Akibaranger
Akibaranger Tsuu
Kyoryuger Brave
High School Heroes

 


 
Hikonin Sentai Akibaranger
2012
| 13 epizod
Akibaranger vypráví příběh tří lidí, kteří jsou součástí otaku klubu a žijí v novém elektrickém městě Akihabara. Musí bojovat s tajemnou zlovolnou entitou, která přísahala dobýt Zemi pomocí skvělých vynálezů vytvořených brilantním géniem. Konečným cílem Akibaranger je však stát se oficiálním týmem Super Sentai.
 

 

 
Hikonin Sentai Akibaranger Season Tsuu
2013 | 13 epizod
Nobuo Akagi najde MMZ-01 a zbraně Akibaranger v obchodě, který prodává Super Sentai! Stali se Akibaranger náhle součástí oficiálního seznamu Super Sentai, aniž by o tom věděli? Co se stalo s oficiálními hrdiny? On a ostatní Akibaranger se setkají s novým padouchem, který je velkým fanouškem Super Sentai a po vzoru klasických padouchů, a kdo jiný je po jeho boku než Na, která sama vlastní zvláštní verzi MMZ-01?
 

 

 
Zyuden Sentai Kyoryuger Brave
2017 | 12 epizod
V tomto pokračování Super Sentai série Kyoryuger, je vybrána nová generace hrdinů, aby chránili Zemi a pokračovali v odkazu Kyoryuger.

 

 

The High School Heroes
2021 | 8 epizod
The High School Heroes se točí kolem Goranger otaku, který shromažďuje spolužáky, aby bojovali se zlými démony, kteří přebírají vládu nad lidmi.