Strážci
Delphine
Aurico
Cestro
Corcus
Tideus

Zordy
Bojové Borgy
Shogun Zordy
Sokolí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Cestro
Označení Strážce: Modrý Strážce Aquitaru
Zbraně: Meč, Blaster
Příslušenství: Mince Modrého Bojového Borgu
Zordy: Modrý Bojový Borg, Modrý Shogun Zord
 
Cestro je Modrý Strážce Aquitaru v týmu, který je na Zemi nazvaný "Mimozemští Strážci". Cestro je mozek týmu. Mistr technologie, vytváří zbraně a přístroje, které dostanou Mimozemské Strážce z těžkých situací. Když Billy úspěšně obnovil svůj skutečný věk, on a Cestro často pracovali spolu, aby našli podobný lék pro ostatní Strážce a také způsob, jak udržet Aquitiany hydrované čistou vodou. Aquitánci jsou aquatická rasa a potřebují k přežití čistou vodu z Aquitaru. Nemohou na Zemi zůstat příliš dlouho bez pořádné a pravidelné rehydratace.

Nemorfovaný Cestro je schopný energetických projekcí. Může střílet kapalnou substanci, která vytváří silné poryvy větru a energetická pole. Morfovaný Cestro má zvýšenou sílu, odolnost a pohyblivost a také schopnost povolat zničehonic vodopády k utopení svých protivníků. Ovládá Modrý Bojový Borg a během svého pobytu na Zemi také Modrý Shogun Zord. Jeho arzenál zahrnuje laserovou pistol a meč. Cestro je také schopen teleportace na krátkou vzdálenost.

Cestro se později vrátil na Zemi a hledal Billyho pomoc proti hrozbě na Aquitaru nazvané hydro-kontaminátoři. Billy se na Aquitaru zamiloval do Cestrie a nakonec s ní zůstal na Aquitaru. Aquitar byla taky jediná planeta, kde si Billy mohl léčit svou stárnoucí nemoc.