Guyver
VR Troopers
Superhuman Samurai
Alien Fighters
Masked Rider
Big Bad Beetleborgs
Beetleborg Metallix Ninja Turtles
Mystic Knights
Dragon Knight
Reboot
White Dragon

 

  
The Guyver
1991-1994 | 2 Filmy
Korporace Chronos je firma, která pomocí genetických operací mění lidi na Zoanoidy, monstra s nadlidskou silou. Jejich cílem je nastolení nového řádu, ve kterém Zoanoidy převezmou vládu nad světem. Posledním krokem je získání speciální mimozemské zbraně zvané Guyver, která svému nositeli dává nadpřirozenou sílu. Ta se však dostane do rukou nic netušícímu mladíkovi, který se stává poslední nadějí lidstva.
 

 

 
VR Troopers
1994-1996 | 92 Epizod
Když tři mladí teenageři získají mimořádné schopnosti, které jim umožní proměnit se ve virtuální superhrdiny, jsou pověřeni úkolem bránit náš svět před útočícími silami zlého mutanta známého jako Grimlord.

 

 
Superhuman Samurai Syber-Squad
1994-1995 | 53 Epizod
Středoškolák Sam Collins je zasažen zkratem a zmizí, aby se o několik sekund později objevil s podivným zařízením připojeným k jeho zápěstí. Sam je vtažen do digitálního světa a promění ve svůj vlastní výtvor. Jako Servo se toulá digitálním světem a bojuje s monstry zvanými Megaviry.

 

 

 
Tattooed Teenage Alien Fighters from Beverly Hills
1994-1995 | 40 Epizod
Císař Gorganus chce převzít Zemi, protože je to spojení sítě portálů, které by mu značně usnadnily vesmírnou nadvládu. Aby zabránil Gorganovým monstrům ovládnout planetu, shromáždí mimozemšťan jménem Nimbar čtyři teenagery a dá jim sílu proměnit se v obří superhrdiny pojmenované po souhvězdích, aby mimozemšťany porazili.
Masked Rider
Maskovaný Jezdec
1995-1996 | 40 Epizod
Na vzdálené planetě jménem Edenoi, mladý princ jménem Dex dostal od svého dědečka krále velkou moc a je poslán na planetu Zemi, aby ji ochránil před postupujícím zlem Hraběte Dregona a jeho zlomyslných Hmyzožravců. Na Zemi je adoptován laskavou rodinou a učí se žít jako člověk. Se svým společníkem Ferbem po boku je Dex stále ostražitý, připravený okamžitě využít své schopnosti, aby se stal Maskovaným jezdcem.
 

 

 
Big Bad Beetleborgs
1996-1997 | 53 Epizod
Trio dětí vstoupí do strašidelného domu, který obývá trojice monster. Děti nechtěně osvobodí džina, který je uvězněn ve varhanách. Džin nabídne, že splní dětem jedno přání. Děti se rozhodnou, že se chtějí stát svými oblíbenými komiksovými hrdiny, Broukoborgy. Džin splní přání dětí, ale také nechtěně vypustí padouchy z komiksu. Nyní musí děti využít své nové schopnosti, aby dostaly padouchy zpět do komiksu.
 

 

 
Beetleborgs Metallix
1997-1998 | 35 Epizod
Události Big Bad Beetleborgs vedou přímo do série Beetleborgs Metallix. V ní Korýšovci nahradily Magnažrouty a Art vytvoří nové síly, brnění a zbraně, které pak Flabber znovu pro děti oživí a stanou Broukoborgy Metallix.
 

 

 
Ninja Turtles the Next Mutation
1997-1998 | 26 epizod
Během boje proti klanu Foot se Želvy Ninja setkají s novou Želvou jménem Venus de Milo, která pomocí svých schopností porazí Trhače a rozpustí klan Foot. Poté pomáhá Želvám, když Řád vedený Dračím Lordem uteče ze svého začarovaného zrcadla a plánují ovládnout Zemi.

 

 
Mystic Knights of Tir na Nog
1998-1999 | 50 epizod
Když tyranská královna ze země Temra vtrhne do mírumilovné země Kells, král Conchobar se musí spolehnout na prastarou legendu, která mluví o sirotkovi, který najde mocného válečníka Drakantu a přinese mír do Kells. Legenda také vypráví o Mystických Rytířích, kterí pokračují v obraně Kells před královnou Maeve a veškerou její zlou magií.
 

 
Kamen Rider Dragon Knight
2008-2009 | 40 epizod
Po záhadném zmizení svého otce najde Kit Taylor Adventní Desku a stane se Maskovaným Jezdcem. Spojí své síly s Lenem, aby porazil deset zkorumpovaných Maskovaných Jezdců, které proti nim Xaviax posílá. Bojem oba doufají nejen v záchranu Země před Xaviaxovou nadvládou, ale také v nalezení Kitova zmizelého otce a získat zpět Ventaru.
 

 

 
Reboot: The Guardian Code
2018 | 20 epizod
Čtyři teenageři, kteří jsou členy nejlépe hodnoceného týmu online hry, se osobně setkají první den na střední škole Alana Turinga. Jejich registraci zařídila Vera, umělá inteligence, která naverbovala tým jako Strážce, aby fyzicky vstoupili a chránili kyberprostor.
 

 

 
Legend of the White Dragon
2024 | 1 film
Tři roky poté, co byl Erik Reed poražen v kolosální bitvě, byl obviněn ze škod, které způsobil a jeho identita byla odhalena, což z něj udělalo uprchlíka a pronásledovaného muže. Erik se spojí s lidmi z minulosti a vytvoří nový tým, aby znovu získal své schopnosti. Jakmile se znovu sejde, on a jeho tým jsou připraveni bojovat s novým padouchem, který se nedávno objevil a hledá pomstu proti Bílému Drakovi. Erik musí spolupracovat na zastavení padoucha v naději, že očistí své jméno a shledá se se svou rodinou.