Děkuji, že jste se rozhodli navštívit moje webové stránky a doufám, že jste si zde svůj čas užili.
Máte-li nějaké dotazy, připomínky, napište mi buď na můj Instagram, nebo na e-mail.

Stránky a celý projekt cosplay Králičího Strážce teprve vzniká a je na samém začátku, ale doufám, že brzy tyto webové stránky dosáhnou velikosti samotné Power Rangers Centrály a budou zdrojem zábavy, informací.

Nakonec bych se s Vámi chtěl podělit o další zajímavé webové stránky, profily na sociálních sítích, se kterými budu při své tvorbě spolupracovat. Jedná se o profily skvělých výtvarníků a tvůrců, kteří dokáží obdivuhodné věci při tvorbě různých cosplay.


 


 

Starlight.Studio
Starlight.Studio z USA vytváří ty nejkvalitnější dostupné cosplay položky. Většina jejich položek je vyrobena z kovu, nikoli z levných plastů nebo hliíku. Dbají na kvalitu položek a jsou nejlepší svého druhu. Zaměřují se převážně na repliky Komunikátorů, Silo Mincí, Energokamů a mají kovové doplňky pro všechny tři dostupné verze Morférů.


 


 
BD15 Decals & Props
BD15 Decals & Props z USA dělají všechny druhy vinylových nálepek a štítků pro auta, notebooky, telefony, hračky a další! Ze Strážců Vesmíru se zaměřují na nálepky na všechny tři dostupné druhy Morférů a různé polepy hraček, které se mohly od doby vzniku poškodit.

 

Starchild Props
Starchild Props z Itálie je společnost vytvořená tvůrcem rekvizit a cosplayerem Andreou, specializující se na tvorbu replik rekvizit z filmů, televizních seriálů, komiksů a japonských pořadů. Zaměřují se na vysoce kvalitní detaily, naprostou přesnost a mimořádný poměr kvality a ceny. Jejich specialitou jsou kostýmy a repliky Strážců Vesmíru a Super Sentai. V současné době se může pochlubit zákazníky po celém světě.