Goranger
JAKQ
Battle Fever J
Denjiman
Sun Vulcan
Goggle V
Dynaman
Bioman
Changeman
Flashman
Maskman
Liveman
Turboranger
Fiveman
Jetman
Zyuranger
Dairanger
Kakuranger
Ohranger
Carranger
Megaranger
Gingaman
Go Go Five
Timeranger
Gaoranger
Hurricaneger
Abaranger
Dekaranger
Magiranger
Boukenger
Gekiranger
Go-Onger
Shinkenger
Goseiger
Gokaiger
Go-Busters
Kyoryuger
ToQger
Ninninger
Zyuohger
Kyuranger
Lupinrager vs Patranger
Ryusoulger
Kiramager
Zenkaiger
Donbrothers
King-Ohger
Boonboomger

 


 
Himitsu Sentai Goranger
1975 - 1977
| 84 epizod
Vzhledem k tomu, že světový mír je nevyvážený kvůli vzniku Armády Černého Kříže, Organizace spojených národů založila mírovou organizaci nazvanou EAGLE, která má bojovat proti nebezpečné teroristické skupině. Po umístění základen EAGLE po celém Japonsku armáda Černého kříže podnikne tajný útok na pět základen EAGLE, přičemž veškerý personál zůstane mrtvý kromě pěti členů z pěti zničených základen. Přeživší byli povoláni na tajnou základnu EAGLE umístěnou pod obchodem s občerstvením, kde je velitel Gonpachi Edogawa vybral, aby se stali Goranger. Vzhledem k schopnostem pěti vícebarevných elektronických bojových obleků mají Goranger největší šanci na Zemi porazit celou Armádu Černého kříže.
 

 

 
JAKQ Dengekitai
1977 | 35 epizod
Kyborgoví válečníci byli vytvořeni Speciální Vědeckou Vyšetřovací Jednotkou, aby nesli jaderné, gravitační, magnetické a elektrické síly. Bojují proti zločineckému impériu známému jako Zločin.
 

 

 
Battle Fever J
1979 - 1980 | 52 epizod
Když Tajná společnost Egos plánuje poslat svět do nepředvídaného chaosu, generál Tetsuzan Kurama z ministerstva národní obrany sestaví tým pěti svých nejdůvěryhodnějších mladých agentů. Každý agent předtím absolvoval školení v zemi, ve které formálně pobýval, a využívájí své dovednosti při oblékání silových obleků, které reprezentují dotyčnou zemi.
 

 

 

Denshi Sentai Denjiman
1980 - 1981 | 51 epizod
Před 3000 lety klan Vaderů, vedený Královnou Hedrian, zdevastoval planetu Denji. Denji Země, ostrov z planety Denji, přistál na Zemi. V moderní době probudil počítač Denji Země IC Denji Psa, když zjistil, že se k Zemi blíží klan Vaderů. IC našel pět mladých lidí, aby se stali Denjiman, aby bránili Zemi, další cíl klanu Vader.
 


 

 
Taiyo Sentai Sun Vulcan
1981 - 1982 | 50 epizod
Hrozba strojového impéria Černé Magma způsobuje, že Organizace spojených národů na summitu založí jednotku Sun Vulcan. Z letectva, námořnictva a vojska OSN shromáždil velitel Arashiyama tři specialisty, aby se stali Sun Vulcan.
 

 

 
Dai Sentai Goggle V
1982 - 1983 | 50 epizod
Temné vědecké Impérium Desdark spouští svůj plán na dobytí světa ze svého hradu Destopia v Německu. Dr. Hideki Hongo, zakladatel Laboratoře Budoucí Vědy, je zachráněn před jedním z jejich útoků světovým průzkumníkem Kenichi Akamou. Hongo pomocí svých počítačových chlapců a dívek rekrutuje pět lidí, včetně Kenichiho, aby vytvořili Dai Sentai Goggle V, jedinou sílu schopnou zastavit Desdark.
 

 

 
Kagaku Sentai Dynaman
1983 - 1984 | 51 epizod
Když se říše Jashinka zvedne ze samých hlubin Země, aby zahájila světovládu, Dr. Kyutaro Yumeno z vynálezové laboratoře Yumeno sestavuje pět mladých vynálezců a dává jim sílu stát se týmem známým jako Dynaman. Každý člen týmu má svůj vlastní životní cíl, ale jako Dynaman jsou sjednoceni, aby zastavili říši Jashinka v jejich zrádných plánech.
 

 

 
Choudenshi Bioman
1984 - 1985 | 52 epizod
Před mnoha staletími přišli na Zemi android Peebo a Bio Robo z padlé Bio hvězdy. Bio Robo zasypal pět lidí Bio částicemi, které budou předány pozdějším generacím. V současnosti Doktor Man a jeho Nové impérium ohrožují svět. Peebo musí najít potomky původní pětice zasažených Bio částicemi, aby vytvořili Choudenshi Bioman.
 

 

 
Dengeki Sentai Changeman
1985 - 1986 | 55 epizod
Nepřátelská intergalaktická síla známá jako Velká Hvězdná Liga Gozma dobyla přes sto planet po celém vesmíru. Když se Země stane dalším cílem Ligy, japonská armáda vytvoří Zemské Obranné Jednotky jako způsob, jak bránit planetu touto hrozbou. Prvním krokem Gozmy bylo zaútočit na rekruty Zemské Obranné Jednotky, aby oslabila šanci Země na vítězství. Po zdevastované bitvě přežilo pouze pět nováčků. V tu chvíli dojde k zemětřesení a pět nováčků nakonec získá moc Pozemské síly. Každý rekrut má nyní sílu bájného zvířete a společně vytvořili tým Changeman. Spolu s pomocí Obranných sil Země nyní Changeman znovu vyhlásil válku Gozmě.
 

 

 
Choushinsei Flashman
1986 - 1987 | 50 epizod
V roce 1966 bylo pět dětí uneseno mimozemskou skupinou pro rekonstrukční experiment za účelem experimentování na lidských subjektech. Děti byly zachráněny mimozemskou rasou Flash, úhlavním nepřítelem Messu, a každý byl odvezen na jinou planetu pro bezpečný azyl ve sluneční soustavě Flash. Každé dítě bylo trénováno odděleně s jinou formou supersíly, aby se každé z nich ubránilo před Mess Empire. Jak čas pokročil, dětská těla se přizpůsobila sluneční soustavě Flash a získali nadlidské schopnosti. Do roku 1986 se všech pět nyní dospělých dětí vrátilo na Zemi, aby ji ochránili před Messem jako tým Flashman.
 

 

 
Hikari Sentai Maskman
1987 - 1988 | 51 epizod
Impérium Tube posílá princeznu Lal jako Mio, aby prozkoumala povrchový svět. Mio se pak zamiluje do závodníka Formule 1, Takeru, což je pro Tube nepřijatelné. Za trest je Mio uvězněna v bloku ledu. Takeru, rozhodnutý najít Mio, se pak připojí k Maskman, skupině bojových umělců, kteří pod vedením velitele Sugaty proti Tube používají sílu aury.
 

 

 
Choujuu Sentai Liveman
1988 - 1989 | 49 epizod
Akademie byla škola pro vědce nacházející se na ostrově Akademia. Jednoho dne byli uneseni tři nejlepší studenti Akademie Biasem. Během toho Tsukikage zabije Yano Takuji a Aikawa Mari. O dva roky později Volt zničí Akademii. Tři přeživší studenti zjistí, že tři unesení studenti žijí jako Kempu, Mazenda a Obular. Trio se stane Livemany, aby bojovali se svými bývalými přáteli. Později se k Liveman připojili mladší sourozenci Takuji a Mari.
 

 

 
Kousoku Sentai Turboranger
1989 - 1990 | 51 epizod
Před dvaceti tisíci lety byla rasa Fairy známa jako pomoc lidem v bitvě proti kmenům Boma. Po tom, co se zdálo jako nikdy nekončící boj, byly kmeny Boma zapečetěny spojenými silami víl a lidí. V dnešní době, kvůli znečištění a lidskému ničení přírody, síla vílí magie zeslábla, což umožnilo prolomit pečeť a kmeny Boma unikly. S pomocí doktora Dazaie Chiron, poslední z víl, povolá pět středoškoláků, z nichž každý má plameny ducha padlých víl. Pět mladých lidí, se stali Turboranger. Na základě své nové odpovědnosti musí vyvážit své dny bojů s běžnými školními životy, aby porazili kmeny Boma.
 

 

 
Chikyuu Sentai Fiveman
1990 - 1991 | 48 epizod
Pět sourozenců je vybráno, aby ochránili svět před zlým impériem Zóna. Podaří se ho Fiveman zničit?
 

 

 
Choujin Sentai Jetman
1991 - 1992 | 51 epizod
Koncem 90. let zadalo orbitální vesmírné centrum Země Projekt J. V čele s velitelkou Ayou Odagiri, která vybrala pět úředníků, kteří mají být vystaveni Ptačím Vlnám, nově vyvinuté technologii, která může dát člověku super schopnosti. Centrum je napadeno Vyramem, zlou dimenzionální organizací usilující o interdimenzionální nadvládu. Vyram úspěšně zničili vesmírné centrum spolu se zabitím většiny lidí na palubě. Po zničení se zbývající vlny rozptýlily na povrchu Země. Pět lidí s Vlnami se musí spojit k zformování Jetman. Sestavení týmu nebude snadný úkol, protože tito čtyři civilisté neměli žádný předchozí výcvik ve vojenské taktice a musí se naučit spolupracovat a řešit své osobní problémy, pokud jsou ochotni zachránit Zemi před Vyramem, který vedl krutý hrabě Radiguet.
 

 

 
Kyoryu Sentai Zyuranger
1992 - 1993 | 50 epizod
Před 170 milióny lety spolu s dinosaury koexistovalo pět starověkých lidských kmenů pod ochranou Strážných šelem. To skončilo, když zlá čarodějnice Bandora zahájila válku s dinosaury kvůli smrti jejího syna Kaie. Nakonec bylo pět kmenů zničeno a dinosauři vyhynuli. Strážné šelmy zapečetily Bandoru a její přisluhovače na planetě Nemesis, než upadli do hibernace. V roce 1992 se Nemesis vrátila na oběžnou dráhu Země. Dva astronauti zkoumající planetu omylem propustili ji a její přisluhovače z vězení. Když byla Bandora volná, její úhlavní nepřítel, tajemný mudrc Barza se stáhl do svého podzemního doupěte, kde oživil pět svatých válečníků, aby se stali Zyuranger.
 

 

 
Gosei Sentai Dairanger
1993 - 1994 | 50 epizod
Před více než 8 000 lety vzkvétala civilizace Daos v jižní Číně. Říše Daos sestávala ze tří kmenů: Dai, Shura a Gorma, kteří žili harmonicky. Jednoho dne se však kmen Gorma pokusil ovládnout Impérium. Tak začala válka mezi Gormou a kmenem Dai. Bitva pokračovala po dobu 5 000 let, vedená triumvirátem Gorma. Zdálo se, že mýtická zvířata Qi se postavila Gormě, jejíž magická síla vzrostla do té míry, že se mohla proměnit v monstra. Síly Qi pěti válečníků Dai se zvýšily do bodu, kdy mohli ovládat Mýtické Qi šelmy. Válka skončila zmizením kmenů Dai a Gorma. V roce 1993 se kmen Gorma, jedna ze dvou chybějících větví Daos, oživil, aby převzal svět. Aby jim mistr Kaku čelil, sestavil tým pěti mladých lidí s vysokou úrovní Qi. Stali se z nich Dairanger současnosti.
 

 

 
Ninja Sentai Kakuranger
1994 - 1995 | 53 epizod
Před dlouhou dobou skupina ninjů uvěznila Nurarihiyona a jeho skupinu Youkai. O mnoho let později novodobý Sasuke a Saizou omylem propustí Youkai z jejich uvěznění. Tsuruhime přichází a říká dvojici o jejich původu. Objeví se předci a dají jim své Doron Měniče. Sasuke, Saizou a Tsuruhime pak jdou najít poslední dva potomky původních ninjů.
 

 

 
Chouriki Sentai Ohranger
1995 - 1996 | 48 epizod
Před 600 miliony let vytvořilo starověké lidstvo vzpurného robota jménem Bacchus Wrath. Riki vyhnal Bacchuse Wratha ze země. V roce 1999 se vrací na Zemi s úmyslem vyhladit veškerý lidský život a nastolit vládu strojů. Hlavní poradkyně Miura oživila superenergie, které před 600 miliony let porodila ztracená civilizace na Pangee. Po sestavení kousků kamenné desky odkryté před třemi lety bylo odhaleno tajemství superschopnosti. Miura staví pyramidu, která generuje energii čtyřstěnu, která umožňuje pěti důstojníkům, aby se proměnili v Ohranger.
 

 

 
Gekisou Sentai Carranger
1996 - 1997 | 48 epizod
Pět zaměstnanců zastupujících Autogaráž Pegasus se zblízka setká s mimozemšťanem jménem Dappu z planety Hazard. Dappu zmocňuje pět pozemšťanů pomocí Kurukouzla, které jim propůjčuje sílu pěti legendárních automobilových konstelací. Tato nově udělená moc dala pěti garážovým dělníkům možnost stát se Carranger jako způsob, jak zastavit vesmírné motorkáře porušující zákony známé jako Bosozoku Bowzock.
 

 

 
Denji Sentai Megaranger
1997 - 1998 | 51 epizod
Vládní agentura s názvem INET vytvořila videohru pro výběr pěti nejlépe hodnocených jedinců, kteří zastaví zlou sílu známou jako Nejirejia. Jedním z nejlépe bodovaných jedinců byl teenager Date Kenta. Bohužel, INET byl nucen dát digitizéry Kentovi a čtyřem jeho přátelům po útoku Nejirejia na jednu z kanceláří, a ti se následně stali Megaranger.
 

 

 
Seijuu Sentai Gingaman
1998 - 1999 | 50 epizod
Před třemi tisíci lety vesmírní piráti Barban napadli Zemi. Hvězdná zvířata a první Gingamani s nimi bojovali mystickou silou a nakonec je uvěznili. V současnosti jsou Hyuuga, Hayate, Gouki, Hikaru a Saya vybráni jako 133. válečníci Hvězdných Mečů. Poté, co zemětřesení rozbije pečeť, která držela Barbana, Barban na ně zaútočí, aby zabránil narození nových Gingamanů. Gingaman bojují spolu s Hvězdnými šelmami proti Barbanovi, který touží oživit démonickou bestii Daitanix, na jejíž mrtvole postavil svůj hrad.
 

 

 
Kyukyu Sentai GoGo Five
1999 - 2000 | 50 epizod
V den, kdy budou planety zarovnány oživí se Velký Kříž, který vzkřísí odpornou Grandiene. Ten nešťastný den promění Zemi v říši temnoty pro Grandieninu vlastní podobu. O deset let dříve doktor Mondo Tatsumi z Tatsumiho Institutu Prevence Pohrom nedokázal všechny přesvědčit o proroctví. Opustil tedy svou rodinu a odešel do izolace, aby mohl tajně vyvíjet a budovat záchranný systém. Nyní v roce 1999 se doktoru Tatsumimu podařilo dát Zemi prostředek naděje zvaný GoGo Five.
 

 

 
Mirai Sentai Timeranger
2000 - 2001 | 52 epizod
Ve 30. století bylo cestování časem zakázáno. Pro zajištění prevence časových paradoxů bylo zřízeno oddělení TPD, aby se zabránilo dalším časovým trestným činům. Když byli čtyři adeti TPD podvedeni mafiánskou rodinou zvanou Londerové, aby je nechala cestovat do roku 2000, aby spáchali zločiny, čtyři kadeti musí také cestovat do roku 2000, aby sesadili Londery jako Timeranger. Čtyři rekruti jsou schopni zahájit svou misi pouze tehdy, když je v týmu pět členů. Donutili tedy Tatsuyu Asamiho z roku 2000, aby se stal pátým členem.
 

 

 
Hyakuju Sentai Gaoranger
2001 - 2002 | 52 epizod
Před tisíci lety byla zahájena válka mezi lidmi a démonickou rasou Orgů. S pomocí Silo zvířat porazili staří válečníci Gao vůdce Orgů, Hyakkimaru, a Orgové byli uzavřeni před světem. O jedno tisíciletí později byla rasa Orgů oživena, takže Silo Zvířata musí vyhledat pět nových členů, kteří by je řídili jako Gaoranger. Se samotným účelem chránit Zemi tím, že se vzdají svých současných životů a slíbí závazek porazit rasu Orgů jako nová generace válečníků Gao.
 

 

 
Ninpu Sentai Hurricaneger
2002 - 2003 | 51 epizod
V Hayateho ninja akademii tři její žáci přesně nezapadají. Ale protože jejich Sensei věří, že mají potenciál, pravidelně tráví dopoledne osobně tím, že je podrobuje přísnému tréninku. Zatímco ostatní studenti mají promoci, do školy se infiltrovala skupina zlých vesmírných ninjů známých jako Jakanja a zabila většinu studentů. Sensei Mugensai, se proměnil v křečka, aby unikl svým pronásledovatelům. Trojice byla poté převezena na tajnou základnu, aby se stala legendárními Hurricanegery v boji s Jakanjou.
 

 

 
Bakuryuu Sentai Abaranger
2003 - 2004 | 50 epizod
Vědci nejprve věřili, že dinosauři byli vyhubeni meteoritem před 65 miliony let, ve skutečnosti meteorit rozdělil Zemi na dvě dimenze. Dino Země a Jiná Země. Dino Země je Země, kde jsou dinosauři nadřazeným druhem, zatímco Jiná Země je Země, ve které jsou dominantním druhem lidé. Na Dino Zemi začala dlouhá válka mezi obyvateli známými jako Dračí lidé a Evoliony. Jednoho dne Asuka z Dračích lidí cestoval na jinou Zemi přes transdimenzionální portál a byl následován Evolieny, kteří měli tři Bakuryuu pod vlastní kontrolou. Když Bakuryuu zaútočili na Tokio, bylo třem lidem zasláno nouzové volání, aby zkrotili každého ze tří Bakuryuu. Po zkrocení vlastního Bakuryuu vytvořili tři lidé tým známý jako Abaranger s jediným cílem chránit svou Zemi před Evolieny.
 

 

 
Tokusou Sentai Dekaranger
2004 - 2005 | 51 epizod
Nově naverbovaný Banban Akaza přijíždí na Zemi, kde je převelen do pozemské pobočky S.P.D. ve městě Megalopolis. Právě když se Banban usadil ve své policejní jednotce, obchodník se zbraněmi jménem Abrera právě propustil skupinu uvězněných zločinců. Je na Dekaranger, aby zatkli všechny odsouzené a postavili je před soud.
 

 

 
Mahou Sentai Magiranger
2005 - 2006 | 50 epizod
Síly z Infershie zaútočí na povrchový svět, aby vzkřísily N Ma, jejich císaře. Prostřednictvím své matky pět sourozenců zjistí, že jsou kouzelníci vybraní, aby ochránili Zemi před tímto zlem. Po matčině smrti sourozenci objeví místnost ve svém domě ukrytou magií a s ní Mandoru, bytost, která vede Magiranger v jejich boji za záchranu Země a později Magitopie.
 

 

 
Go Go Sentai Boukenger
2006 - 2007 | 49 epizod
Po celém světě se objevují mocné artefakty známé jako Precious. Skupina různých darebáků známých jako Negativní syndikát si přeje získat Precious pro sebe a využít je ke zlým prostředkům. Aby tomu zabránila, nadace pro nástupce pátrací stráže vyvinula svůj vlastní speciální operační tým, Boukenger, který má bojovat a zabránit tomu, aby se Precious dostaly do nesprávných rukou.
 

 

 
Jyuken Sentai Gekiranger
2007 - 2008 | 49 epizod
RinJyuDen, zlá škola Jyuken vedená Riem, mění město v chaos tím, že shromažďuje křik a zoufalství lidí. Proti nim stojí Gekiranger, kteří bojují spravedlností za ochranu. Přestože jsou stále ve výcviku, nevzdávají se, dokud nezvládnou Juyuken. Jakmile zesílí, Rio, který hledá nejvyšší sílu, je vyzve, aby zjistili, kdo je v jyukenu nejsilnější.
 

 

 
Engine Sentai Go-Onger
2008 - 2009 | 50 epizod
Šest obřích vozítek zvaných Engines pronásleduje tři ministry znečištění z klanu Barbarských strojů Gaiark z domovského světa Enginů na Zemi. Šest Enginů je dokáže pronásledovat a vybere pět lidí, kteří se stanou jejich partnery, Go-onger a všichni společně bojují s Gaiarkem a dalšími zlými padouchy z jiných světů.
 

 

 
Samurai Sentai Shinkenger
2009 - 2010 | 49 epizod
Po osmnáct generací samurajové z klanu Shiba potlačovali zlé úmysly Gedoushu, zlovolných duchů, kteří vstupují do světa živých z mezer mezi budovami a jinými stavbami. Nyní musí Takeru Shiba, nejmladší hlava klanu Shiba, shromáždit své čtyři pomocníky, aby mohl bojovat s Gedoushu pod oživeným Doukoku Chimatsuri jako Shinkenger.
 

 

 
Tensou Sentai Goseiger
2010 - 2011 | 50 epizod
Lidé na Zemi nevědí, že existuje větev lidstva zvaná Gosei Andělé, jejímž posláním je chránit Zemi. Když je Země zaměřena zlou mimozemskou invazní silou zvanou Válečná Hvězda, která zničí Nebeskou věž, most mezi Zemí a světem Gosei, domovem Gosei andělů, aby jim zabránili v zasahování. Pět učňů Gosei Andělů používá své síly k obraně Země jako Goseiger.
 

 

 
Kaizoku Sentai Gokaiger
2011 - 2012 | 51 epizod
Pět vesmírných pirátů přichází na Zemi hledat vznácné schopnosti 34 Super Sentai týmů.

 

 
Tokumei Sentai Go-Busters
2012 - 2013 | 50 epizod
V roce 2012 město běží na masivním energetickém zdroji enetronu. Go-Busters brání Enetron a nevinné lidi před zlým Vaglassem.

 

 
Zyuden Sentai Kyoryuger
2013 - 2014 | 48 epizod
Kdysi dávno, v době dinosaurů, byla Země napadena silami z vesmíru. Jedinými lidmi, kteří je dokázali zastavit, byl tým známý jako Kyoryuger, lidé silných draků. Nyní, v moderním světě, se vracejí s využitím sil Šelmových Baterií k boji s touto oživenou hrozbou.
 

 

 
Ressha Sentai ToQger
2014 - 2015 | 47 epizod
Jen ti s velkou fantazií mohou vidět mystickou železnici známou jako Duhová Dráha, po které jezdí mohutné vlaky známé jako Ressha, které řídí pět válečníků. Těchto pět válečníků, známých jako ToQger, chrání pozemský mír před zlými silami Stínové Dráhy.
 

 

 
Shuriken Sentai Ninninger
2015 - 2016 | 47 epizod
Příběh začal před třemi generacemi velkým posledním ninjou, Igasaki Yoshitakou, který Yokai nadobro zapečetil. Když Yokai ožijí a jejich dědeček, poslední ninja, zemře, pět bratranců, kteří jsou všichni jeho potomci, se spojí, aby hrozbu porazili jako Ninninger.
 

 

 
Doubutsu Sentai Zyuohger
2016 - 2017 | 48 epizod
Zyuzemě, svět paralelní k našemu, je napaden mimozemšťany, Deathgaliany. Čtyři z jeho obyvatel zvaní Zyuman, Sera, Leo, Tusk a Amu volají na pomoc mladého muže z našeho světa, Yamata. Poté, co přijali lidskou podobu, všech pět tvoří Doubutsu Sentai Zyuohger.

 

 
Uchuu Sentai Kyuranger
2017 - 2018 | 48 epizod
Zemi ovládli útočníci. Když je vesmír pod jejich otroctvím, slzy lidí probudí devět zachránců, které vybraly KyuTama, a ti jsou zde pro spásu galaxie. Devět různých lidí se silnými osobnostmi. Nejmocnější válečníci dorazí sem a teď.
 

 

 
Kaitou Sentai Lupinranger vs Keisatsu Sentai Patranger
2018 - 2019 | 51 epizod
Lupinova sbírka, obrovský soubor nebezpečných věcí, které získal legendární gentleman zloděj Arsène Lupin, byla ukradena interdimenzionálním zločineckým syndikátem známým jako Gangler. Gangler čelí odporu dvou týmů Super Sentai. Jedním jsou Lupinranger, kteří chtějí ukrást sbírku zpět, aby nejen dostáli pověsti svého jmenovce, ale také si přáli zpět ty, které ztratili. Druhý tým jsou Patranger, kteří mají za úkol prosazovat spravedlnost tím, že shromáždí sbírku a sundají členy Ganglera. Oba týmy bojují nejen s Ganglerem, ale i mezi sebou navzájem, aby posbíraly kousky Lupinovy sbírky.
 

 

 
Kishiryu Sentai Ryusoulger
2019 - 2020 | 48 epizod
Před 65 miliony let byli rytíři kmene Ryusoul vybráni k účasti na válečném tažení proti diktujícímu kmeni Druidon, který se snažil ovládnout Zemi. Válečné tažení Druidonu však zastavil meteor, který ukončil věk dinosaurů a donutil je uprchnout do vesmíru. Mezitím byli Kishiryu uvedeni do hlubokého spánku jako pojistka pro případ, že by se Druidon vrátil. V současnosti se Druidon vrací, aby znovu získali Zemi, zatímco současná generace rytířů, Ryusoulger, s nimi bojuje s podporou Ui Tatsui a jejího otce Naohisa Tatsui.
 

 

 
Mashin Sentai Kiramager
2020 - 2021 | 46 epizod
Princezna ze Země drahokamů přichází na Zemi s kameny Kirama, aby našla jedince se silnými zářícími duchy známými jako Kiramental, aby se stali Kiramager a bojovali s hrozbou Yodonů, imperiální armády temnoty.
 

 

 
Kikai Sentai Zenkaiger
2021 - 2022 | 49 epizod
Když se objeví všemocný nepřítel, který zničí všechny paralelní světy, hrdina s duchem všech Super Sentai povstane, aby se bránil. Promění se v ZenKaizera a spojí své síly se čtyřmi roboty s duchem Super Sentai mechů z celé historie.
 

 

 
Avataro Sentai Donbrothers
2022 - 2023 | 50 epizod
Hrdinové jako žádní, které jste kdy viděli. Těchto pět je založeno na příběhu Momotara, když se pes, bažant, opice a oni spojí, aby bojovali proti jiným démonům. Bojují proti obávaným Oni, démonům zrozeným z lidských tužeb, a démonické organizaci, která je podporuje, Noto. Když studentka střední školy jménem Haruka Kito získá tajemné schopnosti, řekne jí muž jménem Jin Momoi, že musí najít jeho syna Taro Momoi a přísahat mu věrnost. Ale co to všechno přesně znamená? A kdo jsou ti tajemní spojenci, o kterých neustále zmiňuje, že je najde? Příběh Donbrothers se rozplétá, když se společně vydáme na tento úžasný festival!
 

 

 
Ohsama Sentai King-Ohger
2023 - 2024 | 50 epizod
Království Země sdílí starodávné proroctví. Dva tisíce let po jejich pádu se Pozemské impérium Bugnarak znovu zvedne a zabije všechny lidi. Proti nim se však postaví pět králů a jejich strážné božstvo King-Ohger. Toto je příběh králů, kteří budou bránit Zemi, a také příběh jednoho mladého muže, který od nynějška získá královskou pozici.
 

 

 
Bakuage Sentai Boonboomger
2024 - 2025 | ?? epizod
Vesmírní mimozemšťané z jiné planety napadají Zemi ve snaze rozšířit své území. Jsou konfrontováni 3 jednotlivci, kteří mají převahu díky mechanické technologii a individuální kreativitě.