou na pódiu vypráví, jak Strážci Vesmíru zhatí plány Lorda Zedda na převzetí Země, zatímco se snaží porazit Lumintora, ohnivého lva.