Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios

 


 


 

 

 

 

MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #1 (07.09.1995)
Zordon, mocná interdimenzionální bytost, přišel do Andělského Háje, aby zde založil obranu proti zlu. Proměnil šest vyjímečných teenagerů a vybavil je úžasnými bojovými stroji. Jejich výkony se brzy stanou legendární a svět je pozná jako Strážce Vesmíru! V tomto nejnovějším vydání Lord Zedd plánuje převzít svět za použití internetu! Dokáží Strážci Vesmíru porazit nepřítele, který umí zkopírovt každý jejich pohyb?


 

MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #2 (02.11.1995)
Dokáží Strážci Vesmíru ustát téměř nezastavitelný útok Drtícího monstra?! Poté v “A Simple Misunderstanding!” když se Strážci objeví na místní benefiční charitě, Baboo and Squatt, dva ze Zeddových flákačů, se objeví, aby působili potíže.


 

MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #3 (24.11.1995)
Lord Zedd posílá své poslední bestiální stvoření, aby ovládl Zemi. Dokáží Strážci Vesmíru zastavit hlubokomořskou hrozbu Piraní Hlavy? Poté v “Most Valuable Slayer!” Strážci čelí svému nejdémoničtější hrozbě - Battalorovi!


 

MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #4 (21.12.1995)
Jestli Strážci Vesmíru neudrží nohsledy Lorda Zedda a Rity Repulsy od místní elektrárny, bude Andělský Háj odsouzen k záhubě! Poté v “Revenge of Nero!” může místní kluk překonat svou osobní nejistotu a pomoct Strážců Vesmíru vyhrát?


 

MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #5 (18.01.1996)


 

MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #6 (18.02.1996)
 

MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS #7 (27.03.1996)
Lord Zedd vypustí svého nejsilnějšího nohsleda Goldara, aby vypustil lávové stvoření z centra Země, aby zničilo nenáviděné Strážce Vesmíru jednou provždy. Poté v “Major Munch!” když se Zedd pokusí použít oblíbený dětský program, aby převzal svět, je to na Strážcích Vesmíru, aby ho zastavili.