Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios

 


 


 

 

 

 

HEIR TO DARKNESS (31.03.2021)
Astronema je jednou z nejoblíbenějších nepřátel a příběh o jejím skutečném původu je odhalen zcela poprvé! Než se stala Strážkyní Vesmíru, byla mladá dívka jménem Karone unesena nájemnými lovci a dvěma největšími hrozbami, Temným Přízrakem a Ecliptorem jí byl vymyt mozek do zabijáka jménem Astronema. Ale jaký je skutečný plán Temného Přízraku? A co to znamneá pro týmy Strážců Vesmíru a Omega Strážců?
 


 

EDGE OF DARKNESS (30.06.2021)
Jako odpověď na Zordonovo volání, vyšetřuje Fantom Strážce dopad útoků Nebešťanů, aby objevil jejich spojení se starodávným zlem, se kterým se dávno utkal... které se možná konečně vrátilo, aby ohrožovalo vesmír.
 


 

COUNTDOWN TO RUIN (29.06.2022)
V tomto speciálu hrozí kalamita fanoušky oblíbeným Androsovi a Zhanovi ze série Power Rangers in Space. Objevte jejich minulost a vyrůstání na KO-35, jejich cestu, jak se stát Strážci Vesmíru a epickou bitvu, která navždy změnila jejich životy...
 


 

THE DEATH RANGER (31.08.2022)
Legendární Omega Strážci bránili vesmír před zlem před tisíci lety. Pět jich používalo elementální síly, aby chránili ostatní před jednotkami zla. Ale to se vše změnilo, když se jeden klíčový člen obrátil proti ostatním zlákán smrt popírajícími silami největšího nepřítele Strážců. Jak je tento Strážce napojen na to, co je zamčeno v záhadném Omega Trezoru o tisíciletí později?