Mighty Morphin
Zeo
in Space
Lightspeed Rescue
Ninja Storm
Dino Thunder
S.P.D.
Mystic Force
Operation Overdrive
Samurai
Megaforce
Ninja Steel
Saban's Power Rangers

Ostatní

 

 


 
Mighty Morphin Power Rangers
1993-1995 | 145 Epizod
Když čarodějnice Rita Repulsa unikla ze svého vězení, Zordon musel reagovat a utvořil Strážce Vesmíru. Pět středoškolských studentů začali legendu použitím Silo Mincí k transformaci a odvrácením zlých vesmírných mimozemšťanů s jejich Dinozordy. Součástí je i Databáze Maskovaného Jezdce.
 

 

 
Power Rangers Zeo
1996 | 50 Epizod
Se zničenými Silo Mincemi, Strážci potřebují nový zdroj síly, a tak znovu zformují Zeo Krystal, který je promění na Zeo Strážce Vesmíru. S použitím jejich Zeo síly, musí ochránit Zemi od invaze Strojního Impéria.
 

 

 
Power Rangers in Space
1998 | 43 epizod
Jak strážci odlétají do vesmíru, aby zabránili Temnému Přízraku v ukradení Zordonovy energie, stanou se Vesmírnými Strážci, poletujícími kosmem v Astro Megalodi a bojující s princeznou zla, Astronemou.
 

 

 
Power Rangers Lightspeed Rescue
2000 | 40 epizod
Když se opět znovuzrodí démoni, aby zajali město Námořníkův Záliv, ochranná organizace shromáždí tým k boji s jednotkami zla. Pět hrdinů z Rychlosti Světla zužitkují nejnovější technologii k obraně města.
 

 

 
Power Rangers Ninja Storm
2003 | 38 epizod
Tři nepoddajní studenti jsou poslední, kteří zůstali na ninja akademii poté, co zlí mimozemšťani napadli Zemi. Aby zachránili svět, jejich ninja mistr je učí spojit starověké mystické energie, které je transformují ve Strážce Vesmíru.
 

 

 
Power Rangers Dino Thunder
2004 | 38 epizod
Dr. Tommy Oliver musí rekrutovat samotářskou muzikantku, prvotřídního hráče a unáhleného fotbalistu jako nový tým Strážců Vesmíru, aby zachránili svět před Mesogogem. Musí také opět navázat na svou minulost Strážce Vesmíru, když se stane Černým Strážcem a vede svůj tým. S pomocí původně zlého Bílého Strážce se strážci musí spojit s Dino Krystaly a zastavit Mesogoga jednou provždy.
 

 

 
Power Rangers S.P.D.
2005 | 38 epizod
Pod velením Anubise Crugera byla vytvořena dobře trénovaná policejní jednotka, Speciální Policie Delta, neboli S.P.D., aby udržovala mír. Pět hrdinů se sjednotí dohromady, aby sloužili a ochraňovali galaxii jako Strážci Vesmíru S.P.D. - proti zlémul císaři Gruummovi, veliteli bitevní vesmírné lodi.
 

 

 
Power Rangers Mystic Force
2006 | 32 epizod
Planeta Země žije v časech míru, když tu je tichá čistota narušena pod útoky od nového zla... Ihned nato pět odvážných teenagerů zjistí své skutečné totožnosti - hrdinové obdaření mystickými silami předurčeni bránit Zemi jako Strážci Vesmíru.
 

 

 
Power Rangers Operation Overdrive
2007 | 32 epizod
Pět drahokamů mocné Koruny Aurory bylo rozseto po Zemi, aby se zabránilo Moltorovi a Fluriousovi, kteří byli prokleti, když ji hledali, aby se jich zmocnili. Je rekrutováno pět mladých dobrodruhů zámožným lovcem pokladů Andrew Hartfordem, aby se stali Strážci Vesmíru a chránili Zemi.

 

 
Power Rangers Samurai / Power Rangers Super Samurai
2011-2012 | 45 Epizod
Pět hrdinů používá Symboly Síly k boji proti zlému Mistru Xandredovi a jeho armádě Nighloků. Xandred je uvězněn na bárce na řece Sanzu a plánuje zaplavit planetu. Na jejich cestě Strážci získají speciální disky a zkrotí jejich síly.
 

 

 
Power Rangers Megaforce
2013 | 22 Epizod
Když zaútočí mimozemšťané z Válečné Hvězdy, mystický ochránce Země jménem Gosei naverbuje pět středoškoláků, aby se stali Strážci Vesmíru a zahnali zlé vesmírné mimozemšťany svými Gosei Mechazordy.
 

 
Power Rangers Ninja Steel / Power Rangers Super Ninja Steel
2017-2018 | 44 Epizod
Nejpopulárnější show je vysílána napříč galaxiemi a úřadující šampión, Galvanax, posílá své nejlepší soutěžící na Zemi, aby ukradli mýtické Ninja Silo Hvězdice, aby ovládl vesmír. Je utvořen nový tým hrdinů, aby bránili Silo Hvězdice, před padnutím do špatných rukou.
 

 
Power Rangers Beast Morphers
2019-2020 | 44 Epizod
V budoucnosti tajná agentura spojí nově objevenou substanci nazvanou Morf-X se zvířecí DNA, aby vytvořila tým Strážců Vesmíru. Strážci musí bojovat se zlým živým počítačovým virem, který chce ovládnout zdroj sil všech Strážců, samotnou Morfovací Síť.